Laikini dantys po implantavimo

Netekusiems dantų žmonėms patrauklia išeitimi tampa jų atkūrimais implantais, kurie vertinami dėl daugybės puikių privalumų (panašumo į savus dantis, ilgaamžiškumo, tvirtumo, stabilumo ir  t.t.). Implantancijos procedūra taip pat vertinama palankiai (gali užtrukti vos vieną dieną; išvengiama diskomforto, gali būti taikoma sedacija ir pan.). Vis dėlto, ši procedūra skirstoma į tam tikrus etapus, iš kurių vienas – laikinų dantų uždėjimas. Pastarieji, gijimo laikotarpiui praėjus, yra pakeičiami nuolatiniais dantimis. Taigi, būtent laikini dantys bei jų uždėjimas pacientams sukelia daug įvairių klausimų: ar laikini dantys po implantavimo leidžia gyventi įprastą gyvenimą?  Ar jų uždėjimo procesas sukelia nepatogumų? Kaip ilgai jis trunka? Ar laikini dantys yra tokie tvirti, kad jai galima kramtyti ir kitą maistą? Kaip ilgai šiuos dantis galima nešioti? Tad pat metas sužinoti atsakymus į šiuos klausimus.

Visų pirma, reikia pabrėžti, kad laikini dantys, kurie yra uždedami po implantavimo, atrodo estetiškai ir natūraliai, tad pacientas gali drąsiai šypsotis; neverta baimintis, jog jie skirsis nuo  natūralių dantų.  Laikini dantys taip pat nesukelia sunkumų kalbant, tad nėra jokių priežasčių vengti bendravimo. Dar daugiau – šie dantys puikiai atlieka kramtymo funkciją, tad pacientas gali mėgautis maistu. Atsižvelgiant į tai, kad šie dantys yra laikini, tačiau neišimami (iki tol, kol bus tvirtinami nuolatiniai dantys), pacientas taupo savo laiką. Dantys stabilūs, todėl nereikia baimintis, jog iškris ar pakeis savo padėtį, sukeldami nemalonių pojūčių.  Jau kitą dieną po procedūros galima grįžti į darbą ar užsiimti mėgiama veikla. Taigi, laikini dantys suteikia galimybę gyventi visavertį  gyvenimą – taip, kaip buvote įpratę.

Vis dėlto, taip pat vertėtų prisiminti, kad kai kurie žmonės yra linkę galvoti, jog laikini dantys gali būti nešiojami ilgiau, nei iš tiesų turėtų. Tačiau laikini dantys tam ir yra laikini – juos galima nešioti tik tam tikrą laiko tarpą, o vėliau juos būtina keisti nuolatiniais. Nešiojant laikinus dantis ilgiau nei rekomenduojama, jie pradeda keisti savo išvaizdą ir nebegali tinkamai atlikti funkcijos.

Taip pat nemaža dalis žmonių baiminasi, jog laikini dantys gali sukelti nemalonius pojūčius, skausmą. Vis dėlto, reikia pabrėžti, kad šie dantys yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagos, tad žmogaus organizmas juos puikiai toleruoja. Taigi, vietoje nemalonių pojūčių jūsų laukia visavertis gyvenimas. Pacientai, kuriems pritvirtinami laikini dantys teigia, kad jie jaučiasi lygiai taip pat puikiai, kaip ir turėdami savus dantis. Baimintis nereikėtų ir dėl dar vienos aplinkybės – negalvokite, kad laikinus dantis yra sudėtinga prižiūrėti. Jų priežiūra tokia pat, kaip ir savų.

laikini dantys po implantavimo

laikini dantys po implantavimo

Kaip matyti, laikini dantys po implantavimo įgalina pacientą bendrauti, šypsotis, valgyti, o po dienos ar dviejų, galima gyventi tokiu pat ritmu, kaip ir iki procedūros. Taigi, apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad laikini dantys po implantavimo, iš tiesų leidžia mėgautis įprastu gyvenimu. Taip pat verta akcentuoti, kad visa svarbi informacija apie laikinus dantis bei jų galimybes, pacientams yra suteikia dar konsultacijos metu.

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *