Dantys per vieną dieną

Nauja šypsena arba viso žandikaulio dantys per vieną dieną šiandien – jau nieko nebestebinantis pasirinkimas. Nepriklausomai nuo to, kiek dantų esate praradę, juos tikrai galite atstatyti vos per vieną dieną. Tačiau nereikėtų galvoti, kad toks pasirinkimas taupo tik jūsų laiką. Nieko panašaus, tad pats metas sužinoti, kuo dar naudingas yra šis pasirinkimas.

Taupote pinigus

All – on – 4® metodas, kurį pasitelkus viso žandikaulio dantis galima atkurti vos per dieną, lyginant su kitais šypsenos atstatymo būdais, leis jums sutaupyti net apie 40 – 50 proc. visų gydymui skirtų pinigų. Tačiau tai – ne vienintelis aspektas vizitų į odontologijos klinikas, todėl jums neteks atsitraukti nuo darbo bei prašyti laisvadienių.

Mažiau pasiruošimo

Kiekvienas vizitas į odontologijos kliniką reikalauja ir tam tikro pasiruošimo. Nepamirškime, kad tenka ir iš anksto suderinti apsilankymo laiką bei galbūt – suplanuoti kelionė iš kito miesto ar net pasirūpinti nakvynė sostinėje. Dar daugiau, nemaža dalis žmonių pripažįsta, kad prieš kiekvieną apsilankymą dantų klinikoje jaučia nedidelį jaudulį. Belieka tik pridurti, kad pasirinkus dantų atkūrimą šiuo metodu, vizitų bei pasiruošimo jiems, bus kur kas mažiau.

Na, o norintieji sužinoti, kokio preliminaraus biudžeto reikėtų dantų atkūrimui šiuo būdu, turėtų užsiregistruoti konsultacijai.