Dantų tiltas – kaina ir kokybė

Higienos instituto duomenimis, 2017 – aisiais metais, apsilankymų pas odontologus skaičius išaugo net 5,2 procento. Tai leidžia daryti išvadą, kad mūsų šalies gyventojai skiria daugiau dėmesio dantų priežiūrai.

Vis dėlto, jų atkūrimas išlieka viena svarbiausių procedūrų, tad bet kokia su tuo susijusi informacija, ypač aktuali. Na, o šį kartą atsakysime į dar vieną svarbų klausimą: kodėl dantų tilto kaina yra mažesnė, nei implantų?

Atsakant į šį klausimą, vertėtų pabrėžti keletą esminių akcentų: visų pirma, šypsenos atstatymas tiltais reiškia, kad teks šlifuoti keletą dantų. Dėl šios priežasties, bus pažeidžiamas emalis, be to, teks didesnė apkrova, tad nepaisant prarastų dantų atkūrimo; galimas trumpesnis greta esančių tarnavimo laikas.

Dantų tiltas – gera kaina, bet ar gera kokybė?

Vis dėlto, tai – ne vienintelė priežastis, lemianti mažą dantų tiltą kainą: nusprendus atstatyti šypseną šiuo būdu, gali būti jaučiamas svetimkūnis, o ilgainiui – prasidėti atraminių dantų komplikacijos. Dantų tiltas kainuoja nedaug dar ir todėl, kad nėra ilgaamžis – priklausomai nuo situacijos, po 10 ar 15 metų, jį gali tekti atnaujinti.

Nors dantų tiltas yra puikus pasirinkimas, siekiant atkurti dantų skaičių bei funkcionalumą, jis neužkerta kelio kaulo tirpimui – pastarasis ir toliau nyksta, ilgainiui tapdamas veido pokyčių priežastimi.

Patraukli dantų tilto kaina, o gal puikūs dantų implantų privalumai? Pasirinkite teisingai!

dantu tiltas kaina

Dantų tiltas kaina

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *