Implantaiplius.lt darbų galerija „prieš ir po“

1. Pacientui mūsų pagamintų implantų pagalba atkurta galimybė plačiai šypsotis.

2. Pašalinti nesveiki abiejų žandikaulių dantys ir įdėti implantai, kurių pagalba atkurta šypsena.
3. Pacientui pašalinti nesveiki viršutinio žandikaulio dantys ir įdėti mūsų pagaminti implantai.
4. Pacientui pašalinus likusius nesveikus dantis ir pagaminus implantus atkurta šypsena.
5. Pacientui mūsų pagamintų implantų pagalba atkurta galimybė plačiai šypsotis.
6. Pacientui pašalinus nesveikus dantis buvo įdėti implantai ir atkurta šypsena.
7. Pašalinus likusius dantis ir jų šaknis buvo pagaminti ir sudėti nauji implantai.
8. Pašalinti visi dantys viršutiniame žandikaulyje ir sudėti implantai abiejuose žandikauliuose.
9. Pašalinti dantys abiejuose žandikauliuose ir įdėti implantai.
10. Pas pacientą liko vos keli dantys viršutiniame žandikaulyje. Buvo nuspręsta juos pašalinti ir uždėti „Visi ant keturių implantų“ protezą. Daugiau apie ALL-ON-4 metodiką ir dantų implantų kainą.
11. Pašalinus likusias šaknis viršutiniame žandikaulyje ir visus apatinio žandikaulio dantis, buvo įsriegti implantai ir per 24 valandas uždėti nauji, fiksuoti dantų protezai.
12. Pacientas atvyko dėl abiejų žandikaulių implantacijos. Per 24 valandas jam buvo laboratorijoje pagaminti ir uždėti nauji, akriliniai dantys.
13. Viršutiniame žandikaulyje pašalinus metalo keramikos tiltą ir įsriegus 4 implantus, pacientė gali vėl plačiai šypsotis.
14. Pacientė atvyko dėl viršutinio žandikaulio implantacijos. Jam buvo pašalinti nesveiki dantys ir jų šaknys, įsriegti 4 implantai ir pagal „All-on-4®” metodiką atkurta šypsena.
15. Pacientė atvyko dėl viršutinio žandikaulio implantacijos. Jam buvo pašalinti nesveiki dantys ir jų šaknys, įsriegti 4 implantai ir pagal „All-on-4®” metodiką atkurta šypsena.
16. Pacientas kreipėsi dėl viršutinio žandikaulio, kuriame nebuvo nė vieno danties. Atlikus kompiuterinės tomografijos tyrimą ir įsitikinus, kad užtenka kaulo implantacijai, jam buvo įsriegti 4 implantai ir uždėti nauji, neišimami dantys.
17. Viršutiniame žandikaulyje likus tik kelioms šaknims, pacientas kreipėsi dėl implantacijos. Jai buvo atlikta All-on-4® momentinė implantacija ir pašalinus šaknis įsriegti 4 implantai. Laboratorijoje pagal individualius išmatavimus buvo pagaminti nauji, akriliniai dantys.
18. Pacientui pašalinus viršutiniame žandikaulyje išimamą plokštelę ir likusius protezavimui netinkamus dantis, buvo įsriegti 4 implantai ir kitą dieną uždėti nauji, fiksuoti dantys.
19. Parodontozės pažeisti dantys pacientę kankino jau ilgą laiką. Jai vieno vizito metu buvo pašalinti visi dantys, įsriegta po 4 implantus į abu žandikaulius ir uždėti nauji, laikini dantys.