Dantų implantų vainikėlis

Dantų implantai – greitas bei patikimas būdas, kai reikia atkurti dantį net ten, kur visiškai jo nebėra. Belieka tik pridurti, kad pirmiausia yra įsriegiamas implantas, ant kurio vėliau tvirtinamas dantų implantų vainikėlis. Skirtingi dantų vainikėlių tipai pasižymi skirtingomis savybėmis. Tik susipažinę su jomis, suprasite, kuriam vainikėlio tipui teikti pirmenybę.

Metalo keramikos dantų vainikėliai

Šis pasirinkimas jus džiugins ilgaamžiškumu bei tvirtumu, tačiau, vargu, ar galėsite tikėtis itin estetiško vaizdo – dažnu atveju, tarp atkurtų dantų bei dantenų pastebima tamsi juosta. Be to, ir atkurti dantys kartais atrodo nenatūraliai, nes metalas nepraleidžia šviesos, todėl gali būti pastebimas tamsus atspalvis. Be to, bėgant laikui, dantenos gali pasislinkti, tad bendras vaizdas nebebus toks, kaip tik ką atlikus procedūrą.

Cirkonio keramikos dantų vainikėliai

Nors cirkonio keramikos dantų vainikėliai yra brangesni nei metalo keramikos (daugiau apie kainas galite sužinoti čia), verta akcentuoti, kad ir privalumų jie turi daugiau. Iš jų svarbiausi yra tie, kad tarp dantenų ir atkurtų dantų nebus tamsios juostos, o patys dantys atrodo patraukliai bei natūraliai, nes bemetalė keramika yra pralaidi šviesai. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad šie vainikėliai nesukelia alergijų bei infekcijų, o taip pat – išlaiko nepriekaištingą dantenų būklę.

Užsiregistruokite konsultacijai ir sužinokite daugiau apie galimus pasirinkimus.

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *