Dantų netekusieji pacientai šiandien gali rinktis įvairius šypsenos atstatymo būdus. Vienas jų yra All – on – 4® metodas arba tiesiog – nauji dantys per vieną dieną. Belieka tik pridurti, kad šis pasirinkimas yra iš tiesų ypatingas. Kviečiame sužinoti, kodėl.

Sutaupoma ypač daug laiko

Dantų implantacija daugeliui žmonių asocijuojasi su ypač didelėmis laiko sąnaudomis. Jo prireiks iš tiesų daug, jei pasirinksite tam tikrus metodus. Tačiau All – on – 4® metodas yra ypač maloni išimtis – pacientams, prireikia vos vienos dienos, kad galėtų džiaugtis nauja ir sveika šypsena.

Mažiau vizitų, mažiau pasiruošimo

Pasirinkusieji dantų atstatymą All – on – 4® metodu, arba tiesiog šypseną per vieną dieną, patiria ir kur kas mažiau vizitų į odontologijos kliniką. Nereikia ir sakyti, ką tai reiškia pačiam pacientui – kuo mažiau vizitų, tuo mažiau ir pasiruošimo, jaudulio bei streso.

Gydymui galėsite skirti mažesnį biudžetą

Dantų gydymas dažnu atveju reikalauja nemenko biudžeto, tačiau šis metodas tampa malonia išeitimi, nes kaina – gerokai patrauklesnė.  Lyginant su kitas dantų atkūrimo būdais, šypsenos atstatymui All – on – 4® metodu, prireiks kone perpus mažesnio biudžeto.

Tad užsiregistruokite nemokamai konsultacijai jau dabar ir sužinokite dar daugiau apie galimybę savo šypseną atstatyti All – on – 4® metodu.