All-on-4®

Pasitelkiant unikalų  Nobel Biocare sukurtą „ALL-ON-4®“  dantų implantų metodą, galima atkurti dantis per ypač trumpą laikotarpį, užtikrinant nepriekaištingą galutinio rezultato kokybę bei estetinį vaizdą. Šis inovatyvus gydymo metodas leidžia atkurti visus vieno žandikaulio dantis naudojant vos 4 implantus. Dėl šios priežasties pacientas patiria kur kas mažiau diskomforto, laukia mažesnės laiko bei pinigų sąnaudos. Lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, „ALL-ON-4®“ būdu sriegiami dantų implantai turi daugiausia pranašumų. Akivaizdu, kad „All-on-4®” metodu sriegiami implantai turi ypač daug privalumų, tačiau nuo ko pradėti pacientui? Visą aktualią informaciją rasite čia.

DANTŲ NETEKIMAS sukelia daug įvairių problemų, todėl klausimas, kaip susigrąžinti šypseną – vienas svarbiausių. Dantų netekusiems pacientams daug metų buvo siūlomi įvairūs sprendimai, tačiau ne paslaptis, kad pageidaujama tik paties geriausio rezultato: estetiško vaizdo, neskausmingos bei greitai atliekamos procedūros, patrauklios kainos, galimybės kokybiškai kramtyti maistą, nesudėtingos priežiūros ir kt. Akivaizdu, kad pacientų lūkesčiai iš tiesų – nemaži. Tačiau svarbiausia, kad šių dienų odontologija gali juos pateisinti. Tai pasiekiama taikant modernią bei saugią „All-on-4®“* dantų implantų gydymo metodiką. *„All-on-4®“ – Nobel Biocare registruotas prekinis ženklas.

,,All-on-4®” procedūros etapai:

  1. KONSULTACIJA. Jos metu įvertinama paciento žandikaulio būklė, sudaromas individualus gydymo planas, paskiriamas kito vizito laikas.
  2. DANTŲ ŠALINIMAS IR IMPLANTACIJA. Šio etapo metu – atliekamas pats didžiausias bei sudėtingiausias darbas: pašalinami beviltiški dantys ir jų šaknys, atliekama implantacija bei uždedami laikini vainikėliai, kurie gijimo laikotarpiu tarnaus, kaip savi dantys. Dėl inovatyvių sprendimų užtikrinama minimali chirurginė intervencija, optimalus procedūrų laikas, o taip pat – nesudėtingas gijimo laikotarpis.
  3. SIŪLŲ IŠĖMIMAS. Praėjus maždaug 7 – 10 dienų po implantacijos procedūros, pacientas privalo atvykti į kliniką siūlų išėmimo procedūrai.
  4. NUOLATINIS PROTEZAVIMAS. Pasibaigus gijimo laikotarpiui (dažniausiai jis trunka apie 6 mėn.), pacientas į kliniką atvyksta protezavimui atlikti – tvirtinami nuolatiniai dantys. Jie gaminami iš metalo keramikos arba cirkonio keramikos bei skiriasi tam tikromis savybėmis.

Prieš pradėdami gydymą, susipažinkite bei įvertinkite galimų pasirinkimų privalumus bei trūkumus. Ne paslaptis, kad priimtas sprendimas jus lydės visą gyvenimą, todėl privalote pasirinkti teisingai.

Paskutinį kartą atnaujinta