Laukia šoninio danties implantacija?

Jei netekote šoninio danties, tokiu atveju pačiu geriausiu sprendimu tampa dantų implantavimas. Tačiau reikia pastebėti, kad galima rinktis iš kelių variantų – metalo keramikos ar cirkonio keramikos (bemetalių) implantų. Kuomet kalbame apie šoninio danties implantaciją, verta akcentuoti, kad egzistuoja ne viena priežastis, kodėl vertėtų rinktis bemetalius implantus.

Šoninio danties implantacija – pagrindiniai pliusai

Patrauklus estetinis vaizdas

Plačiai šypsantis matomi ne tik priekiniai, bet ir šoniniai dantys, tad puikus jų estetinis vaizdas išlieka vienu svarbiausių prioritetų. Siekiant aukščiausios estetikos išraiškos, bemetalius dantų implantus vertėtų rinktis dėl kelių priežasčių: visų pirma, cirkonio keramika yra pralaidi šviesai, tad, kad ir kokiu kampu ji bekristų, atkurti dantys visada atrodys natūraliai – tarsi savi. Antroji priežastis – atkūrus šoninius dantis bemetaliais implantais tarp jų ir tarp dantenų nebus tamsios juostos.

Puikiai atlaiko kramtymo krūvį

Kaip žinia, kad būtent šoniniai dantys atlieka labai svarbias funkcijas – atplėšia bei smulkina maistą, tad jiems kasdien tenka atlaikyti nemenką krūvį. Būtent todėl bemetaliai implantai yra idealus pasirinkimas, kadangi jie užtikrins maksimalų efektyvumą kandant bei kramtant. Be to, jie yra atsparūs skilimui bei lūžiui, tad nesibaiminant bus galima mėgautis ir mėgstamu kietu maistu.

Užtikrinamas ilgaamžiškumas

Kaip matyti, šoniniams dantims kasdien tenka didelis krūvis, tad ne paslaptis, jog būtent jis tampa viena dantų nusidėvėjimo priežasčių – dantys gali pakeisti savo formą, dydį; taip pat gali atsirasti paviršiaus nelygumų, sumažėti kramtymo efektyvumas ir t.t. Tačiau viso to išvengti pavyks atlikus šoninių dantų atkūrimą bemetaliais implantais – jie ypač atsparūs nusidėvėjimui, tad užtikrinamas ilgaamžiškumas.

Atrama  greta esantiems dantims

Atkurti dantis implantais yra svarbu ne tik todėl, kad užpildytumėte tuščią ertmę, bet ir tam, kad suteiktumėte atramą greta esantiems dantims. Tokiu būdu užkirsite kelią jų padėties pakeitimui; estetinio vaizdo praradimui; nusidėvėjimui; sumažės tikimybė, kad dantys galėtų nuskilti.

soninio danties implantavimas

Šoninio danties implantavimas

Apibendrinant belieka tik daryti išvadą, kad prireikus atlikti šoninių dantų implantaciją, nerasite geresnio pasirinkimo nei bemetaliai implantai. Būtent jie užtikrins patrauklų estetinį vaizdą (atrodys natūraliai ir išvengsite tamsios juostos tarp dantų ir dantenų); užtikrins maksimalią jėgą kandant bei kramtant ir bus atsparūs nusidėvėjimui.

Klaidinga manyti, kad tik netekus priekinio danties, verta jį atkurti implantu – kaip matyti, netrūksta priežasčių, kodėl ir šoniniai dantys turėtų būti atkuriami būtent šiuo būdu.

Vis dar nežinote, kurie implantai labiausiai tiktų šoninio danties implantacijai? Atvykite į konsultaciją – jos metu bus įvardinti galimi ir jūsų atžvilgiu tinkamiausi sprendimai.

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *