All – on – 4® procedūra su protezavimu yra puikus pasirinkimas didžiosios dalies dantų netekusiems pacientams, kai  pageidaujama mažesnių laiko sąnaudų, mažesnio  vizitų skaičiaus į odontologijos klinikas, o taip pat – kai norisi ir kuo mažiau pasiruošimo, streso. Tie, kurie pradeda domėtis šios pasirinkimo kainomis, netrunka pastebėti, kad jos gali būti labai įvairios. Tai lemia įvairios priežastys.

Didesniuose mietuose dantų implantacija gali kainuoti brangiau

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad, pavyzdžiui, dantų implantacija Vilniuje, gali kainuoti brangiau nei kituose miestuose. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad būtent sostinės odontologijos klinikose galima surasti naujausią įrangą, jose taikomi inovatyviausi gydymo metodai, o taip pat – dirba geriausi specialistai.

Kokius implantus bei protezavimo sprendimus pasirinkti?

Verta akcentuoti ir tai, kad šiandien pacientui, kurį domina All – on – 4® procedūra su protezavimu, siūloma rinktis įvairius implantus bei įvairius protezavimo sprendimus. Vienas nuo kito jie skiriasi tam tikromis savybėmis, o tai taip pat turi įtakos ir kainai.

Specialūs pasiūlymai

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad įvairios dantų klinikos rengia ir įvairius, specialius kainų pasiūlymus, todėl jei jais suskubsite pasinaudoti, galite tikėtis ypač patrauklių nuolaidų.

Norite sužinoti, kokia galėtų būti All – on – 4® kaina su protezavimu jūsų atveju? Registruokitės nemokamai konsultacijai jau dabar ir gaukite daugiau informacijos.