Dantų implantai išsimokėtinai

Turėti gražią, sveiką ir akinančiai baltą šypseną svajoja kiekvienas mūsų. Deja, bėgantys metai, patirtos traumos ar kiti dantų būklę įtakojantys veiksniai atneša nemažai rūpesčių dėl burnos sveikatos būklės. Dantų implantai išsimokėtinai – puiki išeitis.

Netekus vieno ar kelių dantų, imame svarstyti galimybes  juos atkurti. Greta to visuomet žengia susirūpinimas dėl aukštos dantų taisymo paslaugų kainos.

Viena populiariausių, moderniausių ir finansiškai neskausmingų galimybių mėgautis akį traukiančia šypsena – dantų implantai išsimokėtinai.

Dantų implantai išsimokėtinai – kodėl neverta delsti?

 

Lietuvoje dantų implantai naudojami jau ne vieną dešimtmetį, tačiau jie vis dar kelia nemažai diskusijų bei abejonių. Dažnai, turėdami nepakankamai reikiamų žinių ar tiesiog norėdami sutaupyti, renkamės kitus, kad ir šiek tiek technologiškai pasenusius, dantų atstatymo būdus arba apskritai vengiame gydymo, atidėdami jį „geresniems laikams“.

Odontologai vieningai tvirtina, jog toks elgesys  išties neprotingas. Taip egdamiesi ne tik nesutaupysite, bet išlaidos tik didės. Be to, mūsų šalies odontologijos specialistai, tausodami savo gerą vardą ir pacientų sveikatą, suteikia galimybes dantų implantavimo paslaugas pirkti išsimokėtinai.

Tad kuo dantų implantavimas pranašesnis už kitus būdus ir kaip juo pasinaudoti nenuskriaudžiant savęs finansiškai?

Kaip jau minėta, visi implantuojantys gydytojai odontologai vieningai sutaria, jog, netekus vieno ar kelių dantų, patartina skubėti praverti odontologijos klinikos duris.

Svarbu pagalvoti ne tik apie estetinę gražios šypsenos pusę, bet ir apie fizinę viso organizmo sveikatą. Netekus dantų, tuščioje vietoje pradeda tirpti kaulas ir tolimesnis gydymas tampa vis sudėtingesnis. Verta žinoti, jog kaulo irimo procesas intensyviausias esti pirmaisiais metais.

Be to, jei tuščias tarpas bus  ilgesnį laiką, dantys pasislinks į nesančiojo vietą ir susiformuos naujas defektas – netaisyklingas sąkandis.

Grįžtant prie estetikos problemų, žinotina, jog netekus keletos dantų gali pasikeisti veido forma, atsirasti raukšlių ir imama sparčiau senti.

Egzistuoja ir kitos su dantų netekimu susijusios sveikatos problemos. Dantų netektis labai apsunkina maisto kramtymą.

Praėjus ilgesniam laikui, žmogus išmoksta kramtyti turimais dantimis, tačiau kramtymo kokybė vis tiek stipriai nukenčia. Blogai sukramtytas maistas anksčiau ar vėliau sukels rimtų virškinimo trakto sutrikimų.

 

dantu implantai issimoketinai

dantu implantai issimoketinai

 

Kodėl dantų implantai išsimokėtinai apsimoka?

 

Nesvarbu ar dantų netekote visai neseniai, ar tai yra jau šiek tiek įsisenėjusi  problema, anot profesionalų, dantų implantavimas – išmintingiausias pasirinkimas. Todėl, kad:

 1. Saugo kitus dantis. Skirtingai nei protezai ar dantų tilteliai, implantai niekaip negadina šalimais esančių sveikų dantų. Jie nešlifuojami, todėl lieka nepažeisti. Tai neabejotinai didelė nauda bedrai burnos sveikatos būklei;
 2. Garantuoja patvarumą ir ilgaamžiškumą. Dantų implantai išlieka nepakitę daugelį metų. Teisinga jų ir visos burnos priežiūra leis stipriais dantimis džiaugtis visą likusį gyvenimą;
 3. Suteikia komfortą. Ne paslaptis, jog išimami dantų protezai sukelia daug nepatogumų. Tuo tarpu implantai padės jų išvengti ir leis pamiršti, jog burnoje yra svetimkūnis;
 4. Atsiperka finansiškai. Išimamiems dantų protezams pritvirtinti reikalingos įvairios pastos ar klijai. Turėdami implantus tai galite pamiršti. Be to, minėti protezai ar dantų tilteliai greičiau susidėvi ir juos reikia keisti. Implantai, kaip jau minėjome, pasižymi ilgaamžiškumu. Todėl investavę pinigus, rezultatu džiaugsitės ilgai. Prabėgus dešimčiai ar daugiau metų, dantų priežiūrai neprireiks skirti papildomų lėšų;
 5. Suteikia pasitikėjimo savimi jausmą. Turėdami dantų implantus galėsite drąsiai kalbėti, šypsotis, kramtyti kietą maistą ir nesirūpinti, jog aplinkiniams tai sukels nemalonų estetinį vaizdą.

 

Kaip pirkti implantus išsimokėtinai?

 

Vienas pagrindinių klausimų, kuris kyla  pasirinkus prarastų dantų atstatymo būdą – implantavimą: kiek tai kainuos? Žinoma, dantų implantavimas nėra pigi procedūra, tačiau visuomet egzistuoja pasirinkimai, kurie išlaidas gali sumažinti.

Dėl itin aukštų dantų gydymo kainų tokiuose pasaulio taškuose kaip Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos, tūkstančiai žmonių  ieško pigesnių alternatyvų.

Lietuva yra viena tokių šalių, kurioje odontologijos paslaugų kainos yra gana nedidelės, be to, paslaugos suteikiamos pasinaudojant galimybe pirkti išsimokėtinai. Kaip tai vyksta?

Pageidaujantys pasinaudoti dantų implantavimu išsimokėtinai, turi kreiptis į pasirinktą kliniką ir pasitikslinti visas su tuo susijusias detales.

Jeigu klinika teikia šias paslaugas, pacientui atvykus, įvertinamas jo mokumas. Šis formalumas užtrunka tik keletą minučių, nes tam pasitelkiama moderni informacinė sistema. Sulaukus palankaus įvertinimo, telieka sudaryti sutartį.

Dantų implantavimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys, turintys bent pusę metų nekintančias, pastovias pajamas.

Tad jeigu gaunate atlyginimą pagal darbo sutartį ar esate nuolatines „Sodros“ išmokas (pensija, pašalpa ir kt.) gaunantis asmuo, dantų gydymu išsimokėtinai galėsite pasinaudoti.

Tereikia turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Tai – asmens tapatybės kortelė arba Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Jeigu abejojate dėl tokio gydymo paslaugos pirkimo būdo, pateiksime keletą priežasčių, dėl ko verta tai daryti:

 1. Dantų implantavimo paslaugos išsimokėtinai suteikiamos iš karto. Tad nereikia laukti, kol sutaupysite reikiamą sumą;
 2. Išmokėjimo terminas gali siekti net iki 84 mėnesių, todėl mėnesinės įmokos gana nedidelės;
 3. Dažnai pirmoji įmoka gali būti atidėta iki keletos mėnesių;
 4. Finansuojamos ir smulkesnės, ir brangesnės procedūros.

Šių dienų mūsų šalies modernios klinikos suteikia nepamainomą progą pasinaudoti dantų implantavimo paslaugomis nepatiriant didelių finansinių sunkumų.

Todėl neatidėliokite gydymo laukdami „palankesnių sąlygų“  ir atminkite, jog dantų implantai išsimokėtinai suteiks galimybę džiaugtis gražia ir sveika šypsena.

 

danties implantacija issimoketinai

danties implantacija issimoketinai

 

2 Comments

 1. Karolina

  Noriu susidėti isimokėtinai dantys

  Reply
 2. Daiva

  Ar inplantai duodami išsimokėtinai grįžus iš užsienio

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *