All on 4® koncepcijos

Dantų netekimas sukelia daug įvairių problemų, todėl klausimas, kaip atstatyti šypseną – vienas svarbiausių. Dantų netekusiems pacientams daug metų buvo siūlomi įvairūs sprendimai, tačiau ne paslaptis, kad pageidaujama tik paties geriausio rezultato: estetiško vaizdo; neskausmingos bei greitai atliekamos procedūros; patrauklios kainos; galimybės kokybiškai kramtyti maistą; nesudėtingos priežiūros ir t.t. Kaip matyti, pacientų lūkesčiai iš tiesų yra nemaži. Tačiau svarbiausia, kad šių dienų odontologija gali juos ne tik pateisinti, bet ir viršyti. Tai pasiekiama taikant modernią bei saugią „All-on-4®„* dantų implantų gydymo metodiką.

*„All-on-4®” – Nobel Biocare registruotas prekinis ženklas

ALL-ON-4®” implantų metodika, kas tai?

Sužinokite tai nemokamos konsultacijos metu – jai užsiregistruoti galite paskambinę numeriu +370 63 879 997 Pasitelkiant unikalų  Nobel Biocare sukurtą „ALL-ON-4®”  dantų implantų metodą (iš anglų k. – visi ant keturių), galima atkurti dantis per ypač trumpą laiko tarpą, užtikrinant nepriekaištingą galutinio rezultato kokybę bei estetinį vaizdą. Inovatyvus gydymo metodas leidžia atkurti visus vieno žandikaulio dantis vos ant 4 implantų. Dėl šios priežasties pacientas patiria kur kas mažiau diskomforto, laukia mažesnės laiko bei pinigų sąnaudos. Lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, „ALL-ON-4®” būdu sriegiami dantų implantai turi daugiausia pranašumų. All on 4 dantu implantai

Mūsų gydytojų atlikta implantacijos procedūra netekus visų viršutinių dantų.

Daugiau darbų peržiūrėkite mūsų galerijoje:

https://implantaiplius.lt/galerija/  

Procedūros metu įsriegiami implantai, kurie pakeičia natūralias dantų šaknis ir sudaro patikimą atramą. Implantai gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, todėl užtikrinamas sklandus gijimas; puikiai tinka į alergijas linkusiems pacientams. Uždedami laikini vainikėliai, kurie vėliau pakeičiami nuolatiniais dantimis. Jų gamybai gali būti naudojama metalo keramika arba cirkonio keramika. Nors pirmasis pasirinkimas kainuoja pigiau, antrasis turi kur kas daugiau pranašumų (cirkonio keramika yra pralaidi šviesai, tad dantys atrodo ypač natūraliai; nėra tamsios juostos; draugiška žmogaus organizmui; protezavimas atliekamas dantenų lygyje, tad nelieka vietos bakterijų kaupimuisi ir t.t.). Šio, Švedijoje sukurto ir išbandyto, gydymo metodo patikimumą, efektyvumą bei sėkmę patvirtina daugiau nei 20 metų atliktų klinikinių tyrimų išvados. Šiandien šypsenos atkūrimas, naudojant ALL-ON-4®metodiką, yra vienas populiariausių odontologijos sprendimų, sėkmingai taikomas keliolika metų. Be to, net 98 proc. pacientų, kuriems jau buvo atlikta ši procedūra, ją rekomenduotų ir kitiems. Iš tiesų, All – ON – 4® implantacijos procedūra yra ne tik greitas bei patogus dantų atkūrimo būdas, bet ir pakeičia pacientų gyvenimus. Realios istorijos patvirtina, kad atlikus šią procedūrą ne tik dingsta kamavusios problemos (negalėjimas kokybiškai valgyti, plačiai šypsotis, kaulo tirpimas ir t.t.), bet ir grįžta jaunatviška išvaizda, pasitikėjimas savimi, kuris įkvepia nuostabiems pokyčiams: paskatina imtis naujos veiklos; skirti daugiau laiko pomėgiams ar net pakeisti gyvenamąją vietą.  Be to, pacientai, atkūrę šypseną šiuo būdu patvirtina, kad tai buvo sprendimas, paneigęs įvairias baimes: vieni iš jų manė, kad bus sunku suderinti gydymą su gyvenimu užsienyje, tuo tarpu kiti baiminosi galimo diskomforto procedūros metu. Gydymui pasibaigus, pacientai suprato, kad jų išankstiniai neigiami įsitikinimai buvo nepagrįsti. Dėl neginčijamų privalumų, „All-on-4® metodas yra puikiai vertinamas, o populiarumas – sparčiai auga. Prognozuojama, kad ateityje šios paslaugos paklausa augs dar labiau: žmonių, kuriems reikalinga dantų atkūrimo procedūra yra ypač daug, o „All-on-4® implantai atstato šypseną, užtikrindama aukščiausią kokybę bei estetinį vaizdą, ypač patraukliomis laiko ir pinigų sąnaudomis. Pasirinkite geriausią sprendimą atkurti šypsenai Vilniuj – visi ant keturių gydymo metodą.

ALL ON 4®” dantų implantai – ką reikia žinoti ir kiek tai kainuos?

Visi dantys ant 4 implantų – 1 pasirinkimas, keliolika privalumų

Visi dantys ant 4 implantų metodas dažnai įvardijamas, kaip daugiausiai privalumų turintis sprendimas šypsenai atkurti. Susipažinkite:

 • Natūralumas ir estetika viename

Vienas pagrindinių šypsenos atkūrimo tikslų – galimybė atstatyti estetinį vaizdą. Tačiau dantų netekę žmonės neretai susiduria su baime, kad dirbtiniai dantys neatrodys nei estetiškai, nei natūraliai. Vienas svarbiausių „ALL – ON – 4®metodikos privalumų yra tai, kad atkurti dantys atrodo ypač patraukliai, o jų spalva, forma bei dydis yra artimi savų dantų išvaizdai.  Atkūrus dantis šiuo metodu, aplinkiniai net neįtars, kad jums teko naudotis odontologų paslaugomis – atrodysite taip, tarsi pati gamta būtų jus apdovanojusi patrauklia šypsena.

 • Puikūs sėkmės rodikliai

Niekas taip nenuramina paciento, kaip žinojimas, kad procedūra bus sėkminga. Dantų atkūrimas ALL – ON – 4 ® metodau yra vienas sėkmingiausių odontologijos sprendimų – prigijimo rodiklis siekia net 97 procentus. Tad, jei prieš procedūrą jaučiate stresą, nes nesate tikri dėl jos baigties, akivaizdu, kad jūsų baimė – nepagrįsta.

 • Maksimaliai atkurtas kramtymo efektyvumas

Viena pagrindinių problemų, su kuria susiduria dantų netekę žmonės, tai – nekokybiškas kramtymas. Netinkamai sukramtytas maistas gali tapti įvairių negalavimų, prasto maistinių medžiagų įsisavinimo priežastimi. Nauji dantys  ant 4 implantų prarastą kramtymo efektyvumą atkuria beveik 100%.    Taigi, jei ir vėl norite prisiminti, ką reiškia mėgautis patinkančiu maistu, negalvojant apie nepatogumus, kuriuos sukelia sumenkęs kramtymo efektyvumas, pats metas pasirinkti būtent šį dantų atkūrimo būdą.

 • Atkūrimas visam gyvenimui

Būtų galima išvardinti ne vieną odontologijos paslaugą, kuri užtikrina puikų rezultatą, tačiau tikrai negarantuoja efektyvumo visam gyvenimui.           ALL – ON – 4® metodu įsriegti dantų implantai  – visiška priešingybė: kartą atkūrus dantis šiuo metodu, užtikrinamas maksimalus ilgaamžiškumas.

 • Naujai šypsenai reikia tik dienos

Nepaisant visų pažangių odontologijos pasiekimų, dantų klinikos vis dar išlieka vietomis, kuriose žmonės nori praleisti kuo mažiau laiko. Jei ir jūs turite būtent tokį pageidavimą, tikrai apsidžiaugsite sužinoję, kad taikant šį metodą šypsenai atkurti vos vienos dienos. Ypač džiugina procedūros trukmė – priklausomai nuo aplinkybių, ją galima atlikti vos per 1,5 – 3 valandas.

 • Didelė tikimybė išvengti kaulo priauginimo procedūros

Kaulo priauginimo procedūra asocijuojasi su ilgesne gydymo trukme, didesniu diskomfortu bei išlaidomis. Tačiau verta prisiminti, kad net 95 atvejais iš 100, šios procedūros galima išvengti.

 • Tinka pacientams, sergantiems tam tikromis ligomis

Ne paslaptis, kad įvairios ligos gali apsunkinti tam tikrų procedūrų atlikimą. Raudoną šviesą dažnai uždega tokios ligos, kaip cukrinis diabetas ar osteoporozė, tačiau ALL – ON – 4®, metodikos atveju ,kadangi nereikia kaulo priauginimo net ir sergant minėtomis ligomis dauguma procedūrų tiek pat sėkmingos kaip ir  įprastai.

 • Ypač patraukli kaina

Dar vienas šios procedūros privalumas yra ypač patraukli jos kaina – lyginant su įprastais implantais, išlaidas galite sumažinti net 50 – imčia procentų.

 • Žandikaulio kaulo palaikymas

Netekus dantų, iškyla grėsmė netekti ir žandikaulio kaulo – jis gali tiesiog sunykti. Vis dėlto, atlikus ALL – ON – 4® procedūrą, sėkmingai užkertamas kelias šiam procesui, kadangi kaului suteikiama natūrali apkrova.

 • Visada jauni, visada patrauklūs

Dantų netekimas sukelia daug įvairių problemų, ne išimtis ir kintantys veido bruožai; sparčiai atsirandančios smulkios ar gilios raukšlės bei įdubimai aplink lūpas. Dėl šių procesų, žmogus neretai atrodo gerokai vyresnis nei iš tiesų yra. Jei norite patikimo, ką tik įvardintos problemos sprendimo,  ALL – ON – 4® metodika puikus pasirinkimas. Apie pacientus, kuriems buvo atlikta tokio pobūdžio procedūra, neretai manoma, kad jie save palepino jauninančiomis procedūromis.

 • Minimalus diskomfortas

Dantų atkūrimo procedūros žmonės neretai baiminasi ir dėl dar vienos priežasties – nemalonių pojūčių. Tačiau „ALL ON 4® metodika žavi minimalia chirurgine intervencija (dantims pašalinti ir implantams įsriegti tereikia vos vieno vizito). Be to, po procedūros minimaliai vargina tinimas; skausmas; karščiavimas, tad diskomfortas – minimalus. Dar viena, paciento savijautai palanki aplinkybė – nereikia vartoti antibiotikų.

 • Tą pačią dieną tvirtinami laikini dantys

Jei nuogąstaujate, kad iki tol, kol bus užtikrinamas galutinis šios procedūros rezultatas, jums teks skaičiuoti dienas, negalint mėgautis visaverčiu gyvenimu, klystate – dar tą pačią dieną bus pritvirtinti laikini vainikėliai, kurie visą gijimo laikotarpį tarnaus tarsi savi dantys: galėsite kokybiškai kalbėti, kramtyti; šypsotis ir t.t. Laikini vainikėliai yra tvirti bei stabilūs, tad nejusite diskomforto.

 • Paprasta prižiūrėti

Pagal šią metodiką atkurti dantys suteiks jums daug gerų emocijų bei galimybių, tačiau iš jūsų pareikalaus ne tiek jau ir daug – priežiūra paprasta ir šiam tikslui įvykdyti per dieną užteks vos kelių minučių.

 • Kasdien džiuginanti investicija

Jei ieškote investicijos, kurios privalumais galėtumėte džiaugtis kasdien, tai ALL ON 4®” metodika yra tobulas sprendimas – kiekvieną dieną turėsite daug progų pasidžiaugti, kad priėmėte tinkamą sprendimą.

„ALL-ON-4®" atsiliepimai iš mūsų pacientų:

Kokie yra „ALL-ON-4®„ implantavimo procedūros etapai?

Akivaizdu, kad „All-on-4®” metodu sriegiami implantai turi ypač daug privalumų, tačiau nuo ko padėti pacientui, norinčiam, kad visa tai taptų realybe? Susipažinkite su šio procedūros etapais.

KONSULTACIJA Pirmasis etapas – konsultacija, kurios metu įvertinama paciento žandikaulio būklė; sudaromas individualus gydymo planas; paskiriamas kito vizito laikas. DANTŲ ŠALINIMAS IR IMPLANTACIJA Galima sakyti, kad būtent antrojo etapo metu yra atliekamas pats didžiausias bei sudėtingiausias darbas: pašalinami beviltiški dantys ir jų šaknys; atliekama implantacija bei uždedami laikini vainikėliai, kurie gijimo laikotarpiu tarnaus kaip savi dantys. Vis dėlto, pacientas neturėtų baimintis, kad šios procedūros truks ilgai ar labai išvargins, sukels daug nemalonių pojūčių. Dėl inovatyvių sprendimų užtikrinama minimali chirurginė intervencija; optimalus procedūrų laikas; o taip pat – nesudėtingas gijimo laikotarpis (išvengiama tinimo, skausmo; kraujavimo; o laikini dantys suteikia galimybę kokybiškai kalbėti; kramtyti ir t.t.). SIŪLŲ IŠĖMIMAS Praėjus maždaug 7 – 10 dienų po implantacijos, pacientas privalo atvykti į kliniką siūlų išėmimo procedūrai atlikti. NUOLATINIS PROTEZAVIMAS Pasibaigus gijimo laikotarpiui (dažniausiai jis trunka apie 6 mėn.), pacientas į dantų kliniką atvyksta protezavimui atlikti – tvirtinami nuolatiniai dantys. Jie gaminami iš metalo keramikos arba cirkonio keramikos bei skiriasi tam tikromis savybėmis. Tad, dar prieš pradėdami gydymą, susipažinkite bei įvertinkite galimų pasirinkimų privalumus bei trūkumus. Ne paslaptis, kad priimtas sprendimas jus lydės visą gyvenimą, todėl privalote pasirinkti teisingai.

Užsiregistruoti konsultacijai galite jau dabar, paskambinę numeriu +370 63 879 997

„All-on-4®” kaina – akcija implantavimui tik nuo 3497 Є

Visi ant keturių metodo palyginimas su kitais dantų atkūrimo būdais

All – on – 4® metodas – ne vienintelis dantų atkūrimo būdas. Tad, kaip suprasti, ar šis parinkimas iš tiesų yra pats geriausias ir tinkamiausias jums? Sužinokite, kuo All – on – 4® metodas yra panašus ir kuo skiriasi nuo kitų šypsenos atkūrimo galimybių.

Šypsenos atkūrimas All – on – 4® metodika:

 • Vieno žandikaulio dantys atkuriami tik ant 4 implantų
 • Kone perpus mažesnės išlaidos
 • Maksimaliai atstatoma kramtymo efektyvumas, tad pacientas gali mėgautis bet kokiu jam patinkančiu maistu
 • Dantims atkurti tereikia vos 1 dienos
 • Šiuo būdu atkurtų dantų išvaizda prilygs natūraliems jūsų dantims
 • Net 95 atvejais iš 100 išvengiama kaulo priauginimo procedūros
 • Vos viena chirurginė procedūra
 • Laikini dantys tarnauja taip pat kokybiškai, kaip ir savi
 • Lengvas gijimas, nejaučiamas diskomfortas
 • Užtikrinus tinkamą priežiūrą, tarnaus visą gyvenimą
 • Nejaučiamas svetimkūnis
 • Paprasta ir daug laiko nereikalaujanti atkurtų dantų priežiūra
 • Užkertamas kelias kaulo žandikaulio kaulo nykimui; išvengiama žmogaus veido bruožų pokyčių
 • Nėra burnos gleivinės pažeidimų
 • Tiek laikini, tiek nuolatiniai dantys yra stabilūs bei tvirti, tad nepakeis savo padėties ir nesukels nepatogumų kalbant ar valgant

  Šypsenos atkūrimas tradiciniai implantais:

 • Prireiks 6, 8 ar dar daugiau implantų
 • Kur kas daugiau išlaidų (lyginant su All – on – 4® metodu, dantų atkūrimas tradiciniais implantais gali būti dvigubai brangesnis)
 • Atrodo estetiškai ir natūraliai, tarsi savi dantys
 • Maksimaliai atkuriamas kramtymo efektyvumas
 • Tinkamai prižiūrimi, tarnaus visą gyvenimą
 • Suteikiama natūrali apkrova, tad išvengiama žandikaulio kaulo tirpimo; nesikeičia žmogaus veido bruožai
 • Nesudėtinga priežiūra
 • Kur kas didesnė intervencija į paciento organizmą (gali prireikti net 4 chirurginių procedūrų)
 • Dažnu atveju reikalingi kaulo priauginimo procedūra, sukelianti diskomfortą
 • Ilgas gydymo laikotarpis – kol bus galima atlikti protezavimą, gali tekti laukti netgi 1 – erius metus

Šypsenos atkūrimas išimamais protezais:

 • Neatkuriamas maksimalus kramtymo efektyvumas, tad pacientas praranda galimybę mėgautis kietu maistu
 • Nėra stabilūs, tad kalbant ar valgant gali keisti savo padėtį
 • Priežiūra reikalauja nemažai laiko
 • Jaučiamas svetimkūnis burnoje
 • Ribotas tarnavimo laikas
 • Gali kilti burnos ertmės pažeidimų (smulkių žaizdelių ar įdrėskimų)
 • Nėra natūralios apkrovos, tad neužkertamas kelias kaulo tirpimui; prasideda išvaizdos pokyčiai, tad žmogus atrodo vyresnis, nei yra iš tiesų

Geriausi dantų implantų rinkos sprendimai jau šiandien gali būti pasiūlyti Jums!

Kokias atvejais verta atkurti šypseną „ALL-ON-®” metodu?

Ne paslaptis, kad dantų netekę žmonės neretai ilgai negali apsispręsti, kokį dantų atkūrimo būdą pasirinkti. Informacijos paieška yra tiesiog būtina, tačiau, ko gero, niekas negali nudžiuginti labiau, nei galimybė sužinoti tai, kas svarbiausia, vos per kelias minutes. Tad, jei neturite daug laiko informacijos rinkimui bei palyginimui, siūlome per kelias akimirkas pasitikrinti, ar tikrai „ALL-ON-4®” metodas yra vertas Jūsų pasirinkimo. Šiuo būdu atkurti dantis verta, jei:

 • esate netekęs didžiosios dalies arba visų dantų;
 • pageidaujate ne tik estetiškai, bet ir tikroviškai atrodančios šypsenos;
 • ieškote sprendimo, kuris užtikrintų minimalias laiko ir pinigų sąnaudas;
 • norite, kad būtų visiškai atstatytas kramtymo efektyvumas ir neliktų nevartotinų maisto produktų;
 • ieškote investicijos visam gyvenimui;
 • Jums rūpi tiek fizinė, tiek Jūsų emocinė būklė;
 • siekiate išvengti nepatogumų, kuriuos sukelia išimami protezai;
 • Jums svarbu, kad chirurginė intervencija būtų kuo mažesnė, o gijimas – lengvesnis;
 • esate veiklus žmogus, tad jau kitą po procedūros norite grįžti į darbą.

Ar „ALL-ON-4®” metodas yra tinkamas sprendimas ir Jūsų atveju?

Sužinokite tai nemokamos konsultacijos metu – jai užsiregistruoti galite paskambinę numeriu +370 63 879 997

Kaip prižiūrėti šiuo būdu atkurtus dantis?

Atkurta šypsena privalote rūpintis kasdien. Vis dėlto, tie, kurie mano, kad „All – on – 4″ metodu atstatytus dantis prižiūrėti yra sudėtinga ar būtina skirti daug laiko, klysta. Tinkamą priežiūrą užtikrinsite laikydamiesi vos kelių žingsnių:

 • dantis valykite dukart tinkamai parinkta pasta ir šepetėliu; burnos skalavimo skystis bei tarpdančių siūlas – būtini taip pat;
 • nepamirškite reguliarių apsilankymų dantų klinikoje bei profesionalios burnos higienos;
 • svarbu saugoti dantų paviršių nuo subraižymo, kadangi pažeistos vietos tampa puikia terpe apnašoms kauptis;
 • nuolatinis griežimas dantimis didina atkurtų dantų skilimo tikimybę. Taigi, jei jus kamuoja ši problema, praneškite apie tai implantaciją atliksiančiam specialistui – jei reikės, bus pritaikyta apsauginė kapa.

Tinkamai prižiūrėdami atstatytus dantis, išvengsite uždegimų; užtikrinsite maksimalų tarnavimo laiką bei kasdien džiaugsitės tobulai atrodančia šypsena.

Sužinokite daugiau apie All – on – 4®” gydymo metodiką: atsakymai į svarbiausius klausimus

Apie šios procedūros būtinybę dar tik svarstantys pacientai neretai susiduria su įvairiais klausimais, o nerasdami atsakymų į juos, delsia priimti galutinį spendimą. Neleiskite, kad informacijos trūkumas atitolintų Jūs džiugių permainų gyvenime – suraskite atsakymą į svarbų klausimą jau dabar. Pagal ką  rinktis dantų kliniką, kurioje bus atlikta ši šypsenos atkūrimo procedūra? Prireikus atkurti dantis All – on – 4®” metodu, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad geriausias pasirinkimas – gydymas Vilniuje. Būtent čia Jūsų laukia geriausi šios srities specialistai, inovatyviausi gydymo metodai, moderniausia įranga. Kokios garantijos taikomos šiuo būdu atkurtiems dantims? Odontologijos klinika Papadent dantų implantancijai taiko 1 – erių metų klinikos garantiją (jei pacientas dalyvauja Burnos higienos programoje, suteikiama 5 – erių metų klinikos garantija). Gamintojas dantų implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Kiek kainuoja pakeisti visus dantis? Dantų atkūrimą All – on – 4®” metodu atliekančios klinikos nurodo paslaugos kainą, tačiau tikslią sumą įvardijama konsultacijos metu, kuomet įvertinama dantų būklė. Dantų klinikoje Papadent konsultacija, kurios metu bus įvertinta dantų būklė bei sudarytas gydymo planas, Jums bus suteikta nemokamai. Nemaža dalis pacientų prieš odontologines procedūras jaučia nerimą; baiminasi diskomforto. Kokie sprendimai siūlomi šiems žmonėms? Jei esate viena iš tų žmonių, kuriam kiekvienas apsilankymas odontologijos klinikoje sukelia daug streso, galite rinktis sedaciją. Tai – idealus sprendimas, siekiant sumažinti streso lygį bei nemalonius pojūčius. Ar All – on – 4®” procedūra yra tinkamas sprendimas gyvenantiems užsienyje, tačiau norintiems dantis gydytis Lietuvoje? Ne paslaptis, kad užsienyje gyvenantys žmonės susiduria su įvairiais nepatogumais. Ne išimtis ir dantų gydymas – dauguma žmonių galvoja, kad tai pareikalaus labai daug laiko, tad atostogų  šiam tikslui tiesiog nepakaks. Tačiau visa paslaptis slypi atsakingame planavime: jei gydymas iš anksto bus tinkamai suplanuotas, All on 4®” metodo implantais dantys bus atkurti vos per pora dienų.

ALL-ON-4®” dantų implantai Kaune

 

Dantų netekę žmonės susiduria su įvairiausioms baimėmis: neretai galvoja, kad implantais atstatyti dantys neatrodys taip natūraliai, kaip savi; nesukurs estetiškai patrauklaus vaizdo; nebus galima kokybiškai kramtyti ir t.t. Dar keli akcentai, kurie taip pat priverčia abejoti, yra susiję su gydymo trukme bei išlaidomis: dažnas galvoja, kad dantų atkūrimas implantai truks labai ilgai, o išlaidos bus didelės. Tačiau modernūs dantų implantacijos sprendimai įrodo, kad šie nuogąstavimai – tikrai neturi pagrindo. ALL – ON – 4®” dantų implantai yra puikus įrodymas, kad atkurti dantis gali tarnauti lygiai taip pat kokybiškai, kaip ir savi, o svarbiausia – maloniai stebinti gydymo trukme bei išlaidomis. Taigi, ką kiekvienas turėtų žinoti apie ALL – ON – 4®” implantų privalumus? Patrauklus estetinis vaizdas – vienas svarbiausių prioritetų dantų netekusiems žmonėms. ALL – ON – 4®” implantai iš tiesų užtikrins puikiai bei natūraliai atrodančią šypseną – galima atkartoti savų dantų spalvą, formą, dydį ir t.t. Šis būdas tinka ir tuo atveju, kai siekiama atkurti maksimalų kramtymo efektyvumą, pageidaujama ilgaamžiškumo bei paprastos priežiūros; užkirsti kelią žandikaulio tirpimui bei neigiamiems išvaizdos pokyčiams. Taip pat verta akcentuoti, jog šis dantų atkūrimo būdas tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Tačiau bene labiausiai žavi du ALL – ON – 4®” implantų pranašumai. Visų pirma, pasitelkiant šį modernų metodą, viso žandikaulio dantis galima atkurti vos per 24 valandas ir jau kitą dieną gyventi įprastu režimu. Dar vienas šio pasirinkimo privalumas – gerokai mažesnės gydymo išlaidos. Daug privalumų bei puikių pranašumų turintis dantų atkūrimo metodas, šiandien vis lengviau pasiekiamas įvairių vietovių gyventojams. ALL – ON – 4®” dantų implantai Kaune – taip pat įmanomas sprendimas. Tai – galimybė taupyti savo laiką bei pinigus, o svarbiausia – džiaugtis nauja šypsena ir gyventi kokybiškai.

Susisiekite su Implantaiplius.lt specialistais ir pasirinkite jums tinkamą gydymą!