Bemetaliai dantų implantai

Dantų netekusiems žmonėms vienu geriausių pasirinkimų tampa dantų implantai, tačiau reikia pastebėti, kad jie yra įvairių rūšių, tuo tarpu kiekviena iš jų – pasižymi tam tikrais privalumais. Vienas iš galimų pasirinkimų – bemetaliai dantų implantai, turintys ypač daug teigiamų savybių. Kokių?

Ypač didelė prigijimo tikimybė

Kaip žinia, daugybė dantų netekusių žmonių implantų vengia dėl vienos paprastos priežasties – baiminasi, kad jie gali tiesiog neprigyti ir sukelti daug diskomforto. Ir iš tiesų – norint, kad dantų implantacija būtų sėkminga, svarbu užtikrinti implanto prigijimą. Ar implantai prigis, priklausys nuo įvairių faktorių (ne paslaptis, kad rizikuoja rūkantys, tam tikromis ligomis sergantys ar burnos higienos nesilaikantys asmenys). Vis dėlto, sėkmės rodiklis priklauso ir nuo pačių implantų. Na, o bemetalių implantų prigijimo rodiklis maloniai stebina – jis siekia beveik 100 procentų.

Greitesnis sugijimas

Ne paslaptis, kad po bet kokios chirurginės intervencijos norisi tik vieno – kad operuota vieta kuo greičiau ir sklandžiau sugytų. Būtent to ir galima tikėtis pasirinkus bemetalius implantus – jie nedirgina minkštųjų audinių, todėl gijimas – sklandus bei greitas.

Nesukelia alerginės reakcijos

Dauguma žmonių skundžiasi, kad yra alergiški įvairiems dalykams, tuo tarpu bemetaliai dantų implantai tampa malonia išimtimi, nesukeliančia varginančių ar net sveikatai pavojų galinčių sukelti alerginių reakcijų. Taip pat šie implantai yra puikus pasirinkimas cukriniu diabetu sergantiems žmonėms.

Universalūs

Šių dienų odontologija neretai siūlo tokius sprendimus, kurie tinka tik tam tikriems dantims (pavyzdžiui, laminatės: jomis galima restauruoti tik priekinius 10 dantų). Puiki žinia ta, kad šis ir panašūs apribojimai negalioja bemetaliams implantams, nes jais atkurti galima tiek priekinius, tiek krūminius dantis.

Nelaidūs temperatūrai

Kalbant apie šio pasirinkimo privalumus, labai svarbu paminėti ir dar vieną: bemetaliai implantai nėra laidūs temperatūrai, todėl išvengiama daugybės nemalonių pojūčių.

Puiki estetinė išvaizda

Kuomet kalbame apie dantų implantus, daugeliui žmonių vienų svarbiausių dalykų tampa estetinis vaizdas – pageidaujama ne tik patraukliai, bet ir natūraliai atrodančios šypsenos. Verta pastebėti, kad bemetaliai dantų implantai šį lūkestį išpildo su kaupu – iš cirkonio pagaminti implantai yra pralaidūs šviesai, todėl jais atkurti dantys savo išvaizda niekuo nesiskirs nuo savų dantų. Tačiau kalbant apie puikią estetinę išvaizdą, kurią leidžia kurti bemetaliniai implantai, svarbu pastebėti ir kitą akcentą – pasirinkus bemetalius implantus, tarp jų ir dantenų nebus nepatraukliai atrodančios pilkos juostos.

Draugiški imuninei sistemai

Nepaisant visų puikių savybių, kurias turi implantai, reikia pabrėžti, jog jie vistiek svetimkūniai,  tad labai svarbu, kad turėtų puikų biosuderinamumą su jūsų organizmu. Būtent tą galima pasakyti apie bemetalius implantus, kurie yra ypač draugiški jūsų organizmui ir neišskiria kenksmingų dalelių, galinčių turėti neigiamą poveikį jūsų sveikatai bei savijautai. Beje, svarbu pabrėžti, kad šios rūšies implantai draugiški ir dantenoms – jos puikiai priauga prie kruopščiai poliruoto implantų paviršiaus, tad nelieka infekcijų tikimybės.

Atsparūs įvairiems veiksniams

Kalbant apie šių implantų privalumus, būtina paminėti ir atsparumą lūžiams, skilimui; o taip pat svarbu pabrėžti, kad jie užtikrina puikų kramtymo efektyvumą. Beje, jie yra atsparūs ir nešvarumams: dėl ypatingų paviršiaus savybių, ant šių implantų susidaro kur kas mažiau apnašų.

 Paprastesnė priežiūra

Pasirinkus šypsenos atkūrimą bemetaliais implantais, protezavimo riba yra dantenų lygyje, tad nelieka vietos bakterijų kaupimuisi. Dėl šios priežasties bemetaliais implantais protezuotų dantų priežiūra yra kur kas paprastesnė.

Gerokai mažesnė dantenų uždegimo tikimybė

Dėl ką tik įvardintos priežasties (jog bemetalių implantų protezavimo riba yra dantenų lygyje, tad nelieka vietos kauptis bakterijoms), gerokai sumažėja ir dantenų uždegimo tikimybė, kuris, kaip žinia, vargina itin nemaloniais simptomais.

Ilgas tarnavimo laikas

Akivaizdu, kad bemetaliai dantų implantai turi daug puikių privalumų, tad natūraliai kyla klausimas: ar bus galima jais mėgautis ilgą laiką? Siekiant atsakyti į šį klausimą, belieka tik prisiminti dar vieną jų privalumą – tinkamai prižiūrimi, tarnaus visą gyvenimą.

Jei ieškote daugiausiai privalumų turinčio sprendimo savo šypsenos atkūrimui, tokiu atveju, jūsų pasirinkimu turėtų tapti bemetaliai implantai: atrodantys ypač patraukliai, greitai sugyjantys, puikiai toleruojami organizmo, draugiški imuninei sistemai, nesukeliantys diskomforto ir t.t.

Vis dar nesate tikri, ar bemetaliai dantų implantai galėtų tapti geriausiu pasirinkimu ir jūsų atveju? Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai – jos metu supažindinsime su galimais problemos sprendimo būdais ir įvertinsime, kuris iš jų jums tiktų labiausiai.

Na, o baigiant pastebėjimus šia tema, belieka tik pridurti, kad delsti tikrai neverta – tuščios ertmės gali atnešti kur kas daugiau žalos, nei jums gali atrodyti. Net ir  tuo atveju, jei danties trūkumas estetinio vaizdo negadina, jis tikrai kenkia  kitų dantų būklei bei jūsų sveikatai. Dėl per didelio krūvio greta esantys dantys gali greičiau nusidėvėti; tampa sunkiau sukramtyti maistą, ilgainiui ima tirpti žandikaulio kaulas, keičiasi išvaizda ir pan. Užkirskite kelią šiems nemaloniems pokyčiams pasirinkdami ypač daug pranašumų turinčius bemetalius dantų implantus.

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *