Prižiūrėti dantų implantus – paprasta!

Yra žmonių, kurie vengia atkurti dantis implantais, kadangi yra įsitikinę, jog juos labai sudėtinga prižiūrėti. Tačiau, ar iš tiesų taip yra? Kalbant apie implantų priežiūrą, svarbu pabrėžti, kad ji nesudėtinga, tačiau būtina, kadangi:

  • bus išvengta uždegimų;
  • užtikrinamas ilgas implanto tarnavimo laikas ir estetiškas vaizdas;
  • mažėja rizika netekti implanto.

Nesudėtinga dantų implantų priežiūra – vienas šio pasirinkimo privalumų!

Svarbūs ir kasdieniai įpročiai

Nors reguliarus ir kokybiškas dantų valymas yra vienas pagrindinių dalykų, norint užtikrinti tinkamą implantų priežiūrą, ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir kasdieniai įpročiai. O  taisyklių, kurių privalu laikytis, kad implantai tarnautų ilgai ir kokybiškai,  ne tiek jau ir mažai:

  • Saugokite implantus nuo subraižymo, nes būtent tose vietose ypač kaupiasi apnašos. Kad jo išvengtumėte, rinkitės pastas, kurių sudėtyje nėra abrazyvinių dalelių. Puikiai tinka dantų pastos, praturtintos žolelių ekstraktais. Jei naudojate tarpdančių šepetuką, tai – tik tokį, kurio šereliai geros kokybės ir nesusidėvėję. Implantus pažeisti gali ir aštrūs, metaliniai daiktai.
  • Neįsivaizduojate savo gyvenimo be kietų maisto produktų, pavyzdžiui, riešutų, sėklų, karamelinių saldainių ir pan.? Atkūrus dantis implantais, kietu maistu reikėtų mėgautis rečiau, kadangi padidėja skilimo ar lūžio tikimybė.
  • Griežiate dantimis? Tokiu atveju reikėtų apie tai pranešti gydymą atlikusiam specialistui – jei reikės, bus pritaikyta kramtomuosius raumenis atpalaiduojanti apsauginė kapa. Tai sumažins dantų implantų skilimo tikimybę.
  • Reguliariai lankykitės dantų klinikoje tam, kad būtų atlikta profesionali burnos higiena. Kokybiškas dantų valymas užtikrina, kad neliks minkštųjų apnašų, tačiau jis nepašalina dantų akmenų. Tai bus padaryta profesionalios burnos higienos metu. Pašalinus dantų akmenis, implantai atrodys estetiškai bei tarnaus ilgiau.

Taigi, kaip matyti, dantų implantų priežiūra yra būtina, tačiau ne tokia jau ir sudėtinga – tereikia įsiminti priežiūros principus ir jų laikytis. Tinkamai prižiūrimi implantai garantuoja estetiškumą, ilgą ir kokybišką tarnavimą.

Sužinokite daugiau apie mūsų personalą!