Odontologijos procedūros

Dantys – yra vientisa sistema, ir net vieno iš jų netekimas gali lemti neigiamus sveikatos pokyčius. Pateikiame mūsų klinikoje atliekamų odontologijos procedūrų sąrašą. Jei jūsų netenkina dantų būklė ar jų defektai, nepraleiskite progos atstatyti šypseną vizito pas odontologą metu. Registruokitės konsultacijai jau dabar ir sužinokite, ar kokio dydžio nuolaidą galime Jums pritaikyti.

Dantų protezavimas

Netekusiems dantų pacientams siūlome rinktis vieną iš dviejų dantų protezavimo būdų – protezavimą išimamais arba fiksuotais protezais. Dėl įvairių priežasčių – galimybės išvengti burnos ertmės nubrozdinimų, sunkumų valgant ar kalbant, mes rekomenduojame pirmenybę teikti fiksuotiems dantų protezams, kurie yra įvairių tipų. Dantų protezavimo ypatumai

Dantų balinimas

Dantų balinimas suteikia galimybę džiaugtis tobulai atrodančia šypsena. O, kad taip nutiktų, dažnai vien tik kruopštaus dantų valymo nepakanka – reikalingas ir dantų balinimas. Tinkamai atlikta dantų balinimo procedūra užtikrins geresnę burnos higieną, pasitikėjimą savimi ir tinkamą įvaizdį. Tai – tikslus, saugus, ekonomiškas, Jūsų sveikatai palankus odontologijos sprendimas, užtikrinantis geriausius rezultatus.

Estetinis plombavimas

Sakoma, kad estetiška šypsena yra vienas svarbiausių išvaizdos akcentų. Dantų problemas reikėtų spręsti vos tik joms atsiradus – tokiu atveju bus taupomas ir laikas, ir pinigai. Estetinis plombavimas yra modernus, greitas bei patikimas pasirinkimas, siekiant pašalinti dantų defektus. Estetinio plombavimo procedūra gali padėti išspręsti daug įvairių dantų sveikatos problemų. Jei pastebėjote dantų pageltimą, susiduriate su dantenų kraujavimu arba norite pakoreguoti tarpus tarp dantų, tuomet tai yra Jums tinkamiausias sprendimas.

Sedacija

Dantų gydymo procese yra nesunku pastebėti paradoksą – nors odontologijos klinika yra ta vieta, kuri dovanoja tobulas šypsenas ir atveria kelius į kokybiškesnį gyvenimą, joje… tiesiog bijoma lankytis. Kaip rodo įvairūs tyrimai, 2 iš 10 pacientų prieš apsilankymą odontologijos klinikoje jaučia nerimą, stresą, baimę. Idealiu sprendimu tam gali tapti sedacija. Tai – medikamentų sukeltas sąmonės raminimas, leidžiantis pacientams atsipalaiduoti. Sedacija gali būti įvairių lygių, tad tinkamiausi sprendimai parenkami įvertinus paciento būklę bei numatytų procedūrų apimtį.  Prieš atliekant sedacijos procedūrą visuomet įvertiname pacientų būklę; amžių; atkreipiame dėmesį, ar sergama gretutinėmis ligomis. Mūsų gydytojas anesteziologas parenka tinkamiausius sedacijos sprendimus bei prižiūri pacientus visų odontologinių procedūrų metu.

 

odontologijos proceduros

odontologijos proceduros