All – on – 4® procedūra šiandien yra vertinama kaip vienas inovatyviausių odontologinių sprendimų, kadangi dantų netekusieji nauja, sveika ir gražia šypsena gali džiaugtis vos per vieną dieną. Ši procedūra šiandien atliekama įvairiuose šalies miestuose, tačiau tie, kurie domisi, netrunka pastebėti ir tam tikrų skirtumų. Vienas jų yra susijęs su kainomis. Štai, pavyzdžiui, jei lygintume, kiek kainuoja dantų implantacija Klaipėdoje ir, kiek kainuoja dantų implantacija Vilniuje, netruktume pastebėti, kad mažesniame mieste – mažesnės ir kainos. Taigi, natūraliai kyla klausimas: All – on – 4® procedūros kaina Klaipėdoje yra mažesne, o kas pasakytina apie kokybę? Verta pabrėžti, kad tam tikrų skirtumų taip pat galima įžvelgti.

Tam, kad būtų užtikrinta aukščiausia šios procedūros kokybės, reikalinga ir pažangiausia įranga. Būtent tokią ir galime surasti sostinėje veikiančiose dantų klinikose.  Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškime, kad ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir specialistų sukauptos žinios, įgūdžiai, o sostinėje dirbantys dantų gydytojai pasižymi aukščiausio lygio profesiniu pasirengimu ir pirmieji pritaiko naujoves kasdieniame darbe.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad nors All – on – 4® procedūra Klaipėdoje dažniausiai ir kainuoja pigiau, pasirinkusieji šį šypsenos atstatymo būdą Vilniuje, moka už aukščiausio lygio profesionalumą bei naujoves. Norite sužinote, kokia galėtų būti šios procedūros kaina Vilniuje jūsų atveju? Tiesiog užsiregistruokite konsultacijai ir gaukite daugiau informacijos.