ALL-ON-4® procedūros etapai:

KONSULTACIJA. Jos metu įvertinama paciento žandikaulio būklė, sudaromas individualus gydymo planas, paskiriamas kito vizito laikas.

DANTŲ ŠALINIMAS IR IMPLANTACIJA. Šio etapo metu – atliekamas pats didžiausias bei sudėtingiausias darbas: pašalinami beviltiški dantys ir jų šaknys, atliekama implantacija bei uždedami laikini vainikėliai, kurie gijimo laikotarpiu tarnaus, kaip savi dantys. Dėl inovatyvių sprendimų užtikrinama minimali chirurginė intervencija, optimalus procedūrų laikas, o taip pat – nesudėtingas gijimo laikotarpis.

SIŪLŲ IŠĖMIMAS. Praėjus maždaug 7 – 10 dienų po implantacijos procedūros, pacientas privalo atvykti į kliniką siūlų išėmimo procedūrai.

NUOLATINIS PROTEZAVIMAS. Pasibaigus gijimo laikotarpiui (dažniausiai jis trunka apie 6 mėn.), pacientas į kliniką atvyksta protezavimui atlikti – tvirtinami nuolatiniai dantys. Jie gaminami iš metalo keramikos arba cirkonio keramikos bei skiriasi tam tikromis savybėmis.

Prieš pradėdami gydymą, susipažinkite bei įvertinkite galimų pasirinkimų privalumus bei trūkumus. Ne paslaptis, kad priimtas sprendimas jus lydės visą gyvenimą, todėl privalote pasirinkti teisingai.

All – on – 4® metodas – puikus pasirinkimas kiekvienam pacientui, kuris yra netekęs didžiosios dalies dantų. Šis metodas turi daug privalumų – procedūrai atlikti tereikia vos vienos dienos, išvengiama papildomų apsilankymų odontologijos klinikoje (taip taupomas laikas, patiriama mažiau diskomforto, nauja šypsena atrodo estetiškai bei natūraliai ir t.t.). Daugiau informacijos apie šio pasirinkimo galimybes bei pranašumus, lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, o taip pat pamatyti, kaip atrodo šiuo metodu atkurti dantys, galite  galerijoje. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad daugelį šypsenos atstatymu susidomėjusių žmonių domina ne tik pasirinkimų galimybės, bet ir kaina. Tad, kokia ji?

Vienareikšmio atsakymo į klausimą, kiek kainuotų All – on – 4® procedūra su protezavimu nėra, kadangi tai lemia įvairios priežastys. Viena pagrindinių priežasčių, kodėl kainos skiriasi, ta, kad šiandien pacientas gali rinktis skirtingus protezavimo sprendimus, t.y., protezavimą metalo plastikiniais, metalo keramikiniais ar cirkonio dantimis. Kiekvienas iš šių pasirinkimų pasižymi tam tikromis ypatybėmis, tad būtinai su jomis susipažinkite ir atsakingai įvertinkite, kuris protezavimo būdas geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad All – on – 4® procedūra yra viena iš tų, kuriai gali būti taikoma akcija. Jei pasiūlymu pasinaudosite būtent akcijos metu, jūsų galimybės sutaupyti išauga nuo keliolikos iki keliasdešimt procentų. Daugiau informacijos apie šios procedūros kainą rasite implantų kaina.

Taip pat galite registruotis nemokamai konsultacijai ir gauti tik jums skirtą pasiūlymą.