Kokiais atvejais dantų atstatymas implantais iš tiesų yra geriausias pasirinkimas?

Apie implantus ir šio pasirinkimo privalumus kalbama daug, tačiau, kai vieno, kelių ar visų dantų netekęs žmogus siekia suprasti, ar jam iš tiesų tiktų ši procedūra, kyla įvairių abejonių: ar implantuoti dantys atrodys taip pat kaip ir savi? Kiek laiko užtruks gydymas? O galbūt mano amžiaus žmogui tokia procedūra jau nebegali būti atliekama? Tai – tik keletas klausimų, su kuriais susiduria pacientas, svarstantis, ar implantacija galėtų būti geriausia išeitis. Tad, kokiais atvejais dantų atstatymas implantais iš tiesų yra geriausias pasirinkimas?

  • Vos per kelias minutes sužinosite, ar dantų implantai yra tinkamas sprendimas Jūsų atveju!
  • Jei esate vyresnis nei 18 metų. Įvairioms procedūroms, kurios yra skirtos žmogaus fizinei būklei pagerinti, neretai taikomas tam tikras amžiaus cenzas. Dantų implantacija – taip pat ne išimtis: dantys implantais atkuriami pacientams, kurie yra vyresni nei 18 metų.
  • Kai reikia atkurti vieną, kelis ar visus dantis Dantų implantacija yra vienas iš tų būdų, kurį galima rinktis nepaisant atkuriamų dantų skaičiaus – procedūra puikiai tiks tuomet, kai reikia atstatyti vieną, kelis ar net visus dantis.
  • Kai siekiate išsaugoti šalia esančius sveikus dantis. Implantavimas yra vienintelis būdas atkurti prarastą dantį tuo pat metu išsaugant šalia esančius sveikus dantis. Renkantis kitus atkūrimo būdus, prarastai dantys yra atstatomi sveikų dantų audinių sąskaita, todėl implantai šiuo atžvilgiu – kur kas patrauklesnis ir pacientui naudingesnis pasirinkimas.
  • Kai svarbu net tik grožis, bet ir natūralumas. Dantų implantais atkurta šypsena yra tobula, tačiau pastarieji – puikus pasirinkimas ne tik tuo atveju, kai siekiate aukščiausios estetiškos išraiškos, bet ir kai pageidaujate natūralumo. Juk idealia bus galima pavadinti tik tokią šypseną, kuri bus ne tik estetiška, bet ir atrodys taip, lyg visi dantys būtų Jūsų pačių. Būtent tokie yra dantys ant implantų – jie bus tokios pat formos, spalvos bei dydžio, kaip ir savi dantys.
  • Kai pageidaujate greitų rezultatų. Už kokybiškai atkurtus dantis geriau gali būti tik greitai ir kokybiškai atkurti dantys. Būtent ši taisyklė šiandien galioja ir dantų implantacijai – galite rinktis dantų atkūrimo būdus, kuriems prireiks vos 24 valandų, o kitą dieną po procedūros jau galėsite grįžti į darbą.
  • Kai tikitės tvirtumo bei stabilumo. Šiandien galima rinktis įvairius dantų atkūrimo būdus, tačiau dauguma iš jų nepasižymi tokiu stabilumu bei tvirtumu, kaip implantai. Pavyzdžiui, išimami dantų protezai, kadangi jie nėra tokie stabilūs kaip implantai, egzistuoja tikimybė patirti nepatogumų kalbant ar valgant, burnos gleivinės nubrozdinimų.
  • Kai pageidaujate sprendimo visam likusiam gyvenimui. Dauguma pacientų norėtų, kad odontologijos paslaugomis tektų naudotis kaip įmanoma rečiau. Ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių aplinkybių, pavyzdžiui, asmeninių pastangų prižiūrint dantis, tačiau lankytis gydytojo kabinete teks tikrai rečiau, jei pasirinksite tokius sprendimus, kurie tarnautų visą likusį gyvenimą. Dantų implantai – vienas iš jų.

Informaciją apie mus rasite čia