ALL-ON-4® protezavimas

ALL-ON-4® protezavimas – tai vienas patraukliausių šiandieninės odontologijos pasirinkimų. Pacientai, kurie yra netekę didžiosios dalies dantų, dažniausiai domisi itin įvairiomis jų atkūrimo galimybėmis. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad tikrai netrūksta priežasčių, dėl kurios būtų galima sakyti, kad All – on – 4®  procedūra yra viena patraukliausių investicijų. Kodėl?

ALL-ON-4® protezavimas – atkurtais dantimis džiaugsitės visą likusį gyvenimą

Daugeliui žmonių yra svarbu, kad nauja šypsena džiugintų kaip įmanoma ilgiau. Belieka tik pridurti, kad šiuo aspektu All – on – 4® procedūra yra iš tiesų puikus pasirinkimas – jei tik tinkamai prižiūrėsite atkurtus dantis, jie jums tarnaus  visą gyvenimą.

Taupomas laikas

Ne paslaptis, kad žmonės ypač vertina savo laiką, todėl kiekvienas sprendimas, kuris leidžia jo bent šiek tiek sutaupyti, yra ypač aktualus. Taigi, svarbu pabrėžti, kad būtent All – on – 4® procedūra šiuo klausimu yra puikus pasirinkimas – lyginant su įprastu dantų atkūrimu implantais, All – on – 4® procedūra pareikalaus kur kas mažiau laiko.

Mažiau ir išlaidų

Na, ir, žinoma taip pat svarbu akcentuoti, kad šis dantų atkūrimo metodas turėtų būti įvardijamas kaip ypač patraukli investicija ir dėl dar vienos priežasties – išlaidos, lyginant su dantų atkūrimu įprastais implantais, gali būti net apie 40 – 50 proc. mažesnės. Sužinokite apie All-on-4 kainas daugiau.