SLActive implantai, turintys unikalų paviršių

 

Odontologijos technologijų kūrėjai visais laikais turėjo svarbų uždavinį: kaip padaryti, kad dantų atkūrimas būtų kuo saugesnis; modernesnis; neliktų atmetimo ar alerginės reakcijos tikimybės; būtų užtikrinamas kuo ilgesnis atkurtos šypsenos tarnavimo laikas bei natūralesnis vaizdas; o pacientas jaustų kuo mažiau diskomforto?

Iš tiesų, šie klausimai buvo aktualūs labai ilgą laiką, o noras surasti į juos atsakymus bei padėti žmonėms, netekusiems dantų, vedė į priekį. Ne vieneri metai sudėtingų klinikinių tyrimų; bandymų; stebėjimų bei atradimų – būtent tokia buvo odontologijos technologijų kūrėjų kasdienybė. Vis dėlto, pastangos buvo apvainikuotos sėkme, o visiems besidomintiems dantų atkūrimo sprendimais, pristatyti unikalų paviršių turintys dantų implantai SLActive.

Iš kitų implantų pastarieji išsiskiria tuo, jog turi porėtą paviršių. Dėl šios savo savybės, SLActive implantai maloniai džiugina savo privalumais:

  • kaulinis audinys geriau aprūpinamas krauju;
  • greičiau susiformuoja kaulas;
  • mažesnė uždegimo bei ypač maža atmetimo tikimybė (net 99 atvejai iš 100 yra sėkmingi);
  • pacientas nejaučia diskomforto;
  • trumpesnis bei lengvesnis gijimas;
  • puikiai tinka tiems pacientams, kuriems iškart po implantacijos, bus uždedamos laikinos karūnėlės – komplikacijų rizika sumažėja perpus.

 

SLActive dantų implantai užtikrina trumpesnį gijimo laiką

 

Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kurį, nuo dantų implantacijos sulaiko ilgo bei daug diskomforto sukeliančio gijimo baimė, tokiu atveju, iš tiesų verta rinkti SLActive implantus – gijimo laikas bus trumpesnis; neliks atmetimo tikimybės; be to, uždėjus laikinas karūnėles, sumažės komplikacijų rizika.