Burnos irigatorius – nepriekaištingai burnos švarai užtikrinti

Siekiant palaikyti puikią dantų būklę, išvengti jų bei dantenų ligų, yra būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis parinktomis priemonėmis; keletą kartų per metus apsilankyti odontologijos klinikoje; atlikti profesionalią burnos higieną.

Taip pat svarbu nepiktnaudžiauti produktais, kuriuose gausu cukraus; pasirūpinti, kad organizmui netrūktų vitaminų bei mineralinių medžiagų. Tačiau tai dar ne viskas – užtikrinti nepriekaištingą dantų bei dantenų, burnos ertmės priežiūrą, šiandien yra ypač paprasta: dar niekada nebuvo siūloma tiek daug puikių sprendimų.

Vienas iš jų – burnos irigatorius. Pasaulio sveikatos organizacija įspėja, kad ypač didelė dalis žmonių įvairiose pasaulio šalyse kenčia nuo gingivito bei periodontito. Negydomos šios ligos gali lemti dantų praradimą, o jų netekusiems pacientams dantų implantai tampa išmintingiausiu sprendimu.

Vis dėlto, vos tik pastebėjus pirmuosius šių ligų  požymius, negalima laukti, kol situacija pablogės – būtina kreiptis į specialistus, kurie ne tik paskirs reikiamą gydymą, bet ir suteiks patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti dantis namų sąlygomis. Mokslo įrodyta – tinkamas minkštųjų bei kietųjų dantenų kontroliavimas užkerta kelią jau išvardintoms ligoms bei jų sukeliamoms pasekmėms bei pacientų skundams.

Taigi, kaip vieną naudingiausių priemonių, siekiant užtikrinti nepriekaištingą burnos švarą, odontologijos specialistai išskiria burnos irigatorių. Šis prietaisas, veikiantis pulsuojančias vandens srove, patikimai pašalina maisto likučius bei apnašas, esančias tarpdančiuose ar žemiau dantenų.

Lyginant su šiuo metu ypač populiariais naudoti tarpdančių siūlais, burnos irigatoriai turi puikių pranašumą – ne tik užtikrina efektyvesnį nešvarumų pašalinimą (net iki 99, 9 proc.), bet ir nedirgina dantenų. Taip pat jie yra tinkami naudoti pacientams, nešiojantiems dantų breketus ar tiems, kuriems šypsena yra atkurta implantais.

Tačiau klystume, jei manytume, kad tai yra visos priežastys, dėl kurių šis prietaisas naudingas  burnos švarai bei sveikatai palaikyti. Būtina akcentuoti dar ir tai, kad vandens srovė švelniai masažuoja dantenas, tad gerinama jų kraujotaka.

Visapusišką burnos ertmės švarą užtikrinsite naudodami skirtingus antgalius – standartiniu kokybiškai išvalysite apnašas, esančias tarpdančiuose ar dantų kišenėse; o ant liežuvio esančius nešvarumus pašalinsite jam skirtu valyti antgaliu.

Jei nešiojate breketus, tobulą burnos ertmės švarą garantuosite naudodami ortodontinį antgalį. Prietaisą naudoti bei prižiūrėti paprasta; burnos valymą atliksite greitai bei kokybiškai, o pirmuosius teigiamus rezultatus, pastebėsite jau po kelių savaičių. Kompaktiškas, veikia tyliai, tad patogu naudoti ir kelionių metu.

 

Burnos irigatorius – estetikai ir dantų sveikatai

 

Kaip matyti, reguliarus burnos irigatoriaus naudojimas pagerina dantų bei dantenų būklę; mažina gingivito bei paradantozės tikimybę; padeda išlaikyti burnos ertmės švarą bei gaivų kvapą. Naudojant burnos irigatorių, nepriekaištinga burnos priežiūra tampa lengvai įveikiamu iššūkiu.