„ALL-ON-4®“ implantų metodika, kas tai?

Šio, Švedijoje sukurto ir išbandyto, Nobel Biocare gydymo metodo, kai netekus visų ar beveik visų dantų pritvirtinamas 4 implantais visų dantų protezas - patikimumą, efektyvumą bei sėkmę patvirtina daugiau nei 20 metų atliktų klinikinių tyrimų išvados. Šiandien šypsenos atkūrimas, naudojant ALL-ON-4®“ metodiką, yra vienas populiariausių odontologijos sprendimų, sėkmingai taikomas keliolika metų. Be to, net 98 proc. pacientų, kuriems jau buvo atlikta ši procedūra, ją rekomenduotų ir kitiems. Iš tiesų, All – ON – 4®“ implantacijos procedūra yra ne tik greitas bei patogus dantų atkūrimo būdas, bet ir pakeičia pacientų gyvenimus. Daugiau informacijos apie jūsų konkretų atvejį sužinokite nemokamos konsultacijos metu – jai užsiregistruoti galite paskambinę numeriu +370 617 83336.

Procedūros metu įsriegiami implantai, kurie pakeičia natūralias dantų šaknis ir sudaro patikimą atramą. Implantai gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, todėl užtikrinamas sklandus gijimas; puikiai tinka į alergijas linkusiems pacientams. Uždedami laikini vainikėliai, kurie vėliau pakeičiami nuolatiniais dantimis. Jų gamybai gali būti naudojama metalo keramika arba cirkonio keramika. Nors pirmasis pasirinkimas kainuoja pigiau, antrasis turi kur kas daugiau pranašumų (cirkonio keramika yra pralaidi šviesai, tad dantys atrodo ypač natūraliai; nėra tamsios juostos; draugiška žmogaus organizmui; protezavimas atliekamas dantenų lygyje, tad nelieka vietos bakterijų kaupimuisi ir t.t.).  All-on-4 dantų implantai Realios istorijos patvirtina, kad atlikus šią procedūrą ne tik dingsta kamavusios problemos (negalėjimas kokybiškai valgyti, plačiai šypsotis, kaulo tirpimas ir t.t.), bet ir grįžta jaunatviška išvaizda, pasitikėjimas savimi, kuris įkvepia nuostabiems pokyčiams: paskatina imtis naujos veiklos; skirti daugiau laiko pomėgiams ar net pakeisti gyvenamąją vietą.  Be to, pacientai, atkūrę šypseną šiuo būdu patvirtina, kad tai buvo sprendimas, paneigęs įvairias baimes: vieni iš jų manė, kad bus sunku suderinti gydymą su gyvenimu užsienyje, tuo tarpu kiti baiminosi galimo diskomforto procedūros metu. Gydymui pasibaigus, pacientai suprato, kad jų išankstiniai neigiami įsitikinimai buvo nepagrįsti. Dėl neginčijamų privalumų, „All-on-4®“ metodas yra puikiai vertinamas, o populiarumas – sparčiai auga. Prognozuojama, kad ateityje šios paslaugos paklausa augs dar labiau: žmonių, kuriems reikalinga dantų atkūrimo procedūra yra ypač daug, o „All-on-4®„ implantai atstato šypseną, užtikrindama aukščiausią kokybę bei estetinį vaizdą, ypač patraukliomis laiko ir pinigų sąnaudomis. Pasirinkite geriausią sprendimą atkurti šypsenai Vilniuj – visi ant keturių gydymo metodą.

Pasitelkiant unikalų  Nobel Biocare sukurtą „ALL-ON-4®“  dantų implantų metodą, galima atkurti dantis per ypač trumpą laikotarpį, užtikrinant nepriekaištingą galutinio rezultato kokybę bei estetinį vaizdą. Šis inovatyvus gydymo metodas leidžia atkurti visus vieno žandikaulio dantis naudojant vos 4 implantus. Dėl šios priežasties pacientas patiria kur kas mažiau diskomforto, laukia mažesnės laiko bei pinigų sąnaudos. Lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, „ALL-ON-4®“ būdu sriegiami dantų implantai turi daugiausia pranašumų. Akivaizdu, kad „All-on-4®” metodu sriegiami implantai turi ypač daug privalumų, tačiau nuo ko pradėti pacientui? Visą aktualią informaciją rasite čia.

Visi dantys ant 4 implantų – 1 pasirinkimas, keliolika privalumų

Visi dantys ant 4 implantų metodas dažnai įvardijamas, kaip daugiausiai privalumų turintis sprendimas šypsenai atkurti. Susipažinkite:

 • Natūralumas ir estetika viename. Vienas pagrindinių šypsenos atkūrimo tikslų – galimybė atstatyti estetinį vaizdą. Tačiau dantų netekę žmonės neretai susiduria su baime, kad dirbtiniai dantys neatrodys nei estetiškai, nei natūraliai. Vienas svarbiausių „ALL – ON – 4®“ metodikos privalumų yra tai, kad atkurti dantys atrodo ypač patraukliai, o jų spalva, forma bei dydis yra artimi savų dantų išvaizdai.  Atkūrus dantis šiuo metodu, aplinkiniai net neįtars, kad jums teko naudotis odontologų paslaugomis – atrodysite taip, tarsi pati gamta būtų jus apdovanojusi patrauklia šypsena.
 • Puikūs sėkmės rodikliai. Niekas taip nenuramina paciento, kaip žinojimas, kad procedūra bus sėkminga. Dantų atkūrimas ALL – ON – 4 ®„ metodau yra vienas sėkmingiausių odontologijos sprendimų – prigijimo rodiklis siekia net 97 procentus. Tad, jei prieš procedūrą jaučiate stresą, nes nesate tikri dėl jos baigties, akivaizdu, kad jūsų baimė – nepagrįsta.
 • Maksimaliai atkurtas kramtymo efektyvumas. Viena pagrindinių problemų, su kuria susiduria dantų netekę žmonės, tai – nekokybiškas kramtymas. Netinkamai sukramtytas maistas gali tapti įvairių negalavimų, prasto maistinių medžiagų įsisavinimo priežastimi. Nauji dantys  ant 4 implantų prarastą kramtymo efektyvumą atkuria beveik 100%.    Taigi, jei ir vėl norite prisiminti, ką reiškia mėgautis patinkančiu maistu, negalvojant apie nepatogumus, kuriuos sukelia sumenkęs kramtymo efektyvumas, pats metas pasirinkti būtent šį dantų atkūrimo būdą.
 • Atkūrimas visam gyvenimui. Būtų galima išvardinti ne vieną odontologijos paslaugą, kuri užtikrina puikų rezultatą, tačiau tikrai negarantuoja efektyvumo visam gyvenimui.            „ALL – ON – 4®“ metodu įsriegti dantų implantai  – visiška priešingybė: kartą atkūrus dantis šiuo metodu, užtikrinamas maksimalus ilgaamžiškumas.
 • Naujai šypsenai reikia tik dienos. Nepaisant visų pažangių odontologijos pasiekimų, dantų klinikos vis dar išlieka vietomis, kuriose žmonės nori praleisti kuo mažiau laiko. Jei ir jūs turite būtent tokį pageidavimą, tikrai apsidžiaugsite sužinoję, kad taikant šį metodą šypsenai atkurti vos vienos dienos. Ypač džiugina procedūros trukmė – priklausomai nuo aplinkybių, ją galima atlikti vos per 1,5 – 3 valandas.

 • Didelė tikimybė išvengti kaulo priauginimo procedūros. Kaulo priauginimo procedūra asocijuojasi su ilgesne gydymo trukme, didesniu diskomfortu bei išlaidomis. Tačiau verta prisiminti, kad net 95 atvejais iš 100, šios procedūros galima išvengti.
 • Tinka pacientams, sergantiems tam tikromis ligomis. Ne paslaptis, kad įvairios ligos gali apsunkinti tam tikrų procedūrų atlikimą. Raudoną šviesą dažnai uždega tokios ligos, kaip cukrinis diabetas ar osteoporozė, tačiau  „ALL – ON – 4®“ , metodikos atveju ,kadangi nereikia kaulo priauginimo net ir sergant minėtomis ligomis dauguma procedūrų tiek pat sėkmingos kaip ir  įprastai.
 • Ypač patraukli kaina. Dar vienas šios procedūros privalumas yra ypač patraukli jos kaina – lyginant su įprastais implantais, išlaidas galite sumažinti net 50 – imčia procentų.

 • Žandikaulio kaulo palaikymas. Netekus dantų, iškyla grėsmė netekti ir žandikaulio kaulo – jis gali tiesiog sunykti. Vis dėlto, atlikus ALL – ON – 4® „ procedūrą, sėkmingai užkertamas kelias šiam procesui, kadangi kaului suteikiama natūrali apkrova.
 • Visada jauni, visada patrauklūs. Dantų netekimas sukelia daug įvairių problemų, ne išimtis ir kintantys veido bruožai; sparčiai atsirandančios smulkios ar gilios raukšlės bei įdubimai aplink lūpas. Dėl šių procesų, žmogus neretai atrodo gerokai vyresnis nei iš tiesų yra. Jei norite patikimo, ką tik įvardintos problemos sprendimo,   „ALL – ON – 4® metodika puikus pasirinkimas. Apie pacientus, kuriems buvo atlikta tokio pobūdžio procedūra, neretai manoma, kad jie save palepino jauninančiomis procedūromis.
 • Minimalus diskomfortas. Dantų atkūrimo procedūros žmonės neretai baiminasi ir dėl dar vienos priežasties – nemalonių pojūčių. Tačiau „ALL ON 4®“metodika žavi minimalia chirurgine intervencija (dantims pašalinti ir implantams įsriegti tereikia vos vieno vizito). Be to, po procedūros minimaliai vargina tinimas; skausmas; karščiavimas, tad diskomfortas – minimalus. Dar viena, paciento savijautai palanki aplinkybė – nereikia vartoti antibiotikų.
 • Tą pačią dieną tvirtinami laikini dantys. Jei nuogąstaujate, kad iki tol, kol bus užtikrinamas galutinis šios procedūros rezultatas, jums teks skaičiuoti dienas, negalint mėgautis visaverčiu gyvenimu, klystate – dar tą pačią dieną bus pritvirtinti laikini vainikėliai, kurie visą gijimo laikotarpį tarnaus tarsi savi dantys: galėsite kokybiškai kalbėti, kramtyti; šypsotis ir t.t. Laikini vainikėliai yra tvirti bei stabilūs, tad nejusite diskomforto.
 • Paprasta prižiūrėti. Pagal šią metodiką atkurti dantys suteiks jums daug gerų emocijų bei galimybių, tačiau iš jūsų pareikalaus ne tiek jau ir daug – priežiūra paprasta ir šiam tikslui įvykdyti per dieną užteks vos kelių minučių.

 • Kasdien džiuginanti investicija. Jei ieškote investicijos, kurios privalumais galėtumėte džiaugtis kasdien, tai ALL ON 4®“ metodika yra tobulas sprendimas – kiekvieną dieną turėsite daug progų pasidžiaugti, kad priėmėte tinkamą sprendimą.

Visi ant keturių metodo palyginimas su kitais dantų atkūrimo būdais

All – on – 4® metodas – ne vienintelis dantų atkūrimo būdas. Tad, kaip suprasti, ar šis parinkimas iš tiesų yra pats geriausias ir tinkamiausias jums? Sužinokite, kuo All – on – 4® metodas yra panašus ir kuo skiriasi nuo kitų šypsenos atkūrimo galimybių.

Šypsenos atkūrimas All – on – 4® metodika:

 • Vieno žandikaulio dantys atkuriami tik ant 4 implantų
 • Kone perpus mažesnės išlaidos
 • Maksimaliai atstatoma kramtymo efektyvumas, tad pacientas gali mėgautis bet kokiu jam patinkančiu maistu
 • Dantims atkurti tereikia vos 1 dienos
 • Šiuo būdu atkurtų dantų išvaizda prilygs natūraliems jūsų dantims
 • Net 95 atvejais iš 100 išvengiama kaulo priauginimo procedūros
 • Vos viena chirurginė procedūra
 • Laikini dantys tarnauja taip pat kokybiškai, kaip ir savi
 • Lengvas gijimas, nejaučiamas diskomfortas
 • Užtikrinus tinkamą priežiūrą, tarnaus visą gyvenimą
 • Nejaučiamas svetimkūnis
 • Paprasta ir daug laiko nereikalaujanti atkurtų dantų priežiūra
 • Užkertamas kelias kaulo žandikaulio kaulo nykimui; išvengiama žmogaus veido bruožų pokyčių
 • Nėra burnos gleivinės pažeidimų
 • Tiek laikini, tiek nuolatiniai dantys yra stabilūs bei tvirti, tad nepakeis savo padėties ir nesukels nepatogumų kalbant ar valgant

Šypsenos atkūrimas tradiciniai implantais:

 • Prireiks 6, 8 ar dar daugiau implantų
 • Kur kas daugiau išlaidų (lyginant su All – on – 4® metodu, dantų atkūrimas tradiciniais implantais gali būti dvigubai brangesnis)
 • Atrodo estetiškai ir natūraliai, tarsi savi dantys
 • Maksimaliai atkuriamas kramtymo efektyvumas
 • Tinkamai prižiūrimi, tarnaus visą gyvenimą
 • Suteikiama natūrali apkrova, tad išvengiama žandikaulio kaulo tirpimo; nesikeičia žmogaus veido bruožai
 • Nesudėtinga priežiūra
 • Kur kas didesnė intervencija į paciento organizmą (gali prireikti net 4 chirurginių procedūrų)
 • Dažnu atveju reikalingi kaulo priauginimo procedūra, sukelianti diskomfortą
 • Ilgas gydymo laikotarpis – kol bus galima atlikti protezavimą, gali tekti laukti netgi 1 – erius metus

Šypsenos atkūrimas išimamais protezais:

 • Neatkuriamas maksimalus kramtymo efektyvumas, tad pacientas praranda galimybę mėgautis kietu maistu
 • Nėra stabilūs, tad kalbant ar valgant gali keisti savo padėtį
 • Priežiūra reikalauja nemažai laiko
 • Jaučiamas svetimkūnis burnoje
 • Ribotas tarnavimo laikas
 • Gali kilti burnos ertmės pažeidimų (smulkių žaizdelių ar įdrėskimų)
 • Nėra natūralios apkrovos, tad neužkertamas kelias kaulo tirpimui; prasideda išvaizdos pokyčiai, tad žmogus atrodo vyresnis, nei yra iš tiesų

Kokias atvejais verta atkurti šypseną „ALL-ON-®“ metodu?

Ne paslaptis, kad dantų netekę žmonės neretai ilgai negali apsispręsti, kokį dantų atkūrimo būdą pasirinkti. Informacijos paieška yra tiesiog būtina, tačiau, ko gero, niekas negali nudžiuginti labiau, nei galimybė sužinoti tai, kas svarbiausia, vos per kelias minutes. Tad, jei neturite daug laiko informacijos rinkimui bei palyginimui, siūlome per kelias akimirkas pasitikrinti, ar tikrai „ALL-ON-4®“ metodas yra vertas Jūsų pasirinkimo. Šiuo būdu atkurti dantis verta, jei:

 • esate netekęs didžiosios dalies arba visų dantų;
 • pageidaujate ne tik estetiškai, bet ir tikroviškai atrodančios šypsenos;
 • ieškote sprendimo, kuris užtikrintų minimalias laiko ir pinigų sąnaudas;
 • norite, kad būtų visiškai atstatytas kramtymo efektyvumas ir neliktų nevartotinų maisto produktų;
 • ieškote investicijos visam gyvenimui;
 • Jums rūpi tiek fizinė, tiek Jūsų emocinė būklė;
 • siekiate išvengti nepatogumų, kuriuos sukelia išimami protezai;
 • Jums svarbu, kad chirurginė intervencija būtų kuo mažesnė, o gijimas – lengvesnis;
 • esate veiklus žmogus, tad jau kitą po procedūros norite grįžti į darbą.

Ar „ALL-ON-4®“ metodas yra tinkamas sprendimas ir Jūsų atveju?

Sužinokite tai nemokamos konsultacijos metu – jai užsiregistruoti galite paskambinę numeriu +370 63 879 997

Visi ant keturių technologijos pagalba galima itin greitai ir neskausmingai atkurti prarastus dantis. Gydymo procedūra yra mažai invazinė ir pakankamai nebrangi lyginant su kitais implantais , kai atkuriami visi žandikaulio dantys. Metodika yra daug stabilesnis sprendimas nei standartinės dantų plokštelės. Ši dantų atkūrimo technologija dažniausiai taikoma nebeturintiems dantų. Viso gydymo metu atliekama tik viena chirurginė procedūra be kaulo priauginimo. All on 4 implantacija yra gerai vertinama pacientų. Atsiliepimai yra geri, kadangi šis dantų atkūrimo būdas yra itin ilgalaikis ir biologiškai suderinamas su žandikaulio kaulu. Kita alternatyva yra all on 6 implantacija, kuomet iš viso į žandikaulį yra įsriegiami šeši sriegiai ir taip sumažinamas apkrovos plotas. Mūsų odontologijis klinikos naudojami protezų tipai:

 1. Metalinis karkasas ir akriliniai dantys
 2. Metalinis karkasas su keramikine apdaila
 3. Cirkonio protezas su keramikine apdaila

Kaip prižiūrėti šiuo būdu atkurtus dantis?

Atkurta šypsena privalote rūpintis kasdien. Vis dėlto, tie, kurie mano, kad „All – on – 4″ metodu atstatytus dantis prižiūrėti yra sudėtinga ar būtina skirti daug laiko, klysta. Tinkamą priežiūrą užtikrinsite laikydamiesi vos kelių žingsnių:

 • dantis valykite dukart tinkamai parinkta pasta ir šepetėliu; burnos skalavimo skystis bei tarpdančių siūlas – būtini taip pat;
 • nepamirškite reguliarių apsilankymų dantų klinikoje bei profesionalios burnos higienos;
 • svarbu saugoti dantų paviršių nuo subraižymo, kadangi pažeistos vietos tampa puikia terpe apnašoms kauptis;
 • nuolatinis griežimas dantimis didina atkurtų dantų skilimo tikimybę. Taigi, jei jus kamuoja ši problema, praneškite apie tai implantaciją atliksiančiam specialistui – jei reikės, bus pritaikyta apsauginė kapa.

Tinkamai prižiūrėdami atstatytus dantis, išvengsite uždegimų; užtikrinsite maksimalų tarnavimo laiką bei kasdien džiaugsitės tobulai atrodančia šypsena.

Sužinokite daugiau apie „All – on – 4®“ gydymo metodiką: atsakymai į svarbiausius klausimus

Apie šios procedūros būtinybę dar tik svarstantys pacientai neretai susiduria su įvairiais klausimais, o nerasdami atsakymų į juos, delsia priimti galutinį spendimą. Neleiskite, kad informacijos trūkumas atitolintų Jūs džiugių permainų gyvenime – suraskite atsakymą į svarbų klausimą jau dabar.

Pagal ką  rinktis dantų kliniką, kurioje bus atlikta ši šypsenos atkūrimo procedūra? Prireikus atkurti dantis All – on – 4®“ metodu, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad geriausias pasirinkimas – gydymas Vilniuje. Būtent čia Jūsų laukia geriausi šios srities specialistai, inovatyviausi gydymo metodai, moderniausia įranga. Kokios garantijos taikomos šiuo būdu atkurtiems dantims? Odontologijos klinika Papadent dantų implantancijai taiko 1 – erių metų klinikos garantiją (jei pacientas dalyvauja Burnos higienos programoje, suteikiama 5 – erių metų klinikos garantija). Gamintojas dantų implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Kiek kainuoja pakeisti visus dantis? Dantų atkūrimą All – on – 4®“ metodu atliekančios klinikos nurodo paslaugos kainą, tačiau tikslią sumą įvardijama konsultacijos metu, kuomet įvertinama dantų būklė. Dantų klinikoje Papadent konsultacija, kurios metu bus įvertinta dantų būklė bei sudarytas gydymo planas, Jums bus suteikta nemokamai. Nemaža dalis pacientų prieš odontologines procedūras jaučia nerimą; baiminasi diskomforto. Kokie sprendimai siūlomi šiems žmonėms? Jei esate viena iš tų žmonių, kuriam kiekvienas apsilankymas odontologijos klinikoje sukelia daug streso, galite rinktis sedaciją. Tai – idealus sprendimas, siekiant sumažinti streso lygį bei nemalonius pojūčius. Ar All – on – 4®“ procedūra yra tinkamas sprendimas gyvenantiems užsienyje, tačiau norintiems dantis gydytis Lietuvoje? Ne paslaptis, kad užsienyje gyvenantys žmonės susiduria su įvairiais nepatogumais. Ne išimtis ir dantų gydymas – dauguma žmonių galvoja, kad tai pareikalaus labai daug laiko, tad atostogų  šiam tikslui tiesiog nepakaks. Tačiau visa paslaptis slypi atsakingame planavime: jei gydymas iš anksto bus tinkamai suplanuotas, All on 4®“ metodo implantais dantys bus atkurti vos per pora dienų.

„ALL-ON-4®“ dantų implantai Kaune

Dantų netekę žmonės susiduria su įvairiausioms baimėmis: neretai galvoja, kad implantais atstatyti dantys neatrodys taip natūraliai, kaip savi; nesukurs estetiškai patrauklaus vaizdo; nebus galima kokybiškai kramtyti ir t.t. Dar keli akcentai, kurie taip pat priverčia abejoti, yra susiję su gydymo trukme bei išlaidomis: dažnas galvoja, kad dantų atkūrimas implantai truks labai ilgai, o išlaidos bus didelės. Tačiau modernūs dantų implantacijos sprendimai įrodo, kad šie nuogąstavimai – tikrai neturi pagrindo. ALL – ON – 4®” dantų implantai yra puikus įrodymas, kad atkurti dantis gali tarnauti lygiai taip pat kokybiškai, kaip ir savi, o svarbiausia – maloniai stebinti gydymo trukme bei išlaidomis. Taigi, ką kiekvienas turėtų žinoti apie ALL – ON – 4®” implantų privalumus? Patrauklus estetinis vaizdas – vienas svarbiausių prioritetų dantų netekusiems žmonėms. ALL – ON – 4®” implantai iš tiesų užtikrins puikiai bei natūraliai atrodančią šypseną – galima atkartoti savų dantų spalvą, formą, dydį ir t.t. Šis būdas tinka ir tuo atveju, kai siekiama atkurti maksimalų kramtymo efektyvumą, pageidaujama ilgaamžiškumo bei paprastos priežiūros; užkirsti kelią žandikaulio tirpimui bei neigiamiems išvaizdos pokyčiams. Taip pat verta akcentuoti, jog šis dantų atkūrimo būdas tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Tačiau bene labiausiai žavi du ALL – ON – 4®” implantų pranašumai. Visų pirma, pasitelkiant šį modernų metodą, viso žandikaulio dantis galima atkurti vos per 24 valandas ir jau kitą dieną gyventi įprastu režimu. Dar vienas šio pasirinkimo privalumas – gerokai mažesnės gydymo išlaidos. Daug privalumų bei puikių pranašumų turintis dantų atkūrimo metodas, šiandien vis lengviau pasiekiamas įvairių vietovių gyventojams. ALL – ON – 4®” dantų implantai Kaune – taip pat įmanomas sprendimas. Tai – galimybė taupyti savo laiką bei pinigus, o svarbiausia – džiaugtis nauja šypsena ir gyventi kokybiškai.

ALL-ON-4® koncepcijos nauda ir ypatumai

Pasitelkiant unikalų  Nobel Biocare sukurtą „ALL-ON-4®“  dantų implantų metodą (iš anglų k. – visi ant keturių), galima atkurti dantis per ypač trumpą laiko tarpą, užtikrinant nepriekaištingą galutinio rezultato kokybę bei estetinį vaizdą. Inovatyvus gydymo metodas leidžia atkurti visus vieno žandikaulio dantis vos ant 4 implantų. Dėl šios priežasties pacientas patiria kur kas mažiau diskomforto, laukia mažesnės laiko bei pinigų sąnaudos. Lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, ALL-ON-4®“ būdu sriegiami dantų implantai turi daugiausia pranašumų. Akivaizdu, kad „All-on-4®” metodu sriegiami implantai turi ypač daug privalumų, tačiau nuo ko pradėti pacientui, norinčiam, kad visa tai taptų realybe? Visą išsamią informaciją rasite žemiau. DANTŲ NETEKIMAS sukelia daug įvairių problemų, todėl klausimas, kaip atstatyti šypseną – vienas svarbiausių. Dantų netekusiems pacientams daug metų buvo siūlomi įvairūs sprendimai, tačiau ne paslaptis, kad pageidaujama tik paties geriausio rezultato: estetiško vaizdo; neskausmingos bei greitai atliekamos procedūros; patrauklios kainos; galimybės kokybiškai kramtyti maistą; nesudėtingos priežiūros ir t.t. Kaip matyti, pacientų lūkesčiai iš tiesų yra nemaži. Tačiau svarbiausia, kad šių dienų odontologija gali juos ne tik pateisinti, bet ir viršyti. Tai pasiekiama taikant modernią bei saugią „All-on-4®“* dantų implantų gydymo metodiką. *„All-on-4®“ – Nobel Biocare registruotas prekinis ženklas