Priežastys, dėl kurių verta rinktis dantų implantaciją Vilniuje

Dantų implantacija – šiuolaikiškas dantų atkūrimo būdas, turintis daug privalumų bei pranašumų, lyginant su kitomis šypsenos atstatymo galimybėmis. Ši procedūra šiandien gali būti atliekama įvairiuose miestuose, tačiau netrūksta priežasčių, kodėl vertėtų rinktis Vilnių.

Priežasčių, kodėl dantų implantacija turėtų būti atlikta sostinėje –  ypač daug!

Dantų implantai Vilniuje

 • Visi įmanomi sprendimai

Viena iš priežasčių, kodėl dantų implantaciją verta atlikti sostinėje – būtent joje gali būti atliekami visi įmanomi šios srities sprendimai. Dėl įvairių veiksnių (kuklesnio paslaugų pasirinkimo ar mažesnės implantų įvairovės) kituose šalies miestuose pacientui nebus pasiūlyta tiek daug sprendimų, kiek jų siūlo sostinėje esančios odontologijos klinikos. Nėra tokios paciento problemos, kurios išspręsti negalėtų implantologijos specialistai, dirbantys sostinėje.

 • Naujausi gydymo metodai

Implantologija neatsiejama nuo naujovių – nuolat tobulinami ar keičiami gydymo metodai. Visa tai tam, kad pacientas galėtų mėgautis aukščiausios kokybės rezultatu. Vis dėlto, ne paslaptis, kad būtent sostinėje veikiančiose dantų klinikose naujausi gydymo metodai yra pasitelkiami pirmiausia. Taigi, jei norite būti vienas iš tų pacientų, kuris turės galimybę atkurti savo šypseną pasitelkiant naujausius metodus, šiai procedūrai atlikti turėtumėte rinktis Vilnių.

 • Moderniausia įranga

Dantų implantacija – procedūra, kurios tiesiog nebūtų įmanoma atlikti neturint jai skirtos įrangos. Vis dėlto, reikia pastebėti, kad ji nuolat tobulėja, tad sostinės implantologai naudoja moderniausias technologijas dantų atkūrimo srityje.

 • Bendradarbiaujama su įvairiais implantų gamintojais

Sostinės dantų klinikos bendradarbiauja su įvairiais dantų implantų gamintojais, todėl kiekvienam pacientui siūlomi maksimaliai jo poreikius bei lūkesčius atitinkantys gaminiai.

 • Geriausi specialistai

Vienas veiksnių, nuo kurio taip pat priklauso šios paslaugos kokybė ir gijimo greitis, yra ją suteikusio specialisto profesionalumas, patirtis, nuolatinis žinių bei įgūdžių tobulinimas. Šiuo aspektu sostinėje dirbantys implantologai – geriausias pasirinkimas.

 • Patrauklios atsiskaitymo galimybės

Vilniuje esančios dantų klinikos gali pasiūlyti ypač patrauklias atsiskaitymo galimybes: jų bendradarbiavimas su teritorinėmis ligonių kasomis, sveikatos draudimo kompanijomis bei lizingo bendrovėmis užtikrina kompensavimą ir atsiskaitymą dalimis.

 • Galimybė naudotis visomis paslaugomis vienoje klinikoje – taupo Jūsų brangų laiką

Sostinės dantų klinikos siūlo ypač daug paslaugų, todėl visos procedūros, kurių reikia tobulos šypsenos atstatymui, suteikiamos vienoje vietoje. Tokiu būdu taupomas pacientų laikas.

Akivaizdu, kad dantų implantacija sostinėje turi ypač daug privalumų, tad užsiregistruokite konsultacijai jau dabar!

Dantų implantavimas Vilniuje: kaip išsirinkti paslaugos teikėją?

 

Dantų implantacija – procedūra, reikalaujanti išankstinio pasiruošimo. Vienas etapų, kuriam būtina skirti ypatingą dėmesį – šios paslaugos teikėjo išsirinkimas. Dantų klinikų pasiūla vis auga, tad, kaip išsirinkti tinkamiausią? Kad liktumėte patenkinti savo sprendimu, atkreipkite dėmesį į šiuos veiksnius.

Negailėkite laiko dantų klinikos pasirinkimui – priimsite teisingiausią sprendimą!

 • Paslaugų pasirinkimas

Siekiant kokybiškai atkurti šypseną, kai kuriais atvejais, gali reikėti ne tik dantų implantacijos, bet ir kitų paslaugų. Taigi, pirmiausia reikėtų įvertinti, kokios paslaugos yra reikalingos, kad turėtumėte tobulą šypseną ir rinktis jas galinčią suteikti odontologijos kliniką.

 • Paslaugos suteikimo laikas

Dantų implantacija – procedūra, kurios visi etapai suplanuojami iš anksto. Priklausomai nuo klinikos užimtumo bei kitų faktorių, gali nutikti ir taip, kad pacientui netiks siūlomos datos. Taigi, prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų iš anksto planuoti vizitus, nes daugelyje klinikų yra nemažas užimtumas, tačiau norint gydytis pas geriausius specialistus kartais tenka palaukti.

 • Klinikos darbuotojų profesionalumas

Rinkdamiesi dantų kliniką, kurioje bus atlikta ši procedūra, nepamirškite įvertinti ir joje dirbančių specialistų profesionalumo. Kuo didesnė patirtis, kuo daugiau aplankytų seminarų, kuo daugiau stažuočių užsienyje – tuo geriau!

 • Moderni įranga

Renkantis dantų kliniką, svarbu įvertinti, kokia įranga joje naudojama. Pirmenybę vertėtų teikti tai, kurioje gydymas atliekamas pasitelkiant naujausią įrangą bei inovatyviausius sprendimus.

 • Atsiskaitymo galimybės

Yra pacientų, kurie už dantų implantaciją pageidauja atsiskaityti išsimokėtinai. Vis dėlto, ne visos dantų klinikos siūlo šį atsiskaitymo būdą. Taigi, jei norite atsiskaityti išsimokėtinai, iš anksto pasidomėkite, ar bus suteikta ši galimybė.

 • Estetiška aplinka ir malonus aptarnavimas

Rinkdamiesi kliniką, įvertinkite ir estetinį jos vaizdą bei aptarnavimo lygį. Ar klinika atitinka visus higienos ir ergonomikos reikalavimus? Ar ji išsiskiria jaukia ir malonia aplinka? Ar įrengtas komfortabilus laukiamasis? Kaip aptarnavimo lygį įvertina klinikos lankytojai? Suraskite atsakymus į šiuos klausimus.

Ieškote klinikos, galinčios pateisinti visus Jūsų lūkesčius? Užsiregistruokite konsultacijai ir patys tuo įsitikinkite!

Dantų implantacija Vilniuje: kaip jai pasiruošti?

Siekiant, kad dantų implantacija būtų sklandi ir optimalios trukmės, būtina tinkamai pasiruošti. Kaip tai padaryti?

Tinkamas pasiruošimas lemia sklandesnę procedūrą ir greitesnį gijimą!

 • Rinkitės kliniką, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius bei lūkesčius

Šiandien dantų klinikos sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl rinktis reikėtų atsakingai. Apibrėžkite savo poreikius bei lūkesčius, įvertinkite klinikos siūlomų paslaugų pasirinkimą, joje dirbančių specialistų profesionalumą, bendradarbiavimą su implantų gamintojais, atsiskaitymo galimybes ir tik tuomet priimkite galutinį sprendimą.

 • Implantologui pateikite svarbią informaciją

Egzistuoja veiksniai, apie kuriuos privalote informuoti procedūrą atliksiantį specialistą. Tai – ligos, kuriomis neseniai sirgote arba sergate šiuo metu, vartojami vaistai, bendra sveikatos būklė. Visa ši informacija yra labai svarbi ir gali turėti įtakos operacijos eigai, gijimui bei ilgalaikiams rezultatams, specialisto priimamiems sprendimams.

 • Apgalvokite ir aptarkite atsiskaitymo galimybes

Dar vienas svarbus žingsnis – sužinokite tikslią sumą, kurios reikės gydymui bei apgalvokite, iš kokių lėšų apmokėsite išlaidas. Jei planuojate atsiskaityti išsimokėtinai, aptarkite šią galimybę dar konsultacijos metu.

 • Gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus

Kiekviena implantacija prasideda nuo išsamios konsultacijos, kurios metu ne tik įvertinama dantų būklė bei parenkami tinkamiausi gydymo sprendimai, bet ir reikėtų nepamiršti dar vieno dalyko – gydytojui užduokite visus Jums svarbius klausimus.

 • Atlikite profesionalią burnos higieną

Siekiant užtikrinti sklandžią procedūrą bei greitesnį gijimą, prieš implantaciją patariama atlikti profesionalią burnos higieną.

 • Nustokite rūkyti

Rūkymas – vienas veiksnių, bloginančių dantų implantacijos rezultatus bei lemiančių lėtesnį gijimą. Taigi, jei esate rūkantis asmuo, likus bent kelioms savaitėms iki procedūros ir po jos, atsisakykite šio žalingo įpročio.

 • Nevartokite vaistų, keičiančių kraujo krešėjimą

Kai kurie pacientai vartoja vaistus, turinčius poveikį kraujo krešėjimui. Siekiant išvengti komplikacijų, jų reikėtų nevartoti iki procedūros likus maždaug 10 dienų. Prieš pat procedūrą gali būti vartojami tik implantologo paskirti vaistai.

 • Para prieš procedūrą – be alkoholio

Likus parai iki procedūros, nevartokite jokių alkoholinių gėrimų, priešingu atveju, bus skystinamas kraujas. Be to, tarp skausmui malšinti skirtų vaistų ir alkoholio sudedamųjų dalių gali kilti sveikatai pavojinga cheminė reakcija.

 • Prieš procedūrą – sotūs pusryčiai bei kruopštus dantų valymas

Į kliniką atvykite papusryčiavę, kadangi po implantacijos valgyti negalėsite dar bent 3 – 4 valandas.  Taip pat nepamirškite atlikti kruopštų dantų valymą – tokiu atveju iš karto bus galima pradėti procedūrą.

 • Į kliniką – be makiažo

Ruošiantis vizitui, kurio metu bus atliekama implantacija, vertėtų pamiršti apie makiažą – tokiu atveju odos dezinfekavimo procedūra bus paprastesnė bei greitesnė.

 • Šalin stresą

Kad ir kaip keistai tai beskambėtų daugeliui pacientų, tačiau dantų implantacija – įprasta šių dienų procedūra, todėl vertėtų pamiršti ne tik apie makiažą, bet ir apie stresą. Dieną prieš procedūrą gerai pailsėkite, sutvarkykite visus skubius reikalus, gerai išsimiegokite ir atvykite į kliniką puikios nuotaikos – juk jau netrukus turėsite tobulą šypseną.

 • Po procedūros – bent kelios dienos poilsio

Nors ši procedūra yra nedidelė operacija ir po jos jau kitą dieną galima grįžti į darbą, jei tik turite galimybę, savo laiką planuokite taip, kad po jos turėtumėte bent kelias dienas ramaus poilsio. Tai paskatins greitesnį bei lengvesnį gijimą.

Kiekvienas dantų netekęs žmogus, susipažinęs su dantų implantų privalumais supranta, kad tai galėtų būti tobula išeitis: visiškai atkuriamas kramtymo efektyvumas, estetinis vaizdas; dantys atrodo natūraliai, tarsi savi; priežiūra – paprasta; tarnaus visą gyvenimą, o skonio ar temperatūros pojūčiai bus jaučiami lygiai taip pat, tarsi turint savus dantis.

Tačiau kur kas daugiau klausimų gali kilti svarstant, kur atlikti dantų implantaciją. Ieškantiems patraukliausio rezultato, moderniausių gydymo sprendimų, kompetetingų specialistų, maksimalaus siūlomų atkūrimo būdų skaičiaus bei aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės, vertėtų rinktis dantų implantaciją Vilniuje.

Odontologijos klinikos sostinėje sudaro nemažą pasiūlą, todėl būtinai įvertinkite specialistų kompetenciją, patirtį, profesinius pasiekimus. Puikiomis pagalbinėmis priemonėmis gali tapti pacientų atsiliepimai bei sėkmės istorijos.

Ir net jei Jus nuo dantų klinikos Vilniuje skiria ne vienas šimtas kilometrų, atminkite, kad konsultacija gali būti suteikiama internetu; vizitų laikas – planuojamas ypač lanksčiai; o šypsenai atkurti prireiks vos vienos dienos. Dantų implantai Vilniuje – optimalūs, kokybiški bei patrauklūs šypsenos atkūrimo sprendimai, gerinantys Jūsų gyvenimo kokybę.

Dantų implantai Klaipėdoje

Kaip atkurti prarastus dantis? Ieškantiems patraukliausių sprendimų, puikiai tiks dantų implantai. Dantų implantai yra įvardijamas, kaip vienas daugiausiai pranašumų turintis  dantų atkūrimo būdas.

Jis gali būti taikomas žmonėms, netekusiems vieno, kelių, keliolikos ar net visų dantų, tinkamas įvairaus amžiaus pacientams. Implantais atstatyti dantys ir vėl leidžia jaustis taip, lyg turėtumėte savus dantis.

Atstatyta šypsena atrodo natūraliai, užtikrinama aukščiausia estetiškos išraiška; visiškai atkuriamas kramtymo efektyvumas; galima mėgautis pačiu įvairiausiu maistu; gerėja emocinė bei fizinė žmogaus būklė; užkertamas kelias kaulo tirpimui bei senėjimo procesams; o socialinis gyvenimas tampa aktyvesniu.

Džiugina ir tai, kad šiuo būdu atkurti dantys nereikalauja sudėtingos priežiūros. Ir nors implantais atstatyti dantys iš tiesų grąžina ankstesnio gyvenimo kokybę (kai džiaugiatės natūraliais sveikais dantimis), verta akcentuoti svarbią detalę – implantais atkurta šypsena, lyginant, su savais dantimis, turi unikalų pranašumą.

Net ir turint  visiškai sveikus savus dantis, išlieka tikimybė ateityje susidurti su burnos ertmės infekcijomis (Pasaulio sveikatos organizacijos teigimu, nepaisant gerėjančių gyvenimo sąlygų, pacientų, sergančių pulpitu, gingivitu ar periodontitu skaičius nuolat auga), kurios gali lemti dantų praradimą.

Tuo tarpu implantais atkurti dantys yra atsparūs įvairiems veiksniams ir tarnaus visą gyvenimą. Kaip matyti, implantais atstatyti dantys garantuoja tai, ko negali užtikrinti natūrali žmogaus šypsena.

Norintiems džiaugtis visais šiuo būdu atkurtos šypsenos privalumais, puikia išeitimi gali tapti ir dantų implantai Klaipėdoje. Tai – išmintingas sprendimas, užtikrinantis didelį implantų pasirinkimą bei aukščiausią paslaugų kokybę.

Lankstus vizitų planavimo laikas sudaro geriausias sąlygas gydymui, pacientas patiria mažiau streso, nes gydymą lengva suderinti su profesinėmis ar kitomis veiklos.

Dantų implantai Klaipėdoje – šiuolaikiškas dantų atkūrimo būdas, užtikrinantis geriausius, o svarbiausia – ilgalaikius rezultatus.

Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo konsultacijos. Užsiregistruokite jai šiandien!

Paskutinį kartą atnaujinta