All – on – 4® procedūra yra puikus pasirinkimas pacientams, kuriems reikalingas greitas ir efektyvus šypsenos atkūrimas. Tačiau vertinant kainas matyti, kad dažniausiai All – on – 4 ®Klaipėdoje, ji kainuoja pigiau nei, tarkime, sostinėje. Apžvelkime, kokios priežastys tai nulemia.

Moderniausia įranga

Siekiant užtikrinti aukščiausią šios procedūros kokybę, ypač svarbų vaidmenį vaidina ir naudojama įranga. Verta akcentuoti, kad sostinėje veikiančios klinikos investuoja ypač daug, kad įsigytų naujausią įrangą bei užtikrintų aukščiausią implantacijos kokybę.

Nuolat atnaujinamos darbuotojų žinios

Šiuolaikinė odontologija – sritis, kurioje nuolat tobulinami esami procesai bei pristatomos naujovės. Sostinėje veikiančios dantų klinikos skiria ypač dideles pinigų sumas tam, kad darbuotojai galėtų atnaujinti savo žinias, susipažinti su šios srities naujovėmis bei pritaikyti jas profesinėje veikloje.
Išskirtinis dėmesys klientui

Dantų implantacija Vilniuje ypatinga ir tuo, kad visada bus atsižvelgiama į konkrečią paciento situaciją. Nepamirškime, kad tūkstančiai žmonių gyvena ir dirba užsienyje, todėl, jei tik panorėsite, jums bus suteikta pirminė konsultacija nuotoliniu būdu, o gydymo planas bus darytas atsižvelgiant į jūsų poreikius bei patogiai suderintas su jūsų atostogomis Lietuvoje. Taip pat siūlomi patrauklūs sprendimai ir tiems, kuriuos domina dantų gydymas išsimokėtinai.