MegaGen implantai – aukštos kokybės, patikimumo bei ilgo tarnavimo laiko garantas

 

Kaip žinia, pasaulyje egzistuoja net keli šimtai dantų implantus gaminančių kompanijų, tačiau būtent MegaGen prekinis ženklas yra įvardijamas kaip ypač aukštos kokybės, patikimumo bei ilgo tarnavimo laiko garantas. Kiekvienas žmogus, kuris nori atstatyti šypseną implantais, pageidauja ne tik aukščiausios kokybės, patrauklaus estetinio vaizdo, saugumo, bet ir viso gyvenimo garantijos. Akivaizdu, kad MegaGen implantai ne tik pateisina, bet ir viršija šiuos lūkesčius.

Medicinos mokslų daktaras – K. B. Parkas, žmogus, sukūręs bei patobulinęs šiuos implantus, iki šiol aktyviai dalyvauja įmonės veikloje; dalijasi sukauptomis bei patirtimi.

Įvertinus šios, medicinos pasaulyje garsios asmenybės kelią, profesines ambicijas ir sėkmingą jų įgyvendinimą, tampa aišku: MegaGen implantai yra nuoseklaus, kruopštaus bei atsakingo darbo rezultatas, kurio įstabiais pranašumais šiandien gali pasinaudoti kiekvienas, norintis turėti patrauklią šypseną bei mėgautis visaverčiu gyvenimu.

Maža to, būtent šis žmogus tūkstančiams gydytojų visame pasaulyje įrodė, kad implantavimas gali būti saugus, modernus, o gautas rezultatas – pacientą džiuginti visą gyvenimą. Atrastos dantų gydymo galimybės iš esmės pakeitė iki tol gyvavusius standartus; požiūrį į gydymą bei pacientą.

Inovacijos – vienas svarbiausių kertinių taškų šios kompanijos veikloje. Daugybę metų joms buvo skiriamas ypatingas dėmesys, tad šiandien jau nieko nebestebina faktas, kad MegaGen pelnė pasaulinį pripažinimą.

Pažangūs bei inovatyvūs sprendimai, tokie, kaip vienmomentė implantacija; skaitmeninė implantacija; galimybė atkurti 12 dantų ant 4 implantų ar išvengti sinuso pakėlimo operacijos; įnešė daug būtinų bei vertingų pokyčių, kurių laukė ne tik pacientai, bet ir gydytojai (trumpesnė procedūrų trukmė; mažiau diskomforto; didesnis prigijimo rodiklis ir t.t.).

Kad MegaGen implantai sulaukė didžiulio pasisekimo visame pasaulyje, įrodo ir faktas, kad juos sėkmingai gydytojai naudoja net 91 pasaulio šalyje.

Tačiau, akivaizdu, kad MegaGen kompanijai buvo aktualu ne tik pasiūlyti pažangų, gydytojų darbą bei pacientų gyvenimą keičiantį gaminį, bet ir suteikti galimybių tobulėti odontologijos specialistams; kelti savo kvalifikaciją; kaupti žinias bei patirtį. Būtent šiuo tikslu nuolat organizuojami seminarai; vyksta mokymai; kurių metu, odontologijos specialistai iš įvairių pasaulio šalių, dalijasi teorinėmis žiniomis bei pritaiko jas praktiškai.

Tačiau ir tai dar ne viskas – reikia pastebėti, kad mokslinė veikla, inicijuojama šios kompanijos, neaplenkė ir mūsų šalies: bendradarbiaudama su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, įkūrė mokymų ir tyrimų centrą. Į jį buvo investuotas daugiau nei 1 milijonas JAV dolerių, o pradedantys gydytojai turi ne tik galimybę kaupti patirtį, bet ir žengti į mokslinių tyrimų pasaulį.

Be to, jau nuo 2015 – ųjų metų Lietuvoje veikia ir MegaGen dantų laboratorija. Dėl šios priežasties, dantų klinikos gali pasiūlyti aukščiausios kokybės protezus už patrauklesnę kainą.

Siekiat geriau suprasti, koke ypatingi yra MegaGen implantai, verta atkreipti dėmesį į šiuos faktus.

 1. Ne paslaptis, kad titanas yra ypač palankiai vertinamas visame pasaulyje dėl tokių savybių, kaip ilgaamžiškumas bei puikus suderinamumas su žmogaus organizmu, tuo tarpu šio gamintojo produkcija viršija visus lūkesčius, nes yra gaminama iš paties tvirčiausio; net 4 klasei priklausančio titano;
 2. Siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės galutinį produktą, yra atliekami griežtai reglamentuojami patikrinimai, pradedant medžiagų pirkimu ir užbaigiant gamybos etapais;
 3. Suteikiama viso gyvenimo garantija (po procedūros įteikiamas tai patvirtinantis pasas);
 4. Vieno vizito metu atliekamos net 3 procedūros: pašalinamas beviltiškas dantis; sriegiamas implantas bei pritvirtinamas laikinas vainikėlis.
 5. Daugeliui žmonių dantų implantacija asocijuojasi su skausmu. Vis dėlto, žmonių, kuriems šypsena buvo atstatyta MegaGen implantais, patirtis rodo ką kita – net 99 proc. pacientų teigia nejautę skausmo procedūros metu.
 6. Kiekvieno paciento natūralus pageidavimas yra ne tik išvengti skausmo, bet ir mėgautis puikiai atrodančiu galutiniu rezultatu. MegaGen implantai pateisina ir šį poreikį: nepriklausomai nuo to, kokia sudėtinga yra paciento situacija, galima sukurti natūraliai atrodančius; pageidaujamos formos, spalvos bei dydžio vainikėlius.
 7. Ne paslaptis, kad kai kuriais atvejais šypsenos atkurti neįmanoma, nes kaulo aukštis nėra pakankamas. Vis dėlto, MegaGen implantai ir šiuo atveju turi puikų pranašumą: jais atkurti dantis galima net ir tuomet, kai kaulo aukštis siekia vos 5 mm (palyginimui, kitų gamintojų implantais dantis galima atkurti tik tuomet, kai kaulo aukštis siekia bent 10 mm). Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad dantų atkūrimas MegaGen implantais, kur kas dažniau leidžia išvengti gydymo išlaidas didinančios kaulo atstatymo procedūros.
 8. Kalbant apie MegaGen implantų privalumus, negalima nepaminėti ir dar vieno. Tai – draugiška kaina. Lyginant su nauda, kurią pacientui suteikia šio gamintojo implantai, ir kaina, kurią tenka už juos mokėti, tampa aišku, kad produktas pasižymi puikiu kainos, kokybė bei naudingumo santykiu.

 

Vis dar svarstote, ar verta rinktis MegaGen implantus? Atlikite nesudėtingą testą: kuo daugiau teiginių jums tinka, tuo labiau verta rinktis šio gamintojo produkciją:

 • Jums svarbu, kad implantai būtų pagaminti iš medžiagos, kuri turi puikų suderinamumą su organizmu; būtų išvengta alerginių reakcijų;
 • pageidaujate viso gyvenimo gaminio garantijos;
 • pirmenybę teikiate gydymui, suteikiančiam galimybę taupyti laiką bei pinigus;
 • siekiate išvengti skausmo bei diskomforto procedūros metu; kaulo atkūrimo procedūros;
 • pageidaujate puikaus kainos bei kokybės santykio.

 

Megagen dantų implantai – ieškantiems ilgalaikio sprendimo

 

Kaip matyti, MegaGen implantai yra puikus pasirinkimas, galintis pakeisti Jūsų gyvenimą. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai svarbu atsakingai rinktis dantų kliniką, kurioje bus atliktas šypsenos atkūrimas MegaGen implantais: įvertinkite joje dirbančių specialistų kompetenciją; atkreipkite dėmesį į pacientų atsiliepimus ir t.t.