Darbų galerija prieš ir po

2. Pašalinus likusias šaknis viršutiniame žandikaulyje ir visus apatinio žandikaulio dantis, buvo įsriegti implantai ir per 24 valandas uždėti nauji, fiksuoti dantų protezai.
3. Pacientas atvyko dėl abiejų žandikaulių implantacijos. Per 24 valandas jam buvo laboratorijoje pagaminti ir uždėti nauji, akriliniai dantys.
4. Viršutiniame žandikaulyje pašalinus metalo keramikos tiltą ir įsriegus 4 implantus, pacientė gali vėl plačiai šypsotis.
5. Pašalinus likusias dantų šaknis ir įsriegus vos po 4 implantus į abu žandikaulius, pacientas jau po 24 valandų gali drąsiai šypsotis ir kramtyti maistą.
6. Pacientė atvyko dėl viršutinio žandikaulio implantacijos. Jam buvo pašalinti nesveiki dantys ir jų šaknys, įsriegti 4 implantai ir pagal „All-on-4®” metodiką atkurta šypsena.

*All on 4® –  Nobel biocare registruotas prekinis zenklas

7. Pradėjus kristi metalo keramikos tiltui, pacientė kreipėsi dėl viršutinio žandikaulio implantacijos. Praėjus 24 valandoms po implantacijos ji jau galėjo šypsotis naujais dantimis.
8. Pacientas kreipėsi dėl viršutinio žandikaulio, kuriame nebuvo nė vieno danties. Atlikus kompiuterinės tomografijos tyrimą ir įsitikinus, kad užtenka kaulo implantacijai, jam buvo įsriegti 4 implantai ir uždėti nauji, neišimami dantys.
9. Viršutiniame žandikaulyje likus tik kelioms šaknims, pacientas kreipėsi dėl implantacijos. Jai buvo atlikta All-on-4® momentinė implantacija ir pašalinus šaknis įsriegti 4 implantai. Laboratorijoje pagal individualius išmatavimus buvo pagaminti nauji, akriliniai dantys.
10. Pacientui pašalinus viršutiniame žandikaulyje išimamą plokštelę ir likusius protezavimui netinkamus dantis, buvo įsriegti 4 implantai ir kitą dieną uždėti nauji, fiksuoti dantys.
11. Parodontozės pažeisti dantys pacientę kankino jau ilgą laiką. Jai vieno vizito metu buvo pašalinti visi dantys, įsriegta po 4 implantus į abu žandikaulius ir uždėti nauji, laikini dantys.

Paskutinį kartą atnaujinta