Kartais skaičiai gali išduoti labai daug svarbios informacijos. Ne išimtis yra ir ALL-ON-4® implantacija (ALL-ON-4® – Nobel Biocare registruotas prekinis ženklas).

Visi dantys ant keturių implantų – tai galimybė vos per vieną dieną turėti stabilius, tvirtus, ilgaamžius, estetiškai bei natūraliai atrodančius dantis. Tad kviečiame susipažinti su svarbiausiais šio proceso skaičiais.

 • 1981 – šiais metais buvo įkurta Nobel Biocare įmonė, kuriai šiandien ir priklauso ALL-ON-4® prekės ženklas;
 • 20 – tiek metų truko klinikiniai tyrimai, kurių rezultatais buvo remiamasi kuriant ALL-ON-4®.
 • 4 – būtent tiek implantų reikia, norint šiuo būdu atkurti vieno žandikaulio dantis.
 • 97 iš 100 – tiek fiksuojama šios procedūros sėkmės atvejų.
 • 100 proc. – visi dantys ant keturių implantų metodas kramtymo efektyvumą leidžia atstatyti visu 100 proc.
 • 1 – tik vienintelės chirurginės procedūros prireiks norint atkurti dantis.
 • Nuo 1,5 iki 3 val. – tiek laiko trunka dantų implantavimas.
 • 4 – tiek gydymo etapų laukia pacientų: (1 – asis – konsultacija bei kompiuterinės tomografijos tyrimas; 2 – asis – implantacijos procedūra; 3 – asis – gijimas; 4 – asis – protezo tvirtinimas).
 • Nuo 40 iki 60 proc. – štai tiek galite sutaupyti, nusprendę pasirinkti šį dantų atkūrimo būdą, o ne tradicinius implantus;
 • Nuo 7 iki 10 dienų – tiek dienų turi praeiti, kad būtų galima išimtis siūlus, likusius po implantavimo procedūros;
 • 6 – 18 mėnesių – tiek laiko turi praeiti, kad būtų galima atlikti nuolatinį protezavimą metalo plastikiniais, metalo keramikiniais ar cirkonio dantimis.
 • 95 iš 100 – štai tokiam kiekiui pacientų taikant šią procedūrą, pavyksta išvengti kaulo priauginimo procedūros.
 • 15 minučių – tiek laiko per dieną pakaks dantų, atkurtų šiuo būdų, priežiūrai.
 • 2 kartus per metus – tiek kartų rekomenduojama lankytis dantų klinikoje, siekiant užtikrinti tinkamą šiuo būdu atkurtų dantų priežiūrą.
 • 10 – likus tiek dienų iki procedūros rekomenduojama nevartoti kraujo krešėjimą keičiančių vaistų.
 • Ne mažiau kaip 14 – tiek dienų iki procedūros rekomenduojama atsisakyti rūkymo.
 • 1 para – likus tiek laiko iki procedūros, nerekomenduojama vartoti alkoholinių gėrimų.
 • 98 – būtent tiek procentų pacientų, kuriems jau buvo atlikta ALL-ON-4® procedūra, rekomenduotų ją ir kitiems.
 • 10 metų – štai tiek metų atrodo jaunesni tie pacientai, kuriems atliekama visi dantys ant keturių implantų procedūra.
 • Visas gyvenimas – štai tokiam laiko tarpui Nobel Biocare savo gaminiams suteikia garantiją.

 

visi dantys ant keturiu implantu

visi dantys ant keturiu implantu

 

Dantų tiltas ant 4 implantų

Dažnai galima išgirsti, jog, dantų tilto metodas ant keturių implantų yra greitas ir ekonomiškas dantų atkūrimo būdas. Ir iš tiesų – šį metodą tikrai verta rinktis tuo atveju, jei norite džiaugtis nauja šypsenos po 24 valandų bei išmintinga investicija visam gyvenimui. Pateikiame svarbiausias estetines ir medicinines priežastis kodėl verta rinktis šią metodiką.

 1. Džiaugsitės ypač natūraliai atrodančiais dantimis

Visi nori turėti ne tik sveiką, bet ir natūraliai atrodančią šypseną. Tačiau, daugelis žmonių yra linkę manyti, kad atkurti dantys negali atrodyti taip natūraliai, kaip savi. Bet tik ne tuo atveju, kai kalbame pagal ALL-ON-4® metodiką atkurtus dantis – jie tikrai niekuo nesiskirs nuo savų dantų.

 1. Nereikės kaulo priauginimo procedūros

Nors kaulo priauginimo procedūra yra modernus bei saugus šių dienų odontologijos sprendimas, verta pastebėti, kad ji pacientui sukelia papildomą diskomfortą, didina gydymo išlaidas bei ilgina jo trukmę. Taigi, dar viena priežastis rinktis ALL-ON-4® – galimybė išvengti kaulo augmentacijos.

 1. Nejusite svetimkūnio

Nors dirbtini elementai atlieka tam tikrą funkciją, nesunku pastebėti, kad jų savininkų niekada neapleidžia svetimkūnio jausmas. Tačiau pagal ALL-ON-4® metodą atkurti dantys yra maloni išimtis – svetimkūnio tiesiog nejusite.

 1. Išvengsite burnos gleivinės pažeidimų

Šis dantų atkūrimo būdas žavi ir dėl kitos savo savybės – išvengsite burnos gleivinės pažeidimų.

 1. Pavyks visiškai atkurti kramtymo efektyvumą

Šiandien siūlomi įvairūs dantų atkūrimo pasirinkimai, tačiau tikrai ne visi užtikrina, kad kramtymo efektyvumas bus visiškai atstatytas. ALL-ON-4® implantacija ir vėl tampa malonia išeitimi – jos metu kramtymo efektyvumą atstatyti pavyks 100 proc. Ir tai yra dar viena priežastis rinktis šią procedūrą.

 1. Lauks tik viena chirurginė procedūra

Nepaisant modernių sprendimų, chirurginės procedūros šiandien vis dar yra tai, ko daugeliui norisi išvengti. Taigi, aktualu žinoti, jog pasirinkus dantų atkūrimą ALL-ON-4®  būdu, lauks tik viena chirurginė procedūra.

 1. Šypseną prižiūrėti – paprasta

Ypač džiugina ir dar viena priežastis, dėl kurios pirmenybę vertėtų teikti dantų atkūrimui ALL-ON-4®  metodu. Pasirodo, naująją šypseną prižiūrėti bus lygiai taip pat paprasta, kaip ir savus dantis: tiesiog valykite juos dukart per dieną tinkamai parinkta dantų pasta bei šepetėliu ir reguliariai lankykitės dantų klinikoje.

 1. Mėgausitės sau patinkančiu maistu

Daugelis žmonių sako, kad valgymas jiems – vienas didžiausių malonumų. Tačiau kartais šį procesą apkartina tai, kad tenka atsisakyti tam tikrų maisto produktų. ALL-ON-4® implantacijos metu atkurti dantys garantuoja, kad galėsite mėgautis sau patinkančiu maistu.

 1. Pojūčiai išlieka

Jei manote, kad dirbtiniai dantys privers Jus pamiršti pojūčius, susijusius su maisto temperatūra ar skoniu, klystate: atkūrus dantis ALL-ON-4®  būdu, šie pojūčiai tikrai išliks.

 1. Užkirsite kelią neigiamiems išvaizdos pokyčiams

Maloniai džiugina ir dar viena priežastis rinktis šį dantų atkūrimo būdą – užkirsite kelią kaulo tirpimui bei neigiamiems išvaizdos pokyčiams.

 1. Ypač aukštas prigijimo rodiklis

Ne paslaptis, kad žmonės yra linkę ieškoti tokių gaminių, kurie puikiai prigytų ir pavyktų išvengti komplikacijų. Akivaizdu, kad ALL-ON-4® yra vienas tokių pasirinkimo – prigijimo rodiklis siekia net 97 proc.

 1. Suteikiama viso gyvenimo gaminio garantija

Pasirinkti šią procedūrą vertėtų ir dėl dar vienos aplinkybės – gamintojas implantams suteikia viso gyvenimo gaminio garantiją. Taigi, esant poreikiui, implantas bus suteiktas nemokamai.

 1. Emocinis komfortas

Emocinis komfortas – ypač svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Belieka tik pridurti, kad ALL- ON-4® metodas tikrai jį garantuos: kadangi atkurti dantys yra stabilūs, neteks nerimauti, kad valgant, kalbant ar šypsantis, jie galėtų pakeisti savo poziciją bei apsukinti išvardintus procesus.

 1. Sprendimas visam gyvenimui

Ne ką mažiau svarbi yra ir kita priežastis, kodėl verta rinktis ALL-ON-4®: tai – sprendimas visam gyvenimui.

 1. Naujos kartos dantų atkūrimo metodas

Ir, žinoma, negalima nepaminėti dar vienos priežasties, kodėl verta rinktis šią metodiką. Tai – naujos kartos dantų atkūrimo metodas, apimantis išsamius klinikinius tyrimus; aukščiausios kokybės standartus bei inovatyvias technologijas.

dantys ant 4 implantu

dantys ant 4 implantu

 

Taigi, kaip matyti,  visi dantys ant keturių implantų metodas turėtų būti pasirenkamas ne tik todėl, kad nauja šypsena džiaugsitės jau po 24 valandų ar, lyginant su kitais dantų atkūrimo būdais, sutaupysite net iki 50 proc. išlaidų. Šiuo metu kaip tik yra vykdoma All on 4 akcija

Šiam metodui pirmenybę vertėtų teikti ir dėl tokių priežasčių, kaip: visiškas kramtymo efektyvumo atstatymas; tik viena chirurginė procedūra; paprasta priežiūra; galimybė jausti maisto skonį bei temperatūrą; viso gyvenimo garantija ir t.t.