Netekote danties?

Dantys gali būti prarandami dėl įvairių priežasčių, tačiau bene labiausiai gąsdina faktas, kad nemaža dalis jų netekusių žmonių delsia kreiptis į specialistus. Na, o toks elgesys iš tiesų labai žalingas, kadangi rizikuojama pakenkti ir savo išvaizdai, ir savijautai, ir netgi sveikatos būklei; be to, gyvenimo kokybė taip pat suprastėja. Taigi, danties praradimas reiškia, kad artimiausiu metu jums teks apsilankyti dantų klinikoje ir susitarti dėl vizito, kurio metu bus atliktas danties atstatymas implantais. Na, o, kol kas – siūlome sužinoti, kodėl yra būtina atlikti šią procedūrą.

 

Danties implantas ir pagrindinės naudos

 

Greta esantys dantys nekeis savo padėties

Prarastą dantį atkurti implantais svarbu ne tik tam, kad užpildytumėte tuščią ertmę ir atkurtumėte patrauklų estetinį vaizdą, bet ir todėl, kad nepadarytumėte žalos greta esantiems dantims. Ne paslaptis, kad visi dantys sudaro harmoningą sistemą bei vienas kitam suteikia tvirtą atramą, tačiau, netekus vieno iš jų, greta esantys dantys ją praranda. Būtent todėl jie gali keisti savo padėtį – pasislinkti ar pakrypti. Ją pakeitus, dažniausiai prasideda ir sąkandžio problemos, tad pacientui reikalingas ortodontinis gydymas. Tačiau ir tai dar ne viskas – likusiems dantims tenka didesnis krūvis kandimo bei kramtymo metu, tad jie gali greičiau nusidėvėti, prarasti savo tvirtumą, o laikui bėgant – netgi pradėti klibėti.  Taigi, galima sakyti, kad praradę vos vieną dantį, jūs rizikuojate netekti ir dar kelių. Atkurdami prarastus dantis implantais, užkirsite kelią išvardintoms problemoms.

Išvaizda atitiks jūsų amžių

Žmonės šiandien ieško pačių įvairiausių priemonių ir procedūrų, kurios leistų išsaugoti jaunystę bei puikią išvaizdą. Tačiau siekiant šio tikslo, būtina atsigręžti į esminius dalykus. Vienas iš jų yra susijęs su jūsų dantimis. Jei esate praradęs keletą ar didžiąją jų dalį, tuomet jaunatvišką išvaizdą išsaugoti gali būti sudėtinga. Visa tai todėl, kad dantų praradimas lemia žandikaulio kaulo irimą. Šiam procesui įgavus pagreitį, pasikeičia ir žmogaus veido bruožai. Būtent dėl šios priežasties, dantų netekę žmonės dažniausiai atrodo vyresni nei yra iš tiesų, tuo tarpu danties implantas užkerta kelią šiems nemaloniems išvaizdos pasikeitimams.

Valgymas teiks malonumą, nekils virškinimo sunkumų

Dantų skaičius ir jų būklė tiesiogiai yra susiję su valgymo bei virškinimo kokybe: net ir kelių dantų trūkumas gali sumažinti valgymo malonumą; apsunkinti kramtymo procesą; sukelti virškinimo sunkumų. Ko gero, ne kartą esate girdėję, kad siekiant išlaikyti puikias kūno formas, gerą sveikatą bei puikią savijautą, labai svarbu tinkamai sukramtyti maistą – tik tokiu atveju jis yra kokybiškai suvirškinamas, pasisavinamos maistinės medžiagos, o organizmas – neužteršiamais šlakais. Taigi, atkurdami prarastus dantis implantais, išvengsite šių problemų.

Labiau patiksite sau, sugrįš pasitikėjimas savimi

Nepamirškime, kad dantų būklė yra susijusi ne tik su fizine, bet ir su emocine žmogaus sveikata. Taigi, netekus dantų, keičiasi ne tik fizinė jūsų išvaizda – netruksite pastebėti, kad ir patys tampate kitokiu žmogui, nei buvote. Net ir vieno danties trūkumas, gali tapti priežastimi, dėl kurios jūs pradėsite vengti bendrauti, šypsotis, užmegzti naujas pažintis. Visa tai gali apsunkinti socialinį gyvenimą, sumažinti pasitikėjimą savimi, ar tapti kasdienės prastos nuotaikos priežastimi. Ar jums reikia viso to, kas ką tik buvo išvardinta? Žinoma, kad ne, verčiau atkurkite dantis implantais ir mėgaukitės visaverčiu gyvenimu bei visomis jo spalvomis. Tai patvirtina ir pacientai, kuriems jau buvo atlikta dantų atkūrimo procedūra – ne vienas jų teigia, kad šypsenos atstatymas uždegė žalią šviesą ir kitiems pokyčiams.

Laukti neverta ir dėl dar vienos priežasties

Svarbu paminėti ir dar vieną priežastį, dėl kurios nevertėtų delsti. Jei esate praradę didžiąją dalį dantų, tai viso žandikaulio dantis galima atstatyti vos per 24 valandas, pasitelkus All – on – 4 metodiką. Šis pasirinkimas turi ir dar daugiau privalumų: spartesnį gijimą, trumpesnį gydymo laiką, patrauklesnes išlaidas, sukelia mažesnį diskomfortą ir pan. Tačiau svarbiausias dalykas yra tas, kad šiuo metodu dantis galima atkurti tik tuo atveju, jei yra pakankamai žandikaulio kaulo. Kaip žinia, jis, jei nėra dantų, linkęs tirpti, tad nelaukite, kol jo bus per mažai, kad būtų galima įgyvendinti šį modernų atkūrimo sprendimą. Priešingu atveju, bus reikalinga kaulo priauginimo procedūra, tačiau tai padidins gydymo išlaidas bei jo trukmę.

danties implantas

danties implantas

 

Danties atstatymas implantu – itin efektyvi procedūra

 

Taigi, drąsiai galima sakyti, kad ta diena, kai netenkate danties, tampa diena, kuomet turėtumėte pradėti specialistų, galinčių atlikti dantų implantacijos procedūrą, paiešką. Priešingu atveju, jus užklups problemų įvairovė: pradedant sumenkusiu kramtymo efektyvumu ir užbaigiant kaulo tirpimu. Nelaukite, kol bloga situacija taps dar blogesne – dantų atkūrimo pokyčius pradėkite įgyvendinti kaip įmanoma greičiau. Juo labiau, kad šiandien tikrai nesunku odontologijos kliniką, galinčią pasiūlyti inovatyvių gydymo metodų. Dantų klinikose dirbantys profesionalai puikiai supranta, kad šių dienų žmonių užimtumas – ypač didelis, todėl yra pasiruošę lanksčiai planuoti vizitų laiką. Ne išimtis ir svetur dirbantys žmonės – jiems taip pat bus pasiūlytas jų lūkesčius atitinkantis gydymo planas.

 

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *