Straumann implantai – aukščiausia kokybė ir stulbinantis populiarumas

 

Tie, kurie domisi šypsenos atkūrimo implantais galimybėmis, ko gero, žino, kad pasaulyje egzistuoja apie 200 dantų implantus gaminančių kompanijų. Taigi, pasiūla iš tiesų yra didelė, todėl, prieš priimant galutinį sprendimą, ypač pravartu pasidomėti didžiausiomis kompanijomis. Šį kartą siūlome susipažinti su Straumann.

Kompanijos, kuri šiandien yra didžiausia dantų implantų gamintoja, istorija prasidėjo dar 1954 – aisiais metais. Remiantis 2016 – ųjų metų duomenimis, šio gamintojo implantai jau ne vienerius metus yra patys populiariausi. Susipažinus su jų privalumais, nebeliks klausimų, kodėl būtent Straumann implantai šiandien gali pasigirti tokiu dideliu populiarumu.

Kita vertus, negalima pamiršti, kad kompanijoje dirbantys specialistai nuolat didino bei atnaujino turimų žinių bagažą; atliko dešimtis bandymų; ypatingą dėmesį skyrė medicinos atradimams; tad, nieko keista, kodėl jų gaminiai sulaukė tokio didelio populiarumo. Šveicariška kokybė visada asocijavosi su preciziškumu, tikslumu, niekad nenuviliančiais rezultatais.

Tai galioja ir Straumann gaminiams. Visi šios kompanijos produktai (implantai bei protezavimui skirtos detalės) yra gaminami ypač modernioje gamykloje, atitinkančioje visus standartus. Aukščiausio lygio kokybės kontrolės sistema, kuri apima visus etapus užtikrina, kad pacientą pasiekia tik kokybiški, visus reikalavimus atitinkantys gaminiai.

Džiugina  ir tai, kad Straumann yra strateginis ITI (Tarptautinės implantologų draugijos, didžiausios pasaulyje akademinės organizacijos, jungiančios daugiau nei 15 000 odontologijos specialistų iš viso pasaulio), strateginis partneris. Tačiau ir tai dar ne viskas – būtent ši kompanija, lyginant su kitomis, yra daugiausiai investuojanti į mokslinius tyrimus.

Taigi, būtent tai yra viena iš priežasčių, kodėl šiandien įvairių pasaulio šalių gyventojai jau gali džiaugtis tokiais moderniais sprendimais, kaip SLActive implantai ar implantais, gaminamais iš unikalaus Roxolid lydinio. Be to, kiekvienas šios kompanijos implantas ar protezavimui skirta detalė, rinkoje pasirodo tik  po išsamių, net 5 – erius metus trukusių mokslinių tyrimų.

Kalbant apie privalumus, kuriais pasižymi Straumann implantai, reikia pastebėti, kad vienas jų yra puikus prigijimo rodiklis. Iš 11 311 implantų sėkmingai prigijo net 96, 4 proc. Lyginant su kitų  kompanijų pagamintais implantais, Straumann implantai buvo atmetami net nuo 6 iki 60 kartų rečiau. Taigi, jei jums svarbu, kad implantai prigytų, nekiltų komplikacijų ir kuo greičiau galėtumėte pradėti mėgautis visaverčiu gyvenimu, akivaizdu, kad šio gamintojo implantai yra puikus pasirinkimas.

Akcentuotina ir tai, kad kompanija siūlo ypač platų gaminių pasirinkimą. Tai reiškia džiugią naujieną kiekvienam pacientui: kad ir kokia bebūtų jo dantų ar žandikaulio būklė, odontologijos specialistai visada galės pasirinkti patį naudingiausią sprendimą.

Kompanija savo gaminiams suteikia ir viso gyvenimo garantiją, tad, jei tektų pašalinti implantą, jis ar protezavimui skirta detalė bus  pristatyta nemokamai.

Kalbant apie šios kompanijos gaminius, skirtus Jūsų šypsenai atkurti, norisi išskirti implantus, kurie gaminami iš patentuoto titano bei cirkonio lydinio Roxolid. Lyginant su įprastais, iš titano pagamintais implantais, Roxolid implantai šiuos pranašumus:

  • pasižymi aukštesniu prigijimo rodikliu (jei titaninių implantų prigijimo rodiklis siekia 96, 8 proc.; tai iš Roxolid pagamintų implantų prigijimas siekia 98,4 proc.);
  • kadangi šis lydinys yra net 35 proc. tvirtesnis nei titanas, galima naudoti vienu diametru mažesnius, iš jo pagamintus implantus ir išvengti kaulo atauginimo procedūros; kuri pacientui reiškia papildomas laiko bei pinigų sąnaudas.

 

Šiandien šypsenomis, kurios buvo atkurtos naudojant Straumann implantus, džiaugiasi gyventojai 70 – yje pasaulio šalių. Mūsų šalies gyventojai šiais, ypač aukštos kokybės implantais, savo šypsenas gali atkurti jau nuo 2003 – ųjų metų.

Ir iš tiesų populiarumo rodikliai maloniai džiugina, kadangi net pusė visų pacientams įsriegiamų implantų, yra būtent šios kompanijos. Pacientai, kurių dantys buvo atkurti naudojant  Straumann implantus, gali tikėtis skubios nemokamos pagalbos net 70 – yje pasaulio šalių (tačiau taip pat svarbu  pastebėti, kad ši garantija nustoja galioti, jei pacientas nusprendžia pasirinkti neoriginalias protezavimo detales).

 

Straumann dantų implantai – kokybiškas pasirinkimas

 

Priežasčių, kodėl netekus net ir vieno danties, būtinas jo atkūrimas, tikrai netrūksta: bus atstatytas šypsenos estetinis vaizdas bei maksimalus kramtymo efektyvumas; greta esantys dantys nekeis savo padėties; bus išvengta žandikaulio kaulo tirpimo ir t.t. Tačiau svarbiausia nepamiršti, jog siekiant pačių geriausių šypsenos atkūrimo rezultatų, vienu iš kokybiškiausių sprendimų gali Straumann implantai.