Dantų implantų privalumai

Kalbant apie dantų implantus, paprastai minima, kad tai yra saugus bei šiuolaikiškas būdas atkurti funkcionalius, estetiškus dantis ir tai – tiesa, tačiau visi šie privalumai reikalauja išsamesnio aprašymo. Be to, jų yra kur kas daugiau. Vienas sprendimas – daug privalumų!

Estetiška ir funkcionalu

Sprendimas atkurti dantis implantais – tai galimybė turėti estetiškus bei funkcionalius dantis, leidžiančius kokybiškai kramtyti ir džiaugtis tobula šypsena.

 

Išlaikoma anatomija

Jei žmogus neteko vieno ar kelių dantų ir ši problema nesprendžiama ilgą laiką, kaulas ima tirpti, tad gali pasikeisti žandikaulio linija bei veido bruožai. Įdumba skruostai, keičiasi sąkandis bei sveikų dantų padėtis, atsiranda ryškios raukšlės aplink lūpas, todėl žmogus gali atrodyti vyresnis nei iš tiesų yra. Atlikus implantaciją, užkertamas kelias žandikaulio nykimui bei visoms su tuo susijusioms pasekmėms.

 

Natūralu

Implantuoti dantys atrodo natūraliai ir tikroviškai. Implantu restauruotas vienas dantis gali niekuo nesiskirti nuo savų dantų.

 

Ilgaamžiškumas

Implantams taikoma viso gyvenimo gaminio garantija, o tinkama priežiūra užtikrins maksimalų tarnavimo laiką.

 

Išsaugomi sveiki dantys

Kiekvienas pacientas pageidauja, kad šypsenos atkūrimo kaina nebūtų sveikų dantų praradimas. Būtent tai garantuoja dantų implantai – procedūros metu nėra pašalinami ar pažeidžiami sveikų dantų audiniai.

 

Puikus prigijimas

Dantų implantai – puikiai prigyja: net 98 iš 100 implantacijos atvejų yra sėkmingi.

 

Aukščiausias saugumas

Implantai gaminami remiantis moksliniais tyrimais, pasitelkiant aukščiausios kokybės medžiagas bei modernias technologijas. Visa tai garantuoja aukščiausią klinikinį saugumą.

 

Greita

Pacientams svarbu ne tik tai, kad atkurti dantys būtų gražūs ar užtikrintų efektyvų kramtymą – pageidaujama, kad implantologo kėdėje reikėtų praleisti kuo mažiau laiko. Iš tiesų, šiandieninė dantų implantacijos procedūra puikiai išpildo ir šį lūkestį – dantys gali būti atkuriami vos per 24 valandas.

 

Nesukelia nemalonių pojūčių

Atliekant procedūrą naudojama moderni įranga, pageidaujant – gali būti atliekama sedacija. Tai leidžia išvengti nemalonių pojūčių.

 

Nėra svetimkūnio pojūčio burnoje

Dauguma žmonių baiminasi, kad atlikus tokio pobūdžio procedūrą bus jaučiama, jog burnoje – svetimkūnis.  Gera žinia ta, kad implantai nesukelia svetimkūnio pojūčio burnoje – jie jaučiami tik tiek, kiek ir savi dantys.

 

Puiki investicija mėgstantiems ekonomiškus sprendimus

Tai viena geriausių investicijų mėgstantiems ekonomiškus sprendimus. Nors, palyginus su kitais dantų atkūrimo būdais, dantų implantacijos kaina yra aukšta, įvertinus implantų tarnavimo laiką (tai gali trukti visą gyvenimą) bei kitus privalumus, tokio pobūdžio investicija tampa ypač patrauklia ir ekonomiška.

 

Gerėja emocinė būklė

Dantų implantacija grąžina galimybę mėgautis maistu, bendrauti, šypsotis, didina pasitikėjimą savimi, gerina nuotaiką, keičiasi veido bruožai, pacientas atrodo jaunesnis. Visa tai turi teigiamos įtakos emocinei būklei.

 

Sužinokite, kurie dantų implantai reikalingi Jūsų šypsenos atstatymui!