Dantų implantai Vilniuje

Dantų implantacija – šiuolaikiškas dantų atkūrimo būdas dantų implantais, turintis daug privalumų bei pranašumų, lyginant su kitomis šypsenos atstatymo galimybėmis. Ši procedūra šiandien gali būti atliekama įvairiuose miestuose, tačiau netrūksta priežasčių, kodėl vertėtų rinktis Vilnių ir Implantaiplius.lt komanda!

Dantų implantai VilniujeIeškote daugiau informacijos apie kainas?
Sužinokite dantų implantų kainas

Ieškote informacijos apie visus dantis ant keturių implantų?
Sužinokite apie ALL-ON-4® dantų implantus ir kainas

Informacija apie Implantaiplius.lt komanda

  Akcijų kainoraščio kainos galioja, kai:

  • Pacientas elektroniniu paštu yra atsiuntęs dantų panoraminę nuotrauką (ne senesnę nei 6 mėnesių);
  • Gydymo planas yra sudaromas elektroniniu paštu;
  • Pacientui jau yra pašalinti dantys ir šaknys, kurių srityse planuojama implantacija;
  • Vienu metu yra sriegiami 4 ir daugiau pavienių implantų;
  • Naudojami bazinės klasės titano lydinio implantai (5 klasės titanas);
  • Žandikaulio srityje yra pakankamai kaulo, nereikia kaulo priauginimo;
  • Implantai sriegiami ne estetinėje zonoje;
  • Pacientui nėra diagnozuotų nekontroliuojamų ligų;
  • Gera burnos higiena;
  • Protezavimas ant implantų atliekamas su metalo keramikos vainikėliais (papildomai sumokėjus 60 Єgausite labai estetišką cirkonio keramikos vainikėlį);

  Kas yra danties implantas?

  Dantų implantaiDanties implantu yra vadinamas mažas titaninis varžtelis, kuris, įsriegtas į viršutinį arba apatinį žandikaulį, prigyja, tokiu būdu pakeisdamas natūralią paciento danties šaknį. Jis tampa idealia atrama dantų vainikėliams bei tiltams. Implantų paviršius yra porėtas, tai užtikrina greitesnį bei tvirtesnį sugijimą su kaulu. Prie implanto fiksuojama atrama, o ant jos – karūnėlė (matoma danties dalis, pagaminta iš metalo ar cirkonio keramikos). Implantuotų dantų priežiūra nėra sudėtinga, o tinkamai prižiūrimi šiuo būdu atkurti dantys savo funkcionalumu bei estetiškumu Jus gali džiuginti visą gyvenimą. Šis šypsenos atkūrimo metodas gali būti taikomas visiems asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų. Implantaiplius.lt dantų implantų specialistai Vilniuje – pasirinkimas, turintis daug privalumų bei pranašumų, lyginant su kitomis klinikomis!

  Dantų netekimas dėl įvairių priežasčių – problema, kuri yra aktuali daugeliui. Žmonės, kurie dantų netenka šiandien, turi puikią galimybę atkurti juos implantais. Tai – šiuolaikiška, komfortiška, saugu, kai kuriais atvejais – greita, garantuojamas estetiškas bei tikroviškas vaizdas. Šiuo būdu galima atkurti vieną, kelis ar net visus dantis. Taigi, šiandien dantų netekimas jau nebėra problema, galinti turėti neigiamos įtakos Jūsų sveikatai, išvaizdai ar emocinei savijautai – paprasta turėti tobulą bei natūraliai atrodančią šypseną.

  Priežastys, dėl kurių verta rinktis dantų implantaciją Vilniuje

  Priežasčių, kodėl dantų implantacija turėtų būti atlikta sostinėje –  ypač daug!

  Visi įmanomi sprendimai

  Viena iš priežasčių, kodėl dantų implantaciją verta atlikti sostinėje – būtent joje gali būti atliekami visi įmanomi šios srities sprendimai. Dėl įvairių veiksnių (kuklesnio paslaugų pasirinkimo ar mažesnės implantų įvairovės) kituose šalies miestuose pacientui nebus pasiūlyta tiek daug sprendimų, kiek jų siūlo sostinėje esančios odontologijos klinikos. Nėra tokios paciento problemos, kurios išspręsti negalėtų implantologijos specialistai, dirbantys sostinėje.

  • Naujausi gydymo metodai

  Implantologija neatsiejama nuo naujovių – nuolat tobulinami ar keičiami gydymo metodai. Visa tai tam, kad pacientas galėtų mėgautis aukščiausios kokybės rezultatu. Vis dėlto, ne paslaptis, kad būtent sostinėje veikiančiose dantų klinikose naujausi gydymo metodai yra pasitelkiami pirmiausia. Taigi, jei norite būti vienas iš tų pacientų, kuris turės galimybę atkurti savo šypseną pasitelkiant naujausius metodus, šiai procedūrai atlikti turėtumėte rinktis Vilnių.

  • Moderniausia įranga

  Dantų implantacija – procedūra, kurios tiesiog nebūtų įmanoma atlikti neturint jai skirtos įrangos. Vis dėlto, reikia pastebėti, kad ji nuolat tobulėja, tad sostinės implantologai naudoja moderniausias technologijas dantų atkūrimo srityje.

  • Bendradarbiaujama su įvairiais implantų gamintojais

  Sostinės dantų klinikos bendradarbiauja su įvairiais dantų implantų gamintojais, todėl kiekvienam pacientui siūlomi maksimaliai jo poreikius bei lūkesčius atitinkantys gaminiai.

  • Geriausi specialistai

  Vienas veiksnių, nuo kurio taip pat priklauso šios paslaugos kokybė ir gijimo greitis, yra ją suteikusio specialisto profesionalumas, patirtis, nuolatinis žinių bei įgūdžių tobulinimas. Šiuo aspektu sostinėje dirbantys implantologai – geriausias pasirinkimas.

  • Patrauklios atsiskaitymo galimybės

  Vilniuje esančios dantų klinikos gali pasiūlyti ypač patrauklias atsiskaitymo galimybes: jų bendradarbiavimas su teritorinėmis ligonių kasomis, sveikatos draudimo kompanijomis bei lizingo bendrovėmis užtikrina kompensavimą ir atsiskaitymą dalimis.

  • Galimybė naudotis visomis paslaugomis vienoje klinikoje – taupo Jūsų brangų laiką

  Sostinės dantų klinikos siūlo ypač daug paslaugų, todėl visos procedūros, kurių reikia tobulos šypsenos atstatymui, suteikiamos vienoje vietoje. Tokiu būdu taupomas pacientų laikas.

  Akivaizdu, kad dantų implantacija sostinėje turi ypač daug privalumų, tad užsiregistruokite konsultacijai jau dabar!

  Dantų implantavimas Vilniuje: kaip išsirinkti paslaugos teikėją?

  Kiekvienas dantų netekęs žmogus, susipažinęs su dantų implantų privalumais supranta, kad tai galėtų būti tobula išeitis: visiškai atkuriamas kramtymo efektyvumas, estetinis vaizdas; dantys atrodo natūraliai, tarsi savi; priežiūra – paprasta; tarnaus visą gyvenimą, o skonio ar temperatūros pojūčiai bus jaučiami lygiai taip pat, tarsi turint savus dantis.

  Ir net jei Jus nuo dantų klinikos Vilniuje skiria ne vienas šimtas kilometrų, atminkite, kad konsultacija gali būti suteikiama internetu; vizitų laikas – planuojamas ypač lanksčiai; o šypsenai atkurti prireiks vos vienos dienos. Dantų implantai Vilniuje pas Implantaiplius.lt (kontaktai)– optimalūs, kokybiški bei patrauklūs šypsenos atkūrimo sprendimai, gerinantys Jūsų gyvenimo kokybę. Negailėkite laiko dantų klinikos pasirinkimui – priimsite teisingiausią sprendimą!

   

  Dantų implantacija – procedūra, reikalaujanti išankstinio pasiruošimo. Vienas etapų, kuriam būtina skirti ypatingą dėmesį – šios paslaugos teikėjo išsirinkimas. Kad liktumėte patenkinti savo sprendimu, atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius:

  • Paslaugų pasirinkimas

  Siekiant kokybiškai atkurti šypseną, kai kuriais atvejais, gali reikėti ne tik dantų implantacijos, bet ir kitų paslaugų. Taigi, pirmiausia reikėtų įvertinti, kokios paslaugos yra reikalingos, kad turėtumėte tobulą šypseną ir rinktis jas galinčią suteikti odontologijos kliniką.

  • Paslaugos suteikimo laikas

  Dantų implantacija – procedūra, kurios visi etapai suplanuojami iš anksto. Priklausomai nuo klinikos užimtumo bei kitų faktorių, gali nutikti ir taip, kad pacientui netiks siūlomos datos. Taigi, prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų iš anksto planuoti vizitus, nes daugelyje klinikų yra nemažas užimtumas, tačiau norint gydytis pas geriausius specialistus kartais tenka palaukti.

  • Klinikos darbuotojų profesionalumas

  Rinkdamiesi dantų kliniką, kurioje bus atlikta ši procedūra, nepamirškite įvertinti ir joje dirbančių specialistų profesionalumo. Kuo didesnė patirtis, kuo daugiau aplankytų seminarų, kuo daugiau stažuočių užsienyje – tuo geriau!

  • Moderni įranga

  Renkantis dantų kliniką, svarbu įvertinti, kokia įranga joje naudojama. Pirmenybę vertėtų teikti tai, kurioje gydymas atliekamas pasitelkiant naujausią įrangą bei inovatyviausius sprendimus.

  • Atsiskaitymo galimybės

  Yra pacientų, kurie už dantų implantaciją pageidauja atsiskaityti išsimokėtinai. Vis dėlto, ne visos dantų klinikos siūlo šį atsiskaitymo būdą. Taigi, jei norite atsiskaityti išsimokėtinai, iš anksto pasidomėkite, ar bus suteikta ši galimybė.

  • Estetiška aplinka ir malonus aptarnavimas

  Rinkdamiesi kliniką, įvertinkite ir estetinį jos vaizdą bei aptarnavimo lygį. Ar klinika atitinka visus higienos ir ergonomikos reikalavimus? Ar ji išsiskiria jaukia ir malonia aplinka? Ar įrengtas komfortabilus laukiamasis? Kaip aptarnavimo lygį įvertina klinikos lankytojai? Suraskite atsakymus į šiuos klausimus.

  Ieškote klinikos, galinčios pateisinti visus Jūsų lūkesčius? Užsiregistruokite konsultacijai ir patys tuo įsitikinkite!

  Dantų implantacija Vilniuje: kaip jai pasiruošti?

  Tinkamas pasiruošimas lemia sklandesnę procedūrą ir greitesnį gijimą!

  • Rinkitės kliniką, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius bei lūkesčius

  Šiandien dantų klinikos sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl rinktis reikėtų atsakingai. Apibrėžkite savo poreikius bei lūkesčius, įvertinkite klinikos siūlomų paslaugų pasirinkimą, joje dirbančių specialistų profesionalumą, bendradarbiavimą su implantų gamintojais, atsiskaitymo galimybes ir tik tuomet priimkite galutinį sprendimą.

  • Implantologui pateikite svarbią informaciją

  Egzistuoja veiksniai, apie kuriuos privalote informuoti procedūrą atliksiantį specialistą. Tai – ligos, kuriomis neseniai sirgote arba sergate šiuo metu, vartojami vaistai, bendra sveikatos būklė. Visa ši informacija yra labai svarbi ir gali turėti įtakos operacijos eigai, gijimui bei ilgalaikiams rezultatams, specialisto priimamiems sprendimams.

   

  • Apgalvokite ir aptarkite atsiskaitymo galimybes

  Dar vienas svarbus žingsnis – sužinokite tikslią sumą, kurios reikės gydymui bei apgalvokite, iš kokių lėšų apmokėsite išlaidas. Jei planuojate atsiskaityti išsimokėtinai, aptarkite šią galimybę dar konsultacijos metu.

  Implanto kaina gali priklausyti ir nuo implantui panaudotų medžiagų

   

  • Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus

  Kiekviena implantacija prasideda nuo išsamios konsultacijos, kurios metu ne tik įvertinama dantų būklė bei parenkami tinkamiausi gydymo sprendimai, bet ir reikėtų nepamiršti dar vieno dalyko – gydytojui užduokite visus Jums svarbius klausimus.

  • Atlikite profesionalią burnos higieną

  Siekiant užtikrinti sklandžią procedūrą bei greitesnį gijimą, prieš implantaciją patariama atlikti profesionalią burnos higieną.Pilna burna dantų po implantacijos

  • Nustokite rūkyti

  Rūkymas – vienas veiksnių, bloginančių dantų implantacijos rezultatus bei lemiančių lėtesnį gijimą. Taigi, jei esate rūkantis asmuo, likus bent kelioms savaitėms iki procedūros ir po jos, atsisakykite šio žalingo įpročio.

  • Nevartokite vaistų, keičiančių kraujo krešėjimą

  Kai kurie pacientai vartoja vaistus, turinčius poveikį kraujo krešėjimui. Siekiant išvengti komplikacijų, jų reikėtų nevartoti iki procedūros likus maždaug 10 dienų. Prieš pat procedūrą gali būti vartojami tik implantologo paskirti vaistai.

  • Para prieš procedūrą – be alkoholio

  Likus parai iki procedūros, nevartokite jokių alkoholinių gėrimų, priešingu atveju, bus skystinamas kraujas. Be to, tarp skausmui malšinti skirtų vaistų ir alkoholio sudedamųjų dalių gali kilti sveikatai pavojinga cheminė reakcija. 

  • Prieš procedūrą – sotūs pusryčiai bei kruopštus dantų valymas

  Į kliniką atvykite papusryčiavę, kadangi po implantacijos valgyti negalėsite dar bent 3 – 4 valandas.  Taip pat nepamirškite atlikti kruopštų dantų valymą – tokiu atveju iš karto bus galima pradėti procedūrą.

  • Į kliniką – be makiažo

  Ruošiantis vizitui, kurio metu bus atliekama implantacija, vertėtų pamiršti apie makiažą – tokiu atveju odos dezinfekavimo procedūra bus paprastesnė bei greitesnė.

  • Šalin stresąDantų karūnėlė

  Kad ir kaip keistai tai beskambėtų daugeliui pacientų, tačiau dantų implantacija – įprasta šių dienų procedūra, todėl vertėtų pamiršti ne tik apie makiažą, bet ir apie stresą. Dieną prieš procedūrą gerai pailsėkite, sutvarkykite visus skubius reikalus, gerai išsimiegokite ir atvykite į kliniką puikios nuotaikos – juk jau netrukus turėsite tobulą šypseną.

  • Po procedūros – bent kelios dienos poilsio

  Nors ši procedūra yra nedidelė operacija ir po jos jau kitą dieną galima grįžti į darbą, jei tik turite galimybę, savo laiką planuokite taip, kad po jos turėtumėte bent kelias dienas ramaus poilsio. Tai paskatins greitesnį bei lengvesnį gijimą.

  Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo konsultacijos. Užsiregistruokite jai šiandien!

  Kokiais atvejais dantų implantacija negalima?

  Kam netika dantų implantavimas

  Ar dantų atkūrimas implantais yra galimas visiems pacientams? Turime puikių naujienų – šis sprendimas tinka visiems pacientams, išskyrus jaunesnius nei 18 metų, kadangi augimo laikotarpiu keičiasi žandikaulio forma bei dydis. Vis dėlto, egzistuoja keletas atvejų, kuomet sumanymą atkurti šypseną dantų implantais, gali tekti atidėti vėlesniam laikui. Siekiant atsakyti į klausimą, ar gali būti atliekama dantų implantacija, paciento sveikatos būklė tampa svarbiausius kriterijumi! Dantų implantacija gali būti atidedama, jei:

  • pacientui taikomas ortodontinis gydymas (pavyzdžiui, nešiojami breketai);
  • žandikaulis yra aptirpęs (tokiais atvejais pirmiausia reikia atlikti žandikaulio atkūrimo procedūrą);
  • esama imuninės sistemos sutrikimų, alergijos;
  • sergama ūmiomis infekcinėmis ligomis, širdies bei kraujagyslių ligomis, osteoporoze;
  • nėštumo metu.

  Svarbiausia – kreiptis į gydytojus, kurie profesionaliai įvertins Jūsų burnos bei sveikatos būklę ir informuos apie tai, ar galima atlikti dantų atkūrimą implantais. Jei esamu momentu to padaryti nebus galima, gydytojas nuspręs, kokius pokyčius reikia atlikti, kiek laiko laukti, kad būtų galima atlikti šią procedūrą.

  Kiek laiko trunka dantų implantacija?

  Daugelis žmonių vis dar galvoja, kad dantų implantavimas trunka ilgai, sukelia daug nepatogumų ir tam tikram laiko tarpui priverčia atsisakyti įprasto gyvenimo. Tačiau, kaip yra iš tiesų? Dantų implantacijos trukmė – individuali, tačiau sudaryta iš tam tikrų etapų! Norint, kad mintis apie sveiką ir gražią šypseną taptų realiu pokyčiu, paciento lauks šie etapai:

  Kiek trunka dantų implantacijos procedūra

  1 – asis: konsultacija ir kompiuterinės tomografijos tyrimas
  Pirmojo vizito metu atliekamas kompiuterinės tomografijos tyrimas, įvertinama paciento dantų bei kaulo audinio būklė. Nusprendžiama, koks gydymo metodas turi būti taikomas, kiek implantų reikės, ar bus reikalinga kaulo priauginimo procedūra, sudaromas gydymo planas, numatomos tolimesnių vizitų datos.

   2 – asis: implantacijos procedūra
  Antrojo vizito metu yra atliekama implantacija: vienas implantas įsriegiamas per 20 – 30 minučių, jei jų daugiau – procedūra gali užtrukti kelias valandas. Įsriegiamas implantas, užsiuvama gleivinė, priklausomai nuo pasirinkto metodo, gali būti tvirtinamas laikinas vainikėlis.

   3 – iasis: gijimas
  Tai – ilgiausiai trunkantis etapas, tačiau ši aplinkybė dar nereiškia, kad pacientas patirs daug nepatogumų ar bus priverstas iš esmės pakeisti savo gyvenimą. Iš karto po implantacijos, pacientui bus paskirtas medikamentinis gydymas (nuskausminamieji vaistai bei antibiotikai), pateikiamos rekomendacijos, kaip elgtis šiuo laikotarpiu, o nemalonūs pojūčiai (kraujavimas, tinimas ar nežymus skausmas baigsis jau po kelių dienų). Priklausomai nuo procedūros bei organizmo būklės, implantų prigijimas viršutiniame žandikaulyje gali užtrukti maždaug 3-6 mėnesius, apatiniame – 2-4 mėnesius. Na, o, tuo atveju, jei buvo atlikta kaulo atkūrimo procedūra, gijimas gali pailgėti iki 8 – 9 mėnesių.

  4 – asis: protezo tvirtinimas
  Implantui sėkmingai sugijus, pagal paciento dantų antspaudą yra pagaminamas danties protezas, kuris tvirtinimas prie implanto. Tai – palyginti trumpa ir neskausminga procedūra, tačiau reikės 3-4 kartus atvykti į kliniką, kad būtų pagamintas estetiškas ir ilgaamžis vainikėlis ar tiltas.

   

  Sėkmingai įveikus šiuos etapus, belieka tik priprasti prie teigiamų pokyčių – gražios ir sveikos šypsenos bei nepamiršti tinkamos implantų priežiūros.

  Susisiekti su mūsų komanda galite nurodytais kontaktais