Paradantozės gydymas lazeriu

Paradantozė arba tiesiog periodontitas – liga, kuri išsivysto dėl negydomo dantenų uždegimo (gingivito). Iš pradžių pacientą kamuoja tokie šios ligos simptomai, kaip: dantų jautrumas, dantenų kraujavimas ar atsitraukimas nuo dantų, dantenų patinimas ar spalvos pokyčiai, skausmas kramtymo metu.

Periodontitas – būtina spręsti būklė

Tačiau svarbiausia, jog negydant paradantozės, galima prarasti visus dantis. Tai – pats blogiausias šios ligos scenarijus, o šitaip susiklosčiusią situaciją gali padėti išspręsti tik tam tikros procedūros. Būtent todėl reikėtų nelaukti, kol ištiks dantų netekimas – vos pastebėjus ligos požymius, iš karto būtina kreiptis į profesionalus, kadangi šių dienų odontologija siūlo įvairius gydymo metodus. Vienas iš jų yra paradantozės gydymas lazeriu, apie kurį siūlome sužinoti keletą svarbių faktų.

paradantozes gydymas lazeriu

paradantozės gydymas lazeriu

Paradantozės gydymas lazeriu – pagrindiniai faktai

 • Paradantozės gydymas lazeriu – iš anksto planuojama procedūra. Taigi, pirmiausia į dantų kliniką būtina užsukti pasikonsultuoti. Vizito metu bus įvertinama, ar šis gydymo metodas galėtų būti veiksmingas ir, jei taip, bus suplanuojamas kito vizito laikas.
 • Lazerinis gydymas yra taikomas tuomet, kai liga jau yra pažengusi, priešingu atveju, pakanka profesionalios dantų priežiūros bei dantų akmenų ir bakterijų išvalymo iš dantų kišenių.
 • Procedūros metu lazeriu pašalinamos dantų kišenėse susikaupusios bakterijos.
 • Gydymas lazeriu yra įvardijamas, kaip inovatyvus, saugus bei tausojantis pasirinkimas. Procedūros metu yra pašalinami tik uždegimo pažeisti audiniai, o smulkios kapiliarinės kraujagyslės, limfagyslės, nervų galūnėlės – tarsi užveriamos, tad išvengiama kraujavimo, tinimo, nemalonių pojūčių.
 • Paradantozės gydymas lazeriu – procedūra, dėl kurios jums neteks atsisakyti įprasto režimo – dar tą pačią dieną, pacientas gali gyventi įprastu režimu, valgyti, dirbti, o kitą dieną – grįžti į darbą.
 • Šis gydymo būdas yra ypač veiksmingas ir užtikrina geriausius rezultatus. Vis dėlto, jei liga yra pažengusi ypač toli, tokiu atveju gydymas lazeriu nebegali padėti, pasirenkamas chirurginis problemos sprendimas.

Belieka tik pridurti, kad nemaža dalis žmonių net ir pastebėję šios ligos požymius delsia kreiptis į gydytoją, manydami, kad jiems bus taikomas skausmingas bei daug diskomforto keliantis gydymas. Dar blogiau tai, kad kai kurie pacientai bando gydytis savarankiškai, tad padaroma dar daugiau žalos. Taigi, susidūrus su šia liga, tikrai neverta atidėlioti vizitą, baiminantis skausmingo gydymo.  Kaip matyti, paradantozės gydymas lazeriu – greitas, jūsų sveikatą tausojantis bei efektyvus problemos sprendimas, tad, kuo anksčiau jis bus pradėtas taikyti, tuo greičiau galėsite mėgautis  pagerėjusia gyvenimo kokybe.

Gydymas lazeriu – tarpinis sprendimas tarp dantų akmenų bei bakterijų išvalymo bei chirurginio šios problemos sprendimo!

1 Comment

 1. Dovile

  Sveiki kokia kaina dantu gydimas parantoze. 4dantys virsui 4 apacioje kliba. Plius minus kokios kainos butu

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *