Vieno danties protezavimas

Jei netekote vieno danties ir jo atkūrimui nebegali būti taikomas estetinis plombavimas, geriausiu pasirinkimu taps vieno danties protezavimas. Na, o mes kviečiame sužinoti, nuo ko priklauso jo kaina ir kaip vyksta šis procesas.

Pagrindiniai veiksniai, nuo kurių priklauso danties protezavimo kaina, yra tai, koks implantas bei danties vainikėlis bus pasirinktas. Šiandien pacientams yra siūloma rinktis iš įvairių dantų implantų, todėl labai svarbu įvertinti kiekvieno pasirinkimo ypatybes. Protezavimas gali būti atliekamas metalo keramikos arba cirkonio keramikos vainikėliu. Nors antrasis pasirinkimas yra brangesnis, cirkonio keramikos vainikėliu atkurtas dantis atrodys ypač natūraliai ir gražiai. Daugiau apie kainas informacijos rasite čia.

Na, o procedūra yra iš tiesų paprasta ir pakankamai greita (vienos danties protezavimas užtrunka maždaug valandą). Pirmiausia yra pašalinami likusi natūralaus danties dalis ir įsriegiamas implantas, po to – tvirtinamas pasirinktas vainikėlis. Protezuotą dantį prižiūrėti paprasta, jo priežiūra niekuo nesiskiria nuo savų dantų.

Užsiregistruokite konsultacijai ir sužinokite daugiau  apie dantų protezavimo galimybes bei kainas

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *