Dantų implantų kainos Vilniuje

  7 + 12 =

  Akcijų kainoraščio kainos galioja, kai:

  • Pacientas elektroniniu paštu yra atsiuntęs dantų panoraminę nuotrauką (ne senesnę nei 6 mėnesių);
  • Gydymo planas yra sudaromas elektroniniu paštu;
  • Pacientui jau yra pašalinti dantys ir šaknys, kurių srityse planuojama implantacija;
  • Vienu metu yra sriegiami 4 ir daugiau pavienių implantų;
  • Naudojami bazinės klasės titano lydinio implantai (5 klasės titanas);
  • Žandikaulio srityje yra pakankamai kaulo, nereikia kaulo priauginimo;
  • Implantai sriegiami ne estetinėje zonoje;
  • Pacientui nėra diagnozuotų nekontroliuojamų ligų;
  • Gera burnos higiena;
  • Protezavimas ant implantų atliekamas su metalo keramikos vainikėliais (papildomai sumokėjus 60 Єgausite labai estetišką cirkonio keramikos vainikėlį);

  Įprastinės kainos:

  Vieno žandikaulio dantų atstatymas pagal ALL-ON-4®  metodiką:

  Esamų dantų šalinimas,  Nobel Biocare ALL-ON-4®* fiksuotas protezas ant implantų dabar kainuoja 4500€ Sužinokite naują ALL-ON-4® dantų implantų kainą!

  *All-on-4® – Nobel Biocare registruotas prekinis ženklas

   

  Vieno danties implantas ir vainikėlis:

  BAZINĖ klasė 810€*
  AUKŠTA klasė 980€*
  LABAI AUKŠTA klasė 1060€*

   * Kainos galioja sriegiant du ir daugiau implantų.

   

  2 implantai ir 3 vienetų tiltas:

  BAZINĖ klasė 1920€
  AUKŠTA klasė 2260€
  LABAI AUKŠTA klasė 2420€

  ,,Gijimo galvutės užsukimas ne implantacijos metu – 30Є.

   

  Reikia implanto, bet negali vaikščioti be danties?

  Siūlome momentinę implantaciją – laikinas vainikėlis ant implanto pagaminamas tą pačią arba kitą dieną. Na o implantas bus įsriegtas iškart po to, kai bus pašalinta danties šaknis. Momentinės implantacijos metodika leidžia išlaikyti maksimaliai tikroviškus kontūrus ir sutrumpinti gydymą iki minimumo. Taip yra išvengiama įprastinės momentinės dantų implantacijos komplikacijų. Dėl kainos teiraukitės žemiau pateiktais būdais:

  Sužinokite, kokie dantų implantai yra reikalingi ir kiek tai kainuos!

  Kiek kainuoja dantų implantai?

  Nuo ko priklauso dantų implantų kaina?

  Kiekvienam pacientui aktualu žinoti, kokia bus dantų implantacijos procedūros kaina. Svarbiausias aspektas – skaičiuojama kaina yra individuali, priklausomai nuo įvairių veiksnių. Pripažinkime, kad kaina yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis dantų implantacijos specialistą. Kokie įvairūs veiksniai lemia šios procedūros kainą?

  Kiek kainuoja dantų implantai

   

  • Geografinė padėtis. Mums teko daug girdėti ir domėtis, atlikti tyrimus, kokios implantavimo kainos vyrauja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip, pasitaiko situacijų, kad sulyginus tų pačių gamintojų identiškus imlantų pasiūlymus, kainos ryškiai skiriasi. Tačiau kodėl? Nejaugi dantų implantai Vilniuje, Lietuvoje yra brangesni dėl kokių nors muitų ar tiesiog čia esantys burnos chirurgai nori daugiau užsidirbti? Atsakymai slypi visai ne čia. Visų pirma, kainą labai įtakoja specialistų patirtis, įrankiai, kuriuos jie naudoja, preparatai, kurie reikalingi komfortiškai implantacijos procedūrai nuo A iki Z, na ir žinoma, ar tikrai sriegiami implantai yra autentiški. Be viso to, atkreipkite dėmesį į kelionės kainos, ir svarbiausia laiko sąnaudas! Jums gali tekti vykti ne kartą, piltis kurą, nakvoti kitame mieste ar šalyje. Rezultate sutaupysite labai nedidelę sumą pinigų, o gal ir prarasite. Tad siūlome labai gerai įvertinti šį pasirinkimą.

  • Implanto medžiagos. Titaninis varžtelis, kuris įsriegiamas į kaulą (implantas) gali būti gaminamas iš gryno titano arba jo lydinių (pirmieji – brangesni). Labai rekomenduojama visada rinktis gryno titano, kadangi tai praktiškai pasirinkimas visam gyvenimui. Implantai, kuriems taikoma viso gyvenimo gaminio garantija – brangesni.

  • Gamintojas. Dantų implantas yra sudėtingų gamybos etapų, mokslinių tyrimų, inovatyvių sprendimų, pažangių technologijų rezultatas. Nors implantas nesiekia piršto nago dydžio, kiekvienas išskirtinis bruožas, mikroelementas, pavyzdžiui, varžtelio sriegimo linijos ar specialus įrankis sriegti –  viskas paremta inovacijomis ir apsaugant technologiją – patentuojama. Kiekvienas toks patentas padeda išlaikyti gamintojo privalumus ir tuo pačiu iš paciento tokiu atveju reikalaujama papildomų finansų. Pavyzdžiui Straumann, Šveicarijos gamintojas, įsikūręs Baselyje, praktiškai kiekvienais metais į dantų implantacijos pasauliui pristato įspūdingas naujoves.

  Dantų implantų gamintojai

  • Specialisto patirtis.  Nepasiginčysime, kad implantologo ir dantų techniko darbo patirtis turi savo įkainius. Tačiau kas norėtų taupyti ten, kur rezultatas gali būti visam gyvenimui? Susipažinkite su mūsų komandos patirtimi personalo puslapyje.
  • Implanto atrama. Pasitaiko situacijų, kai reikia gaminti individualią implanto atramą (varžtelis, kuris įsukamas į implantą, į kurį iš viršaus įsukamas, atremiamas protezas (karūnėlė arba dantis)). Individualiai gaminamos atramos – brangesnė.
  • Implanto protezas arba karūnėlė. Implanto, atramos bei protezuojamosios dalies kainų. Protezuojamoji dalis gali būti gaminama iš cirkonio ar metalo keramikos (antruoju atveju – pigiau).

  Implanto kaina gali priklausyti ir nuo implantui panaudotų medžiagų

  • Įrankiai ir procedūroje naudojami preparatai. Atkreipiame dėmesį, kad ypač klinikose, kuriose siūlomos pigesnės aukščiausios kokybės implantų kainos, pasitaiko atveju, kai tam tikriems preparatams tiesiog taupoma, kurie ypač reikalingi žaizdų gijimui po implantacijos. Todėl visuomet pasitikslinkite su gydytoju, kodėl jų siūloma kaina yra žemesnė. Įrankiai – ne išimtis. Kuo geresni, lengviau veikiantys įrankiai, tuo juos brangiau įsigyti.

  Implantacijos kainą taip pat įtakoja burnos chirurgo patirtis, įrankiai ir naudojami preparatai

  • Kaulo atstatymo procedūra. Padidina kainą, nes eiga yra sudėtinga, o jos metu naudojamų medžiagų kaina – aukšta, tačiau reikalinga ne visais atvejais.

  Tam kad tiksliai įvertinti, konrečios procedūros kainą,  registruokitės konsultacijai elektroniniu paštu arba telefonu. Jos metu bus įvertinta, kokie implantavimo sprendimai yra tinkamiausi Jūsų atveju, o taip pat – pateikiama detali informacija apie jų kainas.

  Konsultacija – geriausias būdas sužinoti tikslią paslaugos kainą. Užsiregistruokite jau dabar!

  Ar įmanoma dantų implantų privalumais džiaugtis jau dabar, o mokėti už juos – vėliau?

   

  Privalumai, dėl kurių dantų implantai yra vertinami ypač palankiai, suteikia galimybę mėgautis visaverčiu gyvenimu bei tobula šypsena. Tačiau, ar įmanoma jais džiaugtis jau dabar, o atsiskaityti – vėliau?

  Ši galimybė – iš tiesų reali, kadangi dalis dantų klinikų, teikiančių dantų implantacijos paslaugas, yra sudariusios sutartis su lizingo bendrovėmis, tad suteikia galimybę atsiskaityti išsimokėtinai. Užtikrinamas patrauklus išsimokėjimo terminas, palūkanų dydis bei kitos palankios sąlygos.  Su sutarties sąlygomis susipažinti bei ją pasirašyti pacientas gali tiesiog klinikoje, tad taupomas laikas bei išvengiama nepatogumų. Tai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie gydymą nori pradėti jau šiandien, o atsiskaityti už jį – vėliau!