Dantų tilto pasirinkimas – vienas iš būdų atkurti prarastą šypseną. Vis dėlto, pradėjus domėtis, netrunkama pastebėti, kad galimi įvairūs kainos pasiūlymai. Tad apžvelkime pagrindines priežastis, nuo ko priklauso dantų tiltų kaina.

Metalo keramika, o gal cirkonio keramika?

Viena iš priežasčių, kodėl dantų tiltų kainos skiriasi, yra žaliava, kuri ir naudojama jiems gaminti. Šiandien pacientai gali rinktis metalo keramikos arba cirkonio keramikos tiltus. Belieka tik pridurti, kad cirkonio keramikos dantų tiltas yra brangesnis pasirinkimas, tačiau turi ir pranašumų: tarp dantenų ir atkurtų dantų nesimatys tamsios juostos; atkurti dantys atrodys itin natūraliai (cirkonio keramika yra pralaidi šviesai); o taip pat nebus dirginamos dantenos, nekils alergijos tikimybės. Pamatykite, kaip atrodo naujos šypsenos.

Specialūs pasiūlymai

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad įvairios dantų klinikos kartais pateikia specialius pasiūlymus, kurių metu už pasirinktą metalo ar cirkonio keramikos dantų tiltą, mokama kur kas mažiau.

Na, o norintiems sužinoti, kiek galėtų kainuoti dantų atkūrimas jų atveju, verta užsiregistruoti nemokamai konsultacijai.