Dantų tiltas

Dantų tiltas (tiltelis) – vienas iš būdų atkurti prarastą šypseną. Vis dėlto, pradėjus domėtis, netrunkama pastebėti, kad galimi įvairūs kainos pasiūlymai. Tad apžvelkime pagrindines priežastis, nuo ko priklauso dantų tiltų kaina.

Specialūs pasiūlymai

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad įvairios dantų klinikos kartais pateikia specialius pasiūlymus, kurių metu už pasirinktą metalo ar cirkonio keramikos dantų tiltą, mokama kur kas mažiau.

Na, o norintiems sužinoti, kiek galėtų kainuoti dantų atkūrimas jų atveju, verta užsiregistruoti nemokamai konsultacijai.

dantu tiltas kaina

Metalo keramika, o gal cirkonio keramika?

Viena iš priežasčių, kodėl dantų tiltų kainos skiriasi, yra žaliava, kuri ir naudojama jiems gaminti. Šiandien pacientai gali rinktis metalo keramikos arba cirkonio keramikos tiltus. Belieka tik pridurti, kad cirkonio keramikos dantų tiltas yra brangesnis pasirinkimas, tačiau turi ir pranašumų: tarp dantenų ir atkurtų dantų nesimatys tamsios juostos; atkurti dantys atrodys itin natūraliai (cirkonio keramika yra pralaidi šviesai); o taip pat nebus dirginamos dantenos, nekils alergijos tikimybės. Pamatykite, kaip atrodo naujosšypsenos.

Higienos instituto duomenimis, 2017 – aisiais metais, apsilankymų pas odontologus skaičius išaugo net 5,2 procento. Tai leidžia daryti išvadą, kad mūsų šalies gyventojai skiria daugiau dėmesio dantų priežiūrai.

Vis dėlto, jų atkūrimas išlieka viena svarbiausių procedūrų, tad bet kokia su tuo susijusi informacija, ypač aktuali. Na, o šį kartą atsakysime į dar vieną svarbų klausimą: kodėl dantų tilto kaina yra mažesnė, nei implantų?

Atsakant į šį klausimą, vertėtų pabrėžti keletą esminių akcentų: visų pirma, šypsenos atstatymas tiltais reiškia, kad teks šlifuoti keletą dantų. Dėl šios priežasties, bus pažeidžiamas emalis, be to, teks didesnė apkrova, tad nepaisant prarastų dantų atkūrimo; galimas trumpesnis greta esančių tarnavimo laikas.

Dantų tiltas – gera kaina, bet ar gera kokybė?

Dantų tiltas – privalumai:

 • Išvengiama chirurginės intervencijos bei pooperacinio gijimo laikotarpio
 • Dažnu atveju kainuoja pigiau nei implantas
 • Mažiau vizitų į odontologijos kliniką
 • Nėra atmetimo rizikos

Dantų tiltas (tiltelis) – trūkumai

 • Vienas ryškiausių šio sprendimo trūkumų yra atraminių dantų šlifavimas. Dėl jo prarandama dalis greta esančių dantų audinių; pažeidžiamas jų emalis; tenka didesnė, nei įprasta, apkrova. Dėl šių aplinkybių, atraminiai dantys nusidėvi greičiau.
 • Pacientas gali jausti svetimkūnį
 • Dantų tiltas nėra ilgaamžis – po keliolikos metų jį gali tekti atnaujinti
 • Žandikauliui nesuteikiama natūrali apkrova, tad ilgainiui prasideda kaulo tirpimas
 • Gali kilti įvairių komplikacijų, susijusių su atraminiais dantimis – atsirasti jų ėduonis ar jautrumas.

Dantų tiltas kainuoja nedaug dar ir todėl, kad nėra ilgaamžis – priklausomai nuo situacijos, po 10 ar 15 metų, jį gali tekti atnaujinti.

Nors dantų tiltas yra puikus pasirinkimas, siekiant atkurti dantų skaičių bei funkcionalumą, jis neužkerta kelio kaulo tirpimui – pastarasis ir toliau nyksta, ilgainiui tapdamas veido pokyčių priežastimi.

Patraukli dantų tilto (tiltelio) kaina, o gal puikūs dantų implantų privalumai? Pasirinkite teisingai!

3 Comments

 1. Audrius

  Laba kokia kaina prasideda nuo 1 danties Tilto Ačiū Pagarbiai.

  Reply
  • Tomas

   750 eur

   Reply
 2. Jurgita

  KOKIA KAINA UZDET DU TILTUS PO TRIS DANTIS PRIEKINIUS VIENAS SALE KITO?

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *