Dantų implantai: ar kyla skundų?

 

Dantų implantai: ar kyla skundų?Dantų implantai yra įvardijamas kaip ypač greitas, efektyvus bei saugus būdas atkurti šypseną. Vis dėlto, ne ką mažiau svarbus ir kitas klausimas – ar dėl dantų implantų kyla skundų, ir, jei taip, tai kodėl? Nors tokie atvejai yra ypač reti, būtina aptarti ir juos.

Skundai, kylantys komplikacijų

Šiandien gaminami implantai yra ypač aukštos kokybės, todėl atmetimo/neprigijimo atvejai yra labai reti, vos 1 – 2 proc. iš 100.

Skundai, kylantys dėl specialistų sukeltų pažeidimų

Kartais skundai kyla ir dėl pažeidimų, atsiradusių dėl specialistų kaltės. Jei gydytojui trūksta žinių ar patirties, procedūra gali būti atlikta nekokybiškai, pavyzdžiui, gręžiant gali būti pažeistas vidinis alveolinis nervas. Dėlto pacientas vėliau jaučia tirpimą ar dilgčiojimą smakro, dantenų srityse. kad taip nenutiktų, rinkitės tik aukščiausią darbo kokybę galinčius užtikrinti specialistus.

Skundai, kylantys dėl lėto gijimo

Savaime suprantama, po implantacijos laukia ir gijimo periodas. Kai kada pacientai skundžiasi, kad gijimas vyksta ypač lėtai, tačiau pasidomėjus, sužinoma, kad neužtikrinama tinkama naujųjų dantų priežiūra arba pacientas rūko (tai taip pat lėtina gijimo procesą). Daugiau apie tai, kaip prižiūrėti šiuo būdu atkurtus dantis, galite sužinoti čia.